Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

کنترل همه کاره و هوشمند

کنترل ها نقش پر رنگی در زندگی روزمره مان دارند و می توانند هنگام استفاده از لوازم صوتی و تصویری بسیاری از امور ما را ساده تر از همیشه کنند. این لوازم از کنترل تلویزیون ها گرفته تا کولر ها، پخش کننده و … استفاده می شوند. همانطور که می دانید برای استفاده از هر وسیله ای، به کنترل خاصی نیاز می باشد و نمی توان یک کنترل واحد را برای دستگاه های مختلف مورد استفاده قرار داد. کنترل همه کاره نوع خاصی از کنترل است که به کمک آن می توان دستگاه های زیادی را کنترل کرد و دیگر نیازی به چند کنترل نخواهد بود. عموما این کنترل ها امکان تعریف کردن چند پروفایل را ارائه می کنند که با سوئیچ کردن روی هر پروفایل می توانید دستگاه های مختلف را کنترل کنید. برخی از این کنترل ها به صورت همه کاره برای یک برند طراحی شده اند و قادرند تمام دستگاه های برند مورد نظر را کنترل کنند.

کنترل هوشمند نیز کنترلی است که برای تلویزیون های هوشمند و اندروید باکس ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کنترل ها بعضا از قابلیت ایر موس یا موس هوایی بهره می برند تا کار کردن با تلویزیون ساده تر باشد. برخی مدل ها در قسمت پشتی از صفحه کلید نیز برای تایپ کردن بهره می برند. برای برخی از کنترل های هوشمند، قابلیت های دیگری همچون میکروفون برای فرمان های صوتی نیز در نظر گرفته می شود که همگی موجب جذاب تر شدن کار با تلویزیون می شوند.

خرید کنترل همه کاره و کنترل هوشمند

عموما همه کنترل های هوشمند، با تمامی اندروید باکس ها و تلویزیون های هوشمند سازگار هستند و نیازی به در نظر گرفتن مدل نیست. اما برای خرید کنترل همه کاره باید ابتدا به سازگاری آن با برند مورد نظر اطمینان حاصل کنید. شما می توانید در همین صفحه، به خرید انواع کنترل همه کاره و هوشمند با تنوع بالا و بهترین قیمت بازار بپردازید. علاوه بر خرید تکی، همکاران و مغازه داران عزیز می توانند خرید خود را به صورت عمده نیز ثبت کنند.

محدوده قیمت (تومان)
0132,000