مودم

اگر به دنبال تهیه مودم بر روی خط تلفن ثابت هستید ، فرقی نمی کند از کدام شرکت سرویس می گیرید (مخابرات ، شاتل ، پارس آنلاین ، آسیاتک ، پیشگامان ، صبا و …) برای اتصال به اینترنت، باید مودم ADSL تهیه کنید (اینترنت بر بستر خط تلفن). اگر نزدیک مرکز مخابراتی سکونت دارید ، فیبر نوری در نزدیکی شما وجود دارد ، مرکز مخابراتی شما بر بستر فیبر نوری اینترنت ارائه می دهد و برای سرعت بالای اتصال اینترنت حاضر به پرداخت هزینه های بالا هستید باید مودم VDSL تهیه کنید. و اگر به دنبال مودم همراه با قابلیت حمل و نقل هستید می توانید از مودم های همراه جیبی یا سیم کارتی استفاده کنید.

چرا به مودم نیاز دارید؟

با اختراع تلفن و افزایش روز افزون سطح علوم این وسیله تفکر برای انتقال تصاویر همانند صدا نیز به وجود آمد و سپس تفکری مبنی بر انتقالات دیگر اطلاعات در ذهن ها شکل گرفت. همین موضوع سبب به وجود آمدن تکنولوژی های امروزی و مهمترین آن ها که یک عصر بزرگ به نام عصر ارتباطات را شکل داد شد و شبکه های اینترنت خلق گشت.

امروزه شما می توانید با هر نقطه ای ارتباط برقرار کنید، اطلاعات را ارسال کنید، هر انچه که می خواهید را جستو جو کنید و به راحتی پیدا کنید و تمامی این امکانات را در کنار قابلیت های بیشمار دیگر هدیه این تکنولوژی شگفت انگیز است.

مودم های ثابت نیز برای برقراری این ارتباط ساخته و طراحی شدند و قدرت و قابلیت های آن ها نیز روز به روز در حال افزایش است. شما می توانید با انواع مودم ADSL اینترنت را به صورت وایرلس یا اتصال با کابل های شبکه بین دستگاه ها با سرعت های مختلف تقسیم کنید.

در فروشگاه اینترنتی تکنوسان انواع مختلف مودم ADSL از برند هایی مطرحی همچون تی پی لینک TP-Link ، دی لینک D-Link و تندا Tenda و … موجود می باشد تا شما با بهترین قیمت به خرید انواع مودم ثابت بپردازید.

مودم سیمکارتی

با توجه به نیاز بیش از حد جوامع امروز ما به اینترنت در هر نقطه ای و حتی در حال حرکت با سرعت بالا و سیگنال های قوی تر از تلفن های همراه برای اشتراک گذاری آن بین چند کاربر شرکت هایی ارائه دهنده سرویس های مخابرات و اینترنت در کنار شرکت های تولید کننده تجهیزات شبکه شروع به تولید انواع مودم سیمکارتی کردند.

مودم های سیم کارت خور می توانند اینترنت را با سرعت و سیگنال قوی تری نسبت به تلفن های همراه دریافت کنند و با توجه به اندازه کوچکی که دارند حمل آن ها نیز بسیار راحت می باشد و شما می توانید با تنظیمات که خودتان می خواهید اینترنت آن ها را بین دیگر دستگاه ها تقسیم کنید درست همانند یک مودم ثابت و خانگی که استفاده می کنید.

خرید عمده مودم

برای مشاهده لیست قیمت عمده و همکاری مودم و دیگر اجناس سایت کافی است به صفحه خرید عمده لوازم جانبی مراجعه کرده و پس از تایید حساب ، قیمت عمده محصولات را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی ، در چت آنلاین سایت پاسخگو سوالات شما عزیزان هستیم.