کیبورد (Keyboard)

کیبورد یکی از ملزوماتی است که میشه آن را از زمان پیدایش سیستم های کامیپوتری تا کنون از مهمترین بخش های یک رایانه دانست. اجرای بسیاری از دستورات و سطح بالایی از کار ها در یک سیستم با کیبورد های انجام می شود که بسته به نیاز افراد مدل های مختلفی از آن وجود دارد.

این وسیله پر کاربرد باید دارای کیفیت و ابعاد مناسب، به همراه ویژگی هایی همچون داشتن کلید های مولتی مدیا و توان تنظیم زاویه قرار گیری و نوع اتصال به دستگاه ( بی سیم یا باسیم) در کنار دیگر قابلیت ها باشد.

شرکت های زیادی به تولید این محصول پرداخته اند برای همین این کالای پر مصرف دارای کیفیت ها و قابلیت های متفاوتی است و در بازار طرح های فراوانی از آن وجود دارد. کیبورد ها از دو نظر تقسیم بندی می شوند که اول نوع اتصال و دوم کاربرد آن است. در نوع اول اتصال کیبرد ها به دو دسته باسیم و بی سیم تقسیم می شوند و در نوع دوم بسته به نوع استفاده از آن برمی گردد که به کیبورد های گیمینگ، مولتی مدیا و ساده دسته بندی می شوند.

برای مشاهده انواع کیبرد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

سیم دار ،  بی سیم ، گیمینگ ، بلوتوثی ، ست موس و کیبرد ، کاور و لیبل کیبرد

کیبورد ارزان قیمت

کیبورد ها انواع مختلفی دارند و نیازی نیست برای استفاده روزمره یک کیبورد حرفه ای تهیه کنیم و شما می توانید با یک کیبورد ارزان تا مدت ها از کامپیوتر خود استفاده نمایید. کیبوردهای ارزان لزوما کیفیت پایینی ندارند و به دلیل کیفیت بدنه و برند نه چندان مطرح قیمت مناسب تری دارا هستند.