مرکز پخش فلش مموری USB

وقتی از انتقال داده صحبت به میان ییاد، انتخاب اول بیشتر ما استفاده از فلش مموری USB خواهد بود. قیمت مناسب، سهولت در استفاده و سرعت بالا باعث شده تا فلش ها خیلی زود رقبای قبلی خودشون مثل فلاپی و سی دی و DVD رو کنار بزنند و به گجتی محبوب در حوزه آی تی بدل بشوند. البته شاید در آینده نه چندان دور هاردهای اکسترنال یا ذخیره سازی آنلاین جایگاه نخست فلش رو متزلزل کنند.

در خرید فلش مموری مهم ترین عامل ظرفیت فلش مموری می باشد. فاکتورهای نظیر رابط کاربری، بدنه و ابعاد، قیمت، برند و خدمات پس از فروش (گارانتی) هم دیگر فاکتورها در انتخاب مدل مدنظر هستند.

شما می توانید با توجه به نیاز خود ظرفیت فلش دلخواهتان را با کلیک بر لینک های زیر انتخاب کنید.

برای مشاهده انواع فلش بر اساس ظرفیت بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

 8GB16GB32GB64GB128GB256GB

برای مشاهده انواع Flash Memory بر اساس نوع بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

USB2.0USB3.0OTG –  آیفونعروسکی فانتزیارزان

در صورت داشتن سوال یا نیاز به راهنمایی، در چت آنلاین سایت پاسخگو هستیم.

تکنوسان، جامع ترین مرکز فروش عمده فلش USB

خرید عمده فلش مموری

تکنوسان به عنوان وارد کننده و پخش کننده لوازم جانبی در کشور برای همکاران محترم و مغازه داران نیز برنامه ریزی ویژه ای دارد. این سایت علاوه بر فروش تکی، به صورت عمده و با ارزان ترین قیمت همکاری نیز اقدام به فروش فلش در سطح کشور کرده که امکان خرید عمده را برای همکار و مغازه دار فراهم می‌کند.

فروش فلش مموری در تکنوسان به تعداد نامحدود و با قابلیت انتخاب دلخواه برای همکار و مغازه دار صورت گرفته و محدودیتی از این بابت وجود نخواهد داشت. برای مشاهده لیست موجودی و قیمت عمده و همکاری فلش کافی است به صفحه خرید عمده لوازم جانبی مراجعه کنید و مراحل ثبت نام و تایید حساب همکاری را انجام دهید.

f