موبایل و تبلت

راهنمای خرید بهترین هولدر برای ماشین های مختلف؛ از 206 تا ال نود!

هولدر های ماشین جزء پرکاربرد ترین لوازم جانبی موبایل هستند و می توانند دسترسی به اعلان ها و تماس ها در هنگام رانندگی را راحت تر کنند. اگر در هنگام رانندگی از اپلیکیشن های مسیریاب استفاده می کنید یا به صورت مداوم پیام های خود را چک می کنید، بدون شک به خرید هولدر موبایل برای ماشین فکر کرده اید. همانطور که می دانید هولدر ها به طور کلی در انواع دریچه ای، چسبی و مکنده وجود دارند و شما باید با توجه به نیاز و نوع ماشین تان یک گزینه را انتخاب کنید.

اما بهترین هولدر برای ماشین های مختلف کدام است و چگونه می شود تشخیص داد که یک هولدر برای نوع داشبورد یا شیشه خودرو مناسب است؟ در این مقاله ابتدا انواع هولدر و کاربردشان برای ماشین های مختلف را بررسی می کنیم، سپس بهترین هولدر های بازار برای هر ماشین را معرفی می کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. با تکنوسان مگ همراه باشید.

بهترین پایه نگهدارنده موبایل برای ماشین

فهرست مطالب

بهترین هولدر برای ماشین های مختلف

شما می توانید تقریبا هر هولدری را به ماشین متصل کنید، اما طراحی خاص ماشین ها در قسمت شیشه و داشبورد، موجب می شود در صورت انتخاب هولدر نامناسب، دسترسی به گوشی سخت شود. از این رو در نظر گرفتن بهترین هولدر برای ماشین، می تواند راحتی بیشتری برای تان به ارمغان بیاورد. در ادامه بهترین نوع هولدر برای استفاده در ماشین های مختلف را بررسی می کنیم. اگر می خواهید با انواع و بهترین هولدر های بازار آشنا شوید، به مقاله راهنمای خرید هولدر موبایل مراجعه کنید.

بهترین هولدر برای 206

بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین

به دلیل انحنای شیشه و داشبورد 206، انتخاب هولدر مناسب برای این خودرو اندکی سخت می باشد و به سادگی نمی توانید یک مکان مناسب برای نصب هولدر پیدا کنید. طراحی خاص شیشه این ماشین، نصب هولدر مکنده بر روی شیشه را نامناسب کرده و زاویه مناسبی برای کار با گوشی به وجود نمی آورد. با این وجود نصب هولدر های مکنده بر روی داشبورد 206 انتخاب چندان بدی نیست و می تواند نیاز های تان را برطرف کند. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که هولدر های مکنده همیشه پایدار نیستند و ممکن است با گذشت زمان از داشبورد جدا شوند.

از سوی دیگر قرار گرفتن هولدر بر روی داشبورد می تواند فضای داشبورد را اشغال کند و ظاهر ماشین را به هم بریزد. از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از هولدر های دریچه ای است؛ هولدر های دریچه ای دید شیشه را کور نمی کنند و فضای داشبورد را هم اشغال نمی کنند. از این رو می توان گفت هولدر دریچه ای بهترین هولدر برای پژو ۲۰۶ می باشد.

بهترین هولدر برای 405

بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا

انتخاب بهترین هولدر برای پژو ۴۰۵ به دلیل طراحی فضای نسبتا زیاد داخل این ماشین، چندان سخت نیست و شما به راحتی می توانید انواع هولدر را برای این خودرو انتخاب کنید. در واقع تنها موردی که باید به آن توجه کنید، نوع نیاز و زاویه مناسب برای کار با گوشی است. می توانید هولدر های مکنده را در قسمت چپ یا راست شیشه نصب کنید و بدون هیچ مشکلی از گوشی استفاده کنید.

 هولدر های چسبی هم می توانند جایگزین هولدر های مکنده باشند، این هولدر ها قیمت بسیار کمتری نسبت به انواع دیگر هولدر دارند، اما ممکن است در هنگام جدا کردن، اثر چسب بر روی شیشه یا داشبورد باقی بماند. با این حال اگر به اشغال فضای شیشه، داشبورد و حتی دریچه کولر علاقه ندارید، بهترین مکان برای نصب هولدر بر روی فرمان می باشد. هولدر های فرمانی بر روی فرمان قرار می گیرند و به وسیله استند می توانند گوشی را نگه دارند. بدین ترتیب در هر مکانی می توانید به گوشی دسترسی داشته باشید.

بهترین هولدر برای تیبا

بهترین هولدر موبایل برای 206

به دلیل محدود بودن فضای داشبورد و کوچک بودن شیشه جلویی، انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا اندکی سخت است. اگر از هولدر های چسبی یا مکنده استفاده کنید، ممکن است دیدتان به جاده محدود شود و نتوانید به درستی رانندگی کنید. از این رو بهتر است به سراغ خرید هولدر های دریچه ای بروید. این نوع هولدر می تواند یکی از بهترین هولدر ها برای خودرو تیبا باشد. خوشبختانه این هولدر ها انواع مختلفی دارند و از نوع هولدر مگنتی (برای اتصال گوشی به صورت آهنربایی) تا نوع هولدر شارژ وایرلس آن ها را می توانید در بازار بیابید.

بهترین هولدر برای پژو پارس

بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند

انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین پرشیا یا پارس هم مانند پژو 405 خواهد بود؛ طراحی داخلی این خودرو ها تفاوت چندانی با همدیگر ندارند و شما می توانید از فضای داخلی این خودرو ها به منظور نصب هر هولدری استفاده کنید. مانند خودرو 405، هولدر های چسبی گزینه مناسبی برای پژو پارس می باشند و اگر نمی خواهید مبلغ زیادی برای هولدر خرج کنید، می توانند نیاز های تان را برطرف کنند. اگر با کنده شدن مکرر هولدر های مکنده مشکلی ندارید، می توانید آن ها را نیز تهیه کنید. هولدر های مکنده در انواع مختلفی تولید می شوند و می توانید آن ها را از چند ده هزار تومان تا چند صد هزار تومان بیابید.

بهترین هولدر برای کوییک

راهنمای انتخاب بهترین هولدر گوشی برای ماشین

خودرو کوییک نیز به دلیل فضای نه چندان زیاد در شیشه جلویی گزینه مناسبی برای نصب هولدر های شیشه ای نیست. هولدر های مکنده داشبوردی نیز به دلیل قوس کم داشبورد به راحتی در این خودرو نصب نمی شوند. از این رو می توان گفت بهترین هولدر موبایل برای ماشین کوییک، هولدر دریچه ای می باشد. شما به سادگی می توانید هولدر های دریچه ای را در دریچه های مرکزی کولر این خودرو نصب کنید و پس از آن گوشی خود را در تمام مدت در دید داشته باشید. نزدیک بودن این دریچه به پورت فندکی ماشین موجب می شود در هنگام شارژ تلفن همراه نیز مشکلی نداشته باشید، از این رو سعی کنید هولدر هایی انتخاب کنید که در قسمت پایینی شیاری برای شارژ داشته باشند.

بهترین هولدر برای ساینا

بهترین هولدر برای ماشین ساینا

فضای داخلی و داشبورد خودرو ساینا، شباهت زیادی به خودرو کوئیک دارد، به همین دلیل انتخاب بهترین هولدر برای ساینا هم از قاعده ای مشابه پیروی می کند. به دلیل فضای کم داشبورد، نصب هولدر های مکنده برای این ماشین انتخاب چندان مناسبی نیست اما شما به راحتی می توانید از انواع هولدر های دریچه ای بر روی این ماشین استفاده کنید. فضای داخلی خودرو مشکلی برای نصب هولدر های دریچه ای ایجاد نمی کند و می توان گفت این هولدر ها بهترین انتخاب هستند. با این حال فضای مناسب شیشه امکان نصب هولدر های مکنده بر روی شیشه را هم فراهم می کند. بنابراین اگر علاقه ای به استفاده از هولدر های دریچه ای ندارید، می توانید هولدر های مکنده را بر روی شیشه این خودرو نصب کنید.

بهترین هولدر برای سمند

بهترین هولدر برای ماشین های ایرانی

خودرو سمند نیز مانند خودرو های 405 و پارس می تواند فضای زیادی برای نصب هولدر مورد نظر در اختیارتان قرار دهد. البته فضای داشبورد نمی تواند محل مناسبی برای نصب هولدر در این خودرو باشد و بهتر است که شیشه یا دریچه کولر را برای این کار در نظر بگیرید. از این رو هولدر های چسبی یا مکنده گزینه مناسبی برای استفاده در سمند می باشند. با این وجود اگر به دنبال بهترین هولدر برای سمند هستید، هولدر های دریچه ای شما را کاملا راضی خواهند کرد. هولدر های دریچه ای بر روی دریچه کولر قرار می گیرند و زاویه نسبتا مناسبی برای دسترسی دارد. البته باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که روشن بودن کولر یا بخاری می تواند موجب تغییر دمای گوشی شود.

بهترین هولدر برای ال 90

بهترین هولدر برای انواع ماشین

خودرو ال ۹۰ نیز یکی از خودروهای خاص است که به لطف فضای داخلی اش تقریبا هر هولدری را می توانید برای ان خریداری کنید. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که به دلیل طراحی دریچه های کولر و بخاری این خودرو، نمی توان هولدر های دریچه ای را برای این خودرو تهیه کرد. بهترین هولدر برای ال نود هولدر مکنده می باشد. شما می توانید بسته به نوع نیاز تان این نوع هولدر ها را بر روی شیشه یا داشبورد نصب کنید. با اینکه هولدر های مکنده با گذشت زمان جدا می شوند، اما با گشت و گذار در بین برند های معتبر بازار، می توانید محصولات مناسبی را پیدا کنید که طول عمر بیشتری داشته باشند.

بهترین هولدر برای برلیانس H320 و H220

بهترین هولد برای ماشین brilliance H320 و brilliance H220

انتخاب بهترین هولدر ماشین برای برلیانس H320 و H220 به لطف فضای داخلی نسبتا زیاد آن چندان سخت نیست. شما می توانید به راحتی از هولدر های دریچه ای در این خودرو استفاده کنید و هر گوشی با هر اندازه ای را بر روی آن نصب کنید. نزدیک بودن دریچه کولر به پورت فندکی در این خودرو ها، موجب می شود در هنگام قرار دادن گوشی بر روی هولدر بتوانید به شارژ آن نیز بپردازید. استفاده از هولدر های دریچه ای با پایه کوتاه موجب می شود فضای زیادی از بخش مرکزی خودرو تان اشغال نشود اما اگر بازهم علاقه ای به قرار دادن گوشی در این قسمت ندارید، می توانید به سراغ هولدر های مکنده شیشه ای بروید.

بهترین هولدر برای شاهین

بهترین هولدر ببازار برای ماشین شاهین

سوال برخی از کاربران خودرو شاهین، همواره این است که بهترین هولدر برای شاهین کدام است و چگونه می توان یک هولدر برای این خودرو انتخاب کرد که هم فضای کمی اشغال کند و هم به راحتی در دسترس راننده باشد. عموما فضای مرکزی داشبورد این خودرو زیاد است و جای کافی برای نصب هولدر مکنده داشبوردی را فراهم می کند. به همین دلیل می توان گفت هولدر های داشبوردی بهترین گزینه برای نصب در خودرو شاهین هستند.

شما می توانید این نوع هولدر را خریداری کنید و سپس آن را با توجه به زاویه مناسب خود بر روی داشبورد نصب کنید. علاوه بر این، با توجه به نوع دریچه کولر خودرو شاهین می توانید همواره هولدر های دریچه ای را نیز برای آن خریداری کنید؛ دریچه کولر این خودرو ابعاد نسبتا بزرگی دارد و در صورت استفاده از این هولدر ها با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

بهترین هولدر برای تارا

بهترین هولدر بازار برای خودرو تارا

انتخاب بهترین هولدر برای تارا با توجه به ابعاد نسبتا زیاد دریچه کولر این خودرو کار چندان دشواری نیست. می توان گفت هولدر های دریچه ای بهترین گزینه برای نصب در این خودرو هستند اما باید به این موضوع نیز دقت کنید که استفاده از هولدر های دریچه ای بزرگ موجب می شود دید راننده به مانیتور ماشین کور شود. بنابراین هولدر های دریچه ای سکه ای را می توان بهترین هولدر برای تارا دانست. این هولدر ها اندازه بسیار کوچکی دارند و می توانید آن ها را به سادگی در قسمت کناری دریچه کولر نصب کنید. استفاده از این هولدر ها علاوه بر اشغال فضای کم از داشبورد، موجب می شود گوشی تان همواره در دسترس باشد.

بهترین هولدر برای دنا

بهترین پایه نگهدارنده گوشی و هولدر موبایل برای خودرو

خودرو دنا دارای یک داشبورد نسبتا وسیع است که فضای خوبی برای نصب هولدر در اختیارتان قرار می دهد. از این رو می توان گفت بهترین هولدر برای ماشین دنا، یک هولدر داشبوردی گیره ای یا مکنده می باشد. شما می توانید هولدر گیره ای را در قسمت مرکزی داشبورد، یا سمت چپ فرمان نصب کنید. دقت داشته باشید که هولدر هایی با ارتفاع کم انتخاب کنید تا دیدتان به جاده محدود نشود. همچنین اگر علاقه ای به شلوغ کردن داشبورد ندارید میتوانید مدل های دریچه ای را استفاده کنید اما این موضوع را در نظر داشته باشید که به دلیل دریچه کولر کوچک این خودرو تمامی جریان هوا خروجی از این بخش به هولدر برخورد می کند.

بهترین هولدر برای پراید

بهترین هولدر موبایل برای ماشین خرید

به طور کلی تقریبا هر هولدری را می توانید برای پراید استفاده کنید، شیشه و داشبورد این خودرو چندان بزرگ نیست اما برای نصب یک هولدر کافی خواهد بود و به مشکلی بر نمی خورید. هولدر های مکنده می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب باشند زیرا به سادگی می توانید آن ها را از روی شیشه جدا کرده و بر روی داشبورد نصب کنید. بدین ترتیب آزادی عمل کافی برای انتخاب زاویه مناسب خواهید داشت. انتخاب هولدر فرمان هم می تواند گزینه مناسبی باشد و یک گزینه ایده آل برای کنترل گوشی را در اختیارتان قرار دهد.

بهترین هولدر برای اسنپ و تپسی

یکی از سوالات رانندگان تاکسی های اینترنتی این است که بهترین هولدر برای اسنپ و تپسی کدام است و بهتر است از چه هولدری برای این منظور استفاده شود. عموما رانندگان تاکسی های اینترنتی نیاز زیادی به استفاده از گوشی در هنگام رانندگی دارند؛ از چک کردن مسیر گرفته تا پیدا کردن لوکیشن مقصد و مبدا و پیدا کردن مسافر به وسیله گوشی انجام می شود. بنابراین نیاز است که گوشی همواره در زاویه قابل دسترس هنگام رانندگی قرار بگیرد.

بهترین هولدر برای تاکسی اینترنتی

هولدر انتخاب شده باید استحکام کافی را داشته باشد تا در استفاده طولانی به راحتی جدا نشود و عواملی مانند نور موجب کاهش کیفیت آن نشوند. همچنین به دلیل تایم زیاد روشن بودن گوشی، مطمئنا نیاز به استفاده از شارژر وجود خواهد داشت بنابراین باید استندی انتخاب کنید که شیار شارژ گوشی را نیز داشته باشد. انتخاب هولدر مناسب برای اسنپ تا حد زیادی به مدل خودرو شما بستگی دارد اما به طول کلی هولدر داشبورد و شیشه که از هولدر های مکنده محسوب می شوند جزء بهترین گزینه ها برای این کار خواهند بود. این هولدر ها قیمت مناسبی دارند و استحکام بالایی نیز ارائه می دهند. جدا از این می توانید آن ها را به دلخواه روی شیشه یا داشبورد نصب کنید.

معرفی بهترین هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی

در ادامه بررسی می کنیم که بهترین هولدر موبایل برای ماشین های مختلف کدام است تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

هولدر های معرفی شده در این لیست، صرفا پیشنهادی بوده و می توانند بهترین گزینه موجود نباشند. در این لیست تلاش کردیم که بهترین گزینه را با توجه به نوع خودرو، در اختیار تان قرار دهیم. حق انتخاب با شماست!

 

هولدر دریچه ای باسئوس SUYL

برند باسئوس، یکی از غول های عرضه لوازم جانبی محسوب می شود. یکی از بهرتین هولدر های موبایل برای ماشین پژو 206، هولدر Baseus SUYL می باشد، این هولدر از نوع دریچه ای است و به راحتی بر روی دریچه کولر نصب می شود. باسئوس این هولدر را از جنس پلاستیک مقاوم ساخته و پایداری مناسبی در استفاده های طولانی ارائه می دهد. نگهدارنده گوشی از نوع جازبه ای بوده و با وزن گوشی، ان را چفت می کند. این نگه دارنده به یک لایه سیلیکونی نیز مجهز شده تا به قاب پشتی گوشی آسیبی وارد نکند.

 • سازگار با گوشی های 4 الی 6 اینچ
 • فضای خالی برای درگاه شارژ
 • بدنه از جنس پلاستیک مقاوم
بهترین هولدر موبایل برای ماشین پراید

خرید هولدر Baseus SUYL

هولدر داشبوردی گیره ای Yesido C74

برند یسیدو سال هاست که با ارائه قیمت های رقابتی، جایگاه خود را در ایران تثبیت کرده است. به جرعت می توان هولدر یسیدو C74 را یکی از بهترین هولدر های موبایل برای ماشین پژو 405 دانست. این هولدر ازنوع داشبوردی بوده و به راحتی بر روی قسمت های مختلف داشبورد فیکس می شود. طراحی بدنه این هولدر از پلاستیک ABS و سیلیکون بوده و نوید می بخشد که با محصول با کیفیتی رو به رو هستیم. نگه دارنده گوشی نیز علاوه بر پد سیلیکونی برای مقاومت در برابر خط و خش، از 3 پایه مقاوم تشکیل شده که گوشی را به خوبی فیکس می کنند.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS و سیلیکون
 • سازگار با گوشی های 4 الی 6.5 اینچ
بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند

خرید هولدر Yesido C74

هولدر داشبوردی گیره ای TSCO TH 1211

برند ایرانی تسکو یکی از فعالان زمینه لوازم جانبی موبایل است و در چند سال اخیر به خوبی این موضوع را ثابت کرده است. هولدر گیره ای تسکو TH 1211 به وسیله یک پایه مکنده بر روی شیشه یا داشبورد چفت می شود و پس از آن به سادگی می توانیدگوشی خود را بر روی آن نصب کنید. وجود پایه های جازبه ای، چفت شدن گوشی را به خوبی تضمین می کند و می توانید به سادگی زاویه مناسب را در نظر بگیرید.

 • نگهداری گوشی توسط گیره های جاذبه ای
 • امکان تنظیم طول پایه هولدر
 • جنس بدنه پلاستیک سخت
بهترین هولدر گوشی برای ماشین

خرید هولدر TSCO TH 1211

هولدر دریچه ای Baseus Small Ears SUER-A

یکی دیگر از محصولات خوش ساخت بیسوس را می توان هولدر دریچه ای Baseus Small Ears SUER-A دانست. این هولدر با طراحی کوچک و جمع و جور، فضای زیادی از خودرو را اشغال نمی کند و به سادگی می توانید آن را درون دریچه کولر و بخاری قرار دهید. این هولدر دارای گیره نگه دارنده گوشی نیست و تنها از یک پد مغناطیسی بهره می برد. برای قرار دادن گوشی بر روی این محصول باید پد آهنی ارائه شده را به پشت قاب گوشی نصب کنید. پس از ان تنها با نزدیک کردن گوشی به هولدر، آهن ربا ان را چفت می کند.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه آلومینویم و پلاستیک ABS + TUP
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت مگنتی
بهترین هولدر موبایل ماشین

خرید هولدر Baseus Small Ears SUER-A

هولدر دریچه ای مگنتی TSCO THL 1213

یکی از بهترین هولدر ها برای سمند، هولدر TSCO Air Vent THL 1213 می باشد. این هولدر از نوع دریچه ای می باشد و بر روی دریچه کولر به راحتی نصب می شود. بدنه خوش ساخت از جنس پلاستیک ABS و سیلیکون ارزش خرید این وسیله را بالا می برد و می توانید در بسیاری از سناریو های روزانه از آن استفاده کنید.قابلیت چرخش 306 دریجه موجب شده این محصول یک گزینه مناسب بدر هنگام استفاده از اپلیکیشن های مسیر یابی باشد.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS 
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت مگنتی
بهترین نوع هولدر برای ماشین

خرید هولدر TSCO 1213

هولدر داشبوردی گیره ای Yesido C99

بهترین هولدر موبایل برای ماشین L90 را می توان هولدر یسیدو C99 دانست. این هولدر از نوع داشبوردی است و با بدنه ای از جنس پلاستیک ABS و سیلیکون می تواند به راحتی بر روی داشبور جای بگیرد. طراحی خاص این محصول موجب شده فضای شیشه اشال نشده و گوشی دقیقا بر روی دریچه کولر قرار بگیرد. البته به لطف سری متجرک، می توانید گوشی خود را 360 درجه بچرخانید و بهترین مکان را برای گوشی در نظر بگیرید. از قیمت بالای این محصول که بگذریم، این محصول یکی از بهترین هولدر های موبایل برای ماشین محسوب می شود.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS و سیلیکون
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت گیره ای
راهنمای خرید هولدر موبایل برای ماشین ایرانی

خرید هولدر Yesido C99

هولدر داشبوردی گیره ای Tranyoo Z3

کمپانی ترانیو نیز یکی از فعالان بازار در زمینه طراحی و ساخت لوازم جانبی موبایل است که گزینه های خوبی را در اختیارتان قرار می دهد. هولدر گیره ای ترانیو Z3 یکی از بهترین هولدر های موبایل برای ماشین پراید محسوب می شود و می تواند به خوبی نیاز های روزمره تان را برطرف کند. این هولدر دارای بدنه ای از جنس ABS و سیلیکون بوده و به کمک کید تنظیم بازو، می توانید اندازه ان را تنظیم کنید.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS و سیلیکون
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت گیره ای
بهترین هولدر برای خودروهای ایرانی

خرید هولدر Tranyoo Z3

هولدر دریچه ای شارژر بی سیم LDNIO MA02

برند الدینیو یکی از محبوب ترین های حوزه موبایل و لوازم جانبی آن می باشد. این برند همواره سعی می کند محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه کند تا با پرفروش های بازار به رقابت بپردازد. هولدر LDNIO MA02 یک هولدر شارژ بی سیم میان رده است که می توان آن را بهترین هولدر برای خودرو کوییک دانست. این هولدر بسیار کوچک و جمع و جور طراحی شده و فضای زیادی از خودرو را اشغال نخواهد کرد. این هولدر توانایی شارژ گوشی های هوشمند به صورت بی سیم را با توان 10 وات دارا می باشد و اگر گوشی تان از قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می کند می توانید از آن بهره ببرید.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • قابلیت شارژ بی سیم با توان 10 وات
 • کوچک و جمع و جور

بهترین هولدرهای موبایل برای استفاده در اتومبیل

خرید هولدر دریچه ای شارژر بی سیم LDNIO MA02

هولدر دریچه ای مگنتی Baseus Pro Air SUMQ-PRO1

باسئوس همواره جزء برترین تولید کنندگان لوازم جانبی موبایل مخصوص خودرو می باشد و با کمی گشت و گذار در سبد کالایی این برند، می توانید محصولات زیاد و متنوعی بیابید. هولدر دریچه ای Baseus Pro Air SUMQ-PRO1 یکی از بهترین هولدر های این برند و همچنین بهترین هولدر برای ماشین ساینا محسوب می شود. این هولدر به صورت مگنتی عمل می کند و به همین دلیل خبری از گیره های نگهدارنده نیست. این موضوع سبب می شود فضای کمتری از خودرو اشغال شود و استفاده از هولدر نیز ساده تر از همیشه باشد. روکش هولدر به صورت چرم بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. استحکام مگنت نیز در حدی است که گوشی با تکان های شدید خودرو از روی آن جدا نمی شود و این موضوع ارزش خرید آن را بالا می برد.

 • دارای آهنربای قدرتمند
 • دارای روکش چرم
 • کوچک و جمع و جور

بهترین هولدر خودرو برای ساینا

خرید هولدر دریچه ای Baseus Pro Air SUMQ-PRO1

خرید هولدر گیره ای Baseus SUDZ-A

هولدر گیره ای Baseus SUDZ-A یک هولدر با کیفیت است و می توان آن را بهترین هولدر برای خودرو دنا دانست. این هولدر به صورت گیره ای طراحی شده و می توانید آن را در لبه داشبورد نصب کنید. ارگونومیک مناسب این محصول موجب شده پس از نصب حتی در شدیدترین تکان ها هم شاهد جدا شدن هولدر یا گوشی نباشید. این محصول با گوشی های موبایل 4.7 تا 6.5 اینچی سازگار است و پس از نصب امکان چرخش به صورت 360 درجه را دارد.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS و سیلیکون
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت گیره ای

بهترین هولدر گوشی برای ماشین های ایرانی

خرید هولدر گیره ای Baseus SUDZ-A

هولدر دریچه ای گیره ای Earldom ET-EH134

هولدر دریچه ای گیره ای Earldom ET-EH134 یکی از بهترین هولدر های ماشین می باشد که توسط برند ارلدام به بازار عرضه شده است. بدنه این هولدر از پلاستیک ABS ساخته شده که مقاومت و طول عمر آن را تضمین می کند. شما می توانید این هولدر را بر روی دریچه کولر نصب کنید و پس از آن به راحتی گوشی خود را بر روی هولدر قرار دهید. محفظه این هولدر تا 11 سانتی متر باز می شود و پس از قرار دادن گوشی می توانید آن را تا 360 درجه بچرخانید. قیمت مناسب و کارایی بالا موجب شده ET-EH134 بهترین هولدر برای برلیانس H320 و H220 محسوب شود.

 • بدنه مقاوم و باکیفیت
 • قابلیت چرخش 360 درجه
 • طراحی به صورت ضد لغزش
بهترین هولدر خودرو برای برلیانس H320 و برلیانس H220

خرید هولدر دریچه ای Earldom ET-EH134

هولدر داشبوردی گیره ای Yesido C99

هولدر داشبوردی گیره ای Yesido C99 را می توان بهترین هولدر برای خودرو شاهین دانست. این هولدر توسط کمپانی یسیدو طراحی شده و همانند سایر محصولات این شرکت از کیفیتی مطلوب و قیمتی ایده آل بهره می برد. طراحی Yesido C99 به صورت گیره ای موجب می شود هولدر فضای بالایی داشبورد را اشغال نکند و بتوانید گوشی را در کنار دریچه کولر نصب کنید. این ویژگی همچنین علاوه بر اینکه موجب کور شدن دید راننده به جاده نمی شود، زاویه ای مناسب را برای کار با گوشی فراهم می کند. بدنه این هولدر از پلاستیک فشرده ساخته شده و مقاومت بی نظیری ارائه می کند. جنس بخش نگهدارنده گوشی نیز سیلیکونی می باشد تا آسیبی به بدنه گوشی وارد نشود. این هولدر همچنین قابلیت تنظیم تا 180 درجه را دارد و در زیر آن قسمتی برای عبور کابل شارژ در نظر گرفته شده است.

 • قابلیت تنظیم بازو تا ۱۸۰ درجه و چرخش سری تا ۳۶۰ درجه
 • دارای بدنه مقاوم از پلاستیک و سیلیکون
 • طراحی به صورت گیره ای
بهترین هولدر برای ماشین شاهین

خرید هولدر داشبوردی گیره ای Yesido C99

هولدر دریچه ای Baseus SUYL-WL0 Future Gravity

یکی دیگر از بهترین محصولات باسئوس که بهترین هولدر برای ماشین تارا هم محسوب می شود، هولدر Baseus SUYL-WL0 Future Gravity می باشد. این هولدر از نوع دریچه ای می باشد و به سادگی می توانید آن را بر روی دریچه کولر خودرو نصب کنید. این هولدر دارای دو گیره در اطراف و یک نگهدارنده در قسمت زیرین است که به گیره های جاذبه نیز معروف می باشد؛ در این نوع هولدر ها نگهدارنده پایینی با استفاده از وزن گوشی موجب فیکس شدن گیره های کناری می شود. این ویژگی مقاومت بی نظیری برای گوشی به ارمغان می آورد و موجب می شود به راحتی بتوانید آن را نصب یا جدا کنید. هولدر پیش رو توانایی پذیرش گوشی هایی بین ۴ الی ۶ اینچ را دارا می باشد و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه براکت به منظور دسترسی آسان تر به گوشی موبایل را ارائه می کند.

 • قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه براکت
 • بدنه ساخته شده از آلومینیوم و شیشه حرارت دیده
 • مناسب گوشی های موبایل سایز ۴ الی ۶ اینچ
بهترین هولدر برای خودرو تارا

خرید هولدر دریچه ای Baseus SUYL-WL0 Future Gravity

هولدر داشبوردی گیره ای Earldom ET-EH129

برند ارلدام همواره محصولات با کیفیت و خوش قیمتی به بازار لوازم جانبی موبایل عرضه می کند که هولدر داشبوردی گیره ای Earldom ET-EH129 را می توان یکی از این محصولات دانست. این هولدر قیمت مناسبی دارد و می تواند یکی از بهترین هولدر ها برای اسنپ و تپسی باشد. بدنه ارلدام ET-EH129 از پلاستیک ABS، پلی پروپیلن و مواد PVC ساخته شده و مقاومت مناسبی در برابر ضربه و فشار خواهد داشت. پایه این هولدر به صورت مکنده بوده و قابل نصب روی شیشه و داشبورد خودرو می باشد. استند موبایل آن نیز از نوع ئگیره ای یا جاذبه ای بوده و با استفاده از وزن گوشی آن را چفت می کند. اینم استند قابلیت چرخش 360 درجه ای داشته و قابلیت تنظیم ارتفاع متناسب با وضعیت کاربر را دارد. این استند همچنین قابلیت پذیرش گوشی هایی در بازه 4 الی 6.7 اینچ را دارا می باشد و می توانید طیف وسیعی از گوشی ها را روی آن قرار دهید.

 • بدنه مقاوم از جنس پلاستیک ABS، پلی پروپیلن و مواد PVC
 • امکان چرخش 360 درجه
 • قابلیت تنظیم ارتفاع متناسب با وضعیت کاربر
بهترین هولدر برای تاکسی اینترنتی

خرید هولدر Earldom ET-EH129

سخن پایانی

در این مقاله، بهترین هولدر برای ماشین های مختلف را بررسی کردیم تا بتوانید گزینه مناسب تری را با توجه به مدل ماشین تان خریداری کنید. انتخاب نوع هولدر بستگی به میزان استفاده تان از گوشی در هنگام رانندگی دارد؛ اگر به صورت تمام وقت از اپلیکیشن های مسیریاب استفاده می کنید بهتر است که هولدر های دارای شیار شارژر یا هولدر های شارژ وایرلس تهیه کنید.

در غیر این صورت یک هولدر ارزان قیمت هم می تواند پاسخگوی نیاز های تان باشد. بنظر شما بهترین هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی کدام است و کدام برند را برای خرید پیشنهاد می دهید؟نظرات و تجربیات خود را در زمینه استفاده از هولدر با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. همکاران گرامی همچنین می توانند با مراجعه به صفحه خرید عمده لوازم جانبی، اقدام به فعال سازی حساب همکار کنند تا پس از آن قیمت ها به صورت عمده برای شان به نمایش در بیاید.

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. مقاله خوبی بود ممنون، میشه برای 206 هولدر های بیشتری معرفی کنید؟

 2. تشکر از مقاله خوبتون؛
  به نظرتون برای استفاده روی موتور از چه هولدری استفاده کنیم بهتره؟

 3. سلام. مرسی از ننوشته خوبتون. فقط یه سوال داشتم که این هولدرهای دریچه ای به دریچه کولر آسیب نمیزنن؟

  1. سلام خیلی ممنون، اگه هولدر باکیفیتی تهیه کنید خیر، آسیبی نمیزنن

 4. سلام. من هولدرم از این هولدارای چسبی هستش. ولی وقتی به شیشه میچسبه بعد یه مدت چسبندگیش از بین میره و میوفته. چه هولدری رو بجاش پیشنهاد میکنید؟
  ماشینمم تیبا هست

  1. سلام، میتونید از هولدر های دریچه ای استفاده کنید که چسبی یا مکنده نیست و جدا نمیشه

   1. هولدردریچه ای بعداز مدتی دریچه کولررا خراب میکند چون دریچه ازپلاستیک ضعیف هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا