موبایل و تبلت

راهنمای خرید بهترین هولدر برای ماشین های مختلف؛ از 206 تا ال نود!

هولدر های ماشین جزء پرکاربرد ترین لوازم جانبی موبایل هستند و می توانند دسترسی به اعلان ها و تماس ها در هنگام رانندگی را راحت تر کنند. اگر در هنگام رانندگی از اپلیکیشن های مسیریاب استفاده می کنید یا به صورت مداوم پیام های خود را چک می کنید، بدون شک به خرید هولدر موبایل برای ماشین فکر کرده اید. همانطور که می دانید هولدر ها به طور کلی در انواع دریچه ای، چسبی  و مکنده وجود دارند و شما باید با توجه به نیاز و نوع ماشین تان یک گزینه را انتخاب کنید. اما بهترین هولدر برای ماشین های مختلف کدام است و چگونه می شود تشخیص داد که یک هولدر برای نوع داشبورد یا شیشه خودرو مناسب است؟ در این مقاله ابتدا انواع هولدر و کاربردشان برای ماشین های مختلف را بررسی می کنیم، سپس بهترین هولدر های بازار برای هر ماشین را معرفی می کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. با تکنوسان مگ همراه باشید.

بهترین پایه نگهدارنده موبایل برای ماشین

بهترین هولدر برای ماشین های مختلف

شما می توانید تقریبا هر هولدری را به ماشین متصل کنید، اما طراحی خاص ماشین ها در قسمت شیشه و داشبورد، موجب می شود در صورت انتخاب هولدر نامناسب، دسترسی به گوشی سخت شود. از این رو در نظر گرفتن بهترین هولدر برای ماشین، می تواند راحتی بیشتری برای تان به ارمغان بیاورد. در ادامه بهترین نوع هولدر برای استفاده در ماشین های مختلف را بررسی می کنیم. اگر می خواهید با انواع و بهترین هولدر های بازار آشنا شوید، به مقاله راهنمای خرید هولدر موبایل مراجعه کنید.

بهترین هولدر برای 206

بهترین پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین

به دلیل انحنای شیشه و داشبورد 206، انتخاب هولدر مناسب برای این خودرو اندکی سخت می باشد و به سادگی نمی توانید یک مکان مناسب برای نصب هولدر پیدا کنید. طراحی خاص شیشه این ماشین، نصب هولدر مکنده بر روی شیشه را نامناسب کرده و زاویه مناسبی برای کار با گوشی به  وجود نمی آورد. با این وجود نصب هولدر های مکنده بر روی داشبورد 206 انتخاب چندان بدی نیست و می تواند نیاز های تان را برطرف کند. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که هولدر های مکنده همیشه پایدار نیستند و ممکن است با گذشت زمان از داشبورد جدا شوند.

از سوی دیگر قرار گرفتن هولدر بر روی داشبورد می تواند فضای داشبورد را اشغال کند و ظاهر ماشین را به هم بریزد. از این رو پیشنهاد ما به شما استفاده از هولدر های دریچه ای است؛ هولدر های دریچه ای دید شیشه را کور نمی کنند و فضای داشبورد را هم اشغال نمی کنند. از این رو می توان گفت هولدر دریچه ای بهترین هولدر برای پژو ۲۰۶ می باشد.

بهترین هولدر برای 405

بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا

انتخاب بهترین هولدر برای پژو ۴۰۵ به دلیل طراحی فضای نسبتا زیاد داخل این ماشین، چندان سخت نیست و شما به راحتی می توانید انواع هولدر را برای این خودرو انتخاب کنید. در واقع تنها موردی که باید به آن توجه کنید، نوع نیاز و زاویه مناسب برای کار با گوشی است. می توانید هولدر های مکنده را در قسمت چپ یا راست شیشه نصب کنید و بدون هیچ مشکلی از گوشی استفاده کنید.

 هولدر های چسبی هم می توانند جایگزین هولدر های مکنده باشند، این هولدر ها قیمت بسیار کمتری نسبت به انواع دیگر هولدر دارند، اما ممکن است در هنگام جدا کردن، اثر چسب بر روی شیشه یا داشبورد باقی بماند. با این حال اگر به اشغال فضای شیشه، داشبورد و حتی دریچه کولر علاقه ندارید، بهترین مکان برای نصب هولدر بر روی فرمان می باشد. هولدر های فرمانی بر روی فرمان قرار می گیرند و به وسیله استند می توانند گوشی را نگه دارند. بدین ترتیب در هر مکانی می توانید به گوشی دسترسی داشته باشید.

بهترین هولدر برای تیبا

بهترین هولدر موبایل برای 206

به دلیل محدود بودن فضای داشبورد و کوچک بودن شیشه جلویی، انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین تیبا اندکی سخت است. اگر از هولدر های چسبی یا مکنده استفاده کنید، ممکن است دیدتان به جاده محدود شود و نتوانید به درستی رانندگی کنید. از این رو بهتر است به سراغ خرید هولدر های دریچه ای بروید. این نوع هولدر می تواند یکی از بهترین هولدر ها برای خودرو تیبا باشد. خوشبختانه این هولدر ها انواع مختلفی دارند و از نوع مگنتی (برای اتصال گوشی به صورت آهنربایی) تا نوع شارژ وایرلس آن ها را می توانید در بازار بیابید.

بهترین هولدر برای پژو پارس

بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند

انتخاب بهترین هولدر موبایل برای ماشین پرشیا یا پارس هم مانند پژو 405 خواهد بود؛ طراحی داخلی این خودرو ها تفاوت چندانی با همدیگر ندارند و شما می توانید از فضای داخلی این خودرو ها به منظور نصب هر هولدری استفاده کنید. مانند خودرو 405، هولدر های چسبی گزینه مناسبی برای پژو پارس می باشند و اگر نمی خواهید مبلغ زیادی برای هولدر خرج کنید، می توانند نیاز های تان را برطرف کنند. اگر با کنده شدن مکرر هولدر های مکنده مشکلی ندارید، می توانید آن ها را نیز تهیه کنید. هولدر های مکنده در انواع مختلفی تولید می شوند و می توانید آن ها را از چند ده هزار تومان تا چند صد هزار تومان بیابید.

بهترین هولدر برای سمند

بهترین هولدر برای ماشین های ایرانی

خودرو سمند نیز مانند خودرو های 405 و پارس می تواند فضای زیادی برای نصب هولدر مورد نظر در اختیارتان قرار دهد. البته فضای داشبورد نمی تواند محل مناسبی برای نصب هولدر در این خودرو باشد و بهتر است که شیشه یا دریچه کولر را برای این کار در نظر بگیرید. از این رو هولدر های چسبی یا مکنده گزینه مناسبی برای استفاده در سمند می باشند. با این وجود اگر به دنبال بهترین هولدر برای سمند هستید، هولدر های دریچه ای شما را کاملا راضی خواهند کرد. هولدر های دریچه ای بر روی دریچه کولر قرار می گیرند و زاویه نسبتا مناسبی برای دسترسی دارد. البته باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که روشن بودن کولر یا بخاری می تواند موجب تغییر دمای گوشی شود.

بهترین هولدر برای ال 90

بهترین هولدر برای انواع ماشین

خودرو ال ۹۰ نیز یکی از خودروهای خاص است که به لطف فضای داخلی اش تقریبا هر هولدری را می توانید برای ان خریداری کنید. البته این موضوع را مد نظر داشته باشید که به دلیل طراحی دریچه های کولر و بخاری این خودرو، نمی توان هولدر های دریچه ای را برای این خودرو تهیه کرد. بهترین هولدر برای ال نود هولدر مکنده می باشد. شما می توانید بسته به نوع نیاز تان این نوع هولدر ها را بر روی شیشه یا داشبورد نصب کنید. با اینکه هولدر های مکنده با گذشت زمان جدا می شوند، اما با گشت و گذار در بین برند های معتبر بازار، می توانید محصولات مناسبی را پیدا کنید که طول عمر بیشتری داشته باشند.

بهترین هولدر برای پراید

بهترین هولدر موبایل برای ماشین خرید

به طور کلی تقریبا هر هولدری را می توانید برای پراید استفاده کنید، شیشه و داشبورد این خودرو چندان بزرگ نیست اما برای نصب یک هولدر کافی خواهد بود و به مشکلی بر نمی خورید. هولدر های مکنده می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب باشند زیرا به سادگی می توانید آن ها را از روی شیشه جدا کرده و بر روی داشبورد نصب کنید. بدین ترتیب آزادی عمل کافی برای انتخاب زاویه مناسب خواهید داشت. انتخاب هولدر فرمان هم می تواند گزینه مناسبی باشد و یک گزینه ایده آل برای کنترل گوشی  را در اختیارتان قرار دهد.

معرفی بهترین هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی

در ادامه بررسی می کنیم که بهترین هولدر موبایل برای ماشین های مختلف کدام است تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

هولدر های معرفی شده در این لیست، صرفا پیشنهادی بوده و می توانند بهترین گزینه موجود نباشند. در این لیست تلاش کردیم که بهترین گزینه را با توجه به نوع خودرو، در اختیار تان قرار دهیم. حق انتخاب با شماست!

 

هولدر دریچه ای باسئوس SUYL

برند باسئوس، یکی از غول های عرضه لوازم جانبی محسوب می شود. یکی از بهرتین هولدر های موبایل برای ماشین پژو 206، هولدر Baseus SUYL می باشد، این هولدر از نوع دریچه ای است و به راحتی بر روی دریچه کولر نصب می شود. باسئوس این هولدر را از جنس پلاستیک مقاوم ساخته و پایداری مناسبی در استفاده های طولانی ارائه می دهد. نگهدارنده گوشی از نوع جازبه ای بوده و با وزن گوشی، ان را چفت می کند. این نگه دارنده به یک لایه سیلیکونی نیز مجهز شده تا به قاب پشتی گوشی آسیبی وارد نکند.

 • سازگار با گوشی های 4 الی 6 اینچ
 • فضای خالی برای درگاه شارژ
 • بدنه از جنس پلاستیک مقاوم
بهترین هولدر موبایل برای ماشین پراید

خرید هولدر Baseus SUYL

هولدر داشبوردی گیره ای Yesido C74

برند یسیدو سال هاست که با ارائه قیمت های رقابتی، جایگاه خود را در ایران تثبیت کرده است. به جرعت می توان هولدر یسیدو C74 را یکی از بهترین هولدر های موبایل برای ماشین پژو 405 دانست. این هولدر ازنوع داشبوردی بوده و به راحتی بر روی قسمت های مختلف داشبورد فیکس می شود. طراحی بدنه این هولدر از پلاستیک ABS و سیلیکون بوده و نوید می بخشد که با محصول با کیفیتی رو به رو هستیم. نگه دارنده گوشی نیز علاوه بر پد سیلیکونی برای مقاومت در برابر خط و خش، از 3 پایه مقاوم تشکیل شده که گوشی را به خوبی فیکس می کنند.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS و سیلیکون
 • سازگار با گوشی های 4 الی 6.5 اینچ
بهترین هولدر موبایل برای ماشین سمند

خرید هولدر Yesido C74

هولدر داشبوردی گیره ای TSCO TH 1211

برند ایرانی تسکو یکی از فعالان زمینه لوازم جانبی موبایل است و در چند سال اخیر به خوبی این موضوع را ثابت کرده است. هولدر گیره ای تسکو TH 1211 به وسیله یک پایه مکنده بر روی شیشه یا داشبورد چفت می شود و پس از آن به سادگی می توانیدگوشی خود را بر روی آن نصب کنید. وجود پایه های جازبه ای، چفت شدن گوشی را به خوبی تضمین می کند و می توانید به سادگی زاویه مناسب را در نظر بگیرید.

 • نگهداری گوشی توسط گیره های جاذبه ای
 • امکان تنظیم طول پایه هولدر
 • جنس بدنه پلاستیک سخت
بهترین هولدر گوشی برای ماشین

خرید هولدر TSCO TH 1211

هولدردریچه ای Baseus Small Ears SUER-A

یکی دیگر از محصولات خوش ساخت بیسوس را می توان هولدر دریچه ای Baseus Small Ears SUER-A دانست. این هولدر با طراحی کوچک و جمع و جور، فضای زیادی از خودرو را اشغال نمی کند و به سادگی می توانید آن را درون دریچه کولر و بخاری قرار دهید. این هولدر دارای گیره نگه دارنده گوشی نیست و تنها از یک پد مغناطیسی بهره می برد. برای قرار دادن گوشی بر روی این محصول باید پد آهنی ارائه شده را به پشت قاب گوشی نصب کنید. پس از ان تنها با نزدیک کردن گوشی به هولدر، آهن ربا ان را چفت می کند.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه آلومینویم و پلاستیک ABS + TUP
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت مگنتی
بهترین هولدر موبایل ماشین

خرید هولدر Baseus Small Ears SUER-A

هولدر دریچه ای مگنتی TSCO THL 1213

یکی از بهترین هولدر ها برای سمند، هولدر TSCO Air Vent THL 1213 می باشد. این هولدر از نوع دریچه ای می باشد و بر روی دریچه کولر به راحتی نصب می شود. بدنه خوش ساخت از جنس پلاستیک ABS و سیلیکون ارزش خرید این وسیله را بالا می برد و می توانید در بسیاری از سناریو های روزانه از آن استفاده کنید.قابلیت چرخش 306 دریجه موجب شده این محصول یک گزینه مناسب بدر هنگام استفاده از اپلیکیشن های مسیر یابی باشد.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS 
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت مگنتی
بهترین نوع هولدر برای ماشین

خرید هولدر TSCO 1213

هولدر داشبوردی گیره ای Yesido C99

بهترین هولدر موبایل برای ماشین L90 را می توان هولدر یسیدو C99 دانست. این هولدر از نوع داشبوردی است و با بدنه ای از جنس پلاستیک ABS و سیلیکون می تواند به راحتی بر روی داشبور جای بگیرد. طراحی خاص این محصول موجب شده فضای شیشه اشال نشده و گوشی دقیقا بر روی دریچه کولر قرار بگیرد. البته به لطف سری متجرک، می توانید گوشی خود را 360 درجه بچرخانید و بهترین مکان را برای گوشی در نظر بگیرید. از قیمت بالای این محصول که بگذریم، این محصول یکی از بهترین هولدر های موبایل برای ماشین محسوب می شود.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS و سیلیکون
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت گیره ای
راهنمای خرید هولدر موبایل برای ماشین ایرانی

خرید هولدر Yesido C99

هولدر داشبوردی گیره ای Tranyoo Z3

کمپانی ترانیو نیز یکی از فعالان بازار در زمینه طراحی و ساخت لوازم جانبی موبایل است که گزینه های خوبی را در اختیارتان قرار می دهد. هولدر گیره ای ترانیو Z3 یکی از بهترین هولدر های موبایل برای ماشین پراید محسوب می شود و می تواند به خوبی نیاز های روزمره تان را برطرف کند. این هولدر دارای بدنه ای از جنس ABS و سیلیکون بوده و به کمک کید تنظیم بازو، می توانید اندازه ان را تنظیم کنید.

 • قابلیت چرخش به صورت 360 درجه
 • جنس بدنه پلاستیک ABS و سیلیکون
 • اتصال گوشی به هولدر به صورت گیره ای
بهترین هولدر برای خودروهای ایرانی

خرید هولدر Tranyoo Z3

سخن پایانی

در این مقاله، بهترین هولدر برای ماشین های مختلف را بررسی کردیم تا بتوانید گزینه مناسب تری را با توجه به مدل ماشین تان خریداری کنید. انتخاب نوع هولدر بستگی به میزان استفاده تان از گوشی در هنگام رانندگی دارد؛ اگر به صورت تمام وقت از اپلیکیشن های مسیریاب استفاده می کنید بهتر است که هولدر های دارای شیار شارژر یا هولدر های شارژ وایرلس تهیه کنید. در غیر این صورت یک هولدر ارزان قیمت هم می تواند پاسخگوی نیاز های تان باشد. بنظر شما بهترین هولدر موبایل برای ماشین های ایرانی کدام است و کدام برند را برای خرید پیشنهاد می دهید؟نظرات و تجربیات خود را در زمینه استفاده از هولدر با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا