اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

لوازم جانبی iPhone 11 Pro

وقتی شما برند آیفون را انتخاب می کنید یعنی به دنبال بهترین ها هستید. بهترین از هر نظر. گوشی آیفون ۱۱ پرو دارای یکی از بهترین صفحه نمایش های گوشی در دنیاست. این صفحه نمایش با روکش شیشه ای محافظت می شود اما کمتر کسی حاضر می شود به آن اعتماد کرده و از گلس خارجی استفاده نکند که معقولانه هم هست. در هنگام برخورد اگر چه صفحه OLED ممکن است آسیب نبیند اما شکستن شیشه محافظ آن جدا از ظاهر نامناسبش ، باعث خرج افتادن رو دست شما می شود.

همچین گوشی گران قیمتی که با هر خط روی آن ممکن است چند صد هزار تومان از ارزش آن کم شود ، بدون شک به یک قاب هم نیاز دارد. هرچند که قاب فانتزی و سیلیکونی باشد که بیشتر جنبه زیبایی دارند اما باز هم به راحتی جلوی خط افتادن روی گوشی را خواهد گرفت. دوربین سه گانه عالی آیفون ۱۱ پرو با کمی بیرون زدگی اش بیش از پیش در معرض آسیب قرار خواهد گرفت. بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق بی شک نیازمند محافظ لنز هم خواهد بود.

لوازم جانبی آیفون 11 پرو شامل گارد ضد ضربه 360 درجه، کاور سیلیکونی، قاب فانتزی و طرح دار دخترانه و پسرانه، قاب شفاف و محافظ پشت بدنه گوشی، کیف چرم کلاسیک و لاکچری، قاب مگنتی، محافظ صفحه نمایش (گلس فول چسب، پرایوسی، سرامیکی)، گلس لنز، ماکت گوشی ایفون 11 پرو و … می باشد.