موس گیمینگ

موس های گیمینگ با ارگونومی و طراحی خاصی که دارند برای استفاده های طولانی مدت با دقت بالا تولید می شوند. موس گیمینگ به دو دسته موس های ارزان طرح گیمینگ و موس های گیمینگ واقعی تقسیم می شوند. موس های ارزان طرح گیمینگ قیمت پایین تری دارند. دارای تعداد دکمه بالاتر و نورهای رنگی در بدنه هستند اما کیفیت ساخت ماوس گیمینگ واقعی را ندارند. موس های مناسب برای بازی (گیم) دارای دکمه های بیشتر قابل برنامه ریزی ، سرعت پاسخگویی بسیار بالاتر ، بدنه با کیفیت تر و حتی در برخی موارد قابلیت کم یا زیاد کردن وزن موس را دارا هستند. از برندهای برتر موس های مخصوص گیم می توان به Logitech – Razer – Bloody و … اشاره کرد.

موس گیمینگ با توجه به طراحی خاص بدنه (ارگونومی و طراحی خاص) و همچنین کیفیت ساخت بالا علاوه بر گیمرها برای استفاده طراحان و گرافیست ها هم مناسب بوده و طرفداران خاص خود را دارد.

همچنین چون معمولا گیمرها و طراحان از موس به مدت طولانی استفاده می کنند خرید پد موس بزرگ گیمینگ می تواند هم کار کردن با موس را برای شما راحت تر کند و هم ظاهر زیباتری را برای میزکار شما به ارمغان بیاورد.

اگر برای خرید موس مناسب به اطلاعات بیشتری نیاز دارد، مقاله راهنمای خرید موس منبع مفیدی برای کسب اطلاعات برای شما خواهد بود.