Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

خرید باتری نیم قلمی AAA

باتری های نیم قلم را می توان جزء پر استفاده ترین انواع باتری ها برای مصارف روزمره به شمار آورد. با توجه به کوچک شدن اندازه دستگاه های الکترونیکی استفاده از انواع باتری نیم قلمی به جای باتری قلمی به دلیل وزن و ابعاد کمتر مرسوم شده است. باطری نیم قلمی با علامت اختصاری AAA دارای ولتاژ 1.5 ولت و ظرفیتی تقریبا معادل نصف ظرفیت باتری قلمی می باشد، به عبارت دیگر از باتری نیم قلمی به مدت کوتاه تری نسبت به باتری قلمی می توان استفاده کرد. عمده کاربرد باتری نیم قلمی در تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی مانند کنترل، ساعت، اسباب بازی، تلفن، کیبورد و موس بی سیم می باشد و همچنین برای تامین انرژی انواع دستگاه های خانگی و اداری کاربرد دارد.

انواع باتری نیم قلمی AAA

به طور کلی انواع باتری نیم قلمی به دو دسته باتری نیم قلمی شارژی و غیر قابل شارژ تقسیم می شوند. استفاده از باتری نیم قلمی قابل شارژ علاوه بر کاهش هزینه های مصرف باتری، می تواند از تولید زباله های بیشتر جلوگیری کند و در نتیجه برای حفظ محیط زیست مفید تر است. قابل ذکر است که باتری های قابل شارژ نیازی به شارژ کردن اولیه ندارند و بلافاصله بعد از خرید می توانید از آن ها استفاده کنید. در ادامه برخی از بهترین برندهای این دسته کالایی را معرفی می کنیم.

  • باتری نیم قلمی پاناسونیک (Panasonic)
  • باتری نیم قلمی سونی (SONY)
  • باتری نیم قلمی دوراسل (DURACELL)
  • باتری نیم قلمی کملیون ((Camelion
  • باتری نیم قلمی شیائومی (Xiaomi)

قیمت باتری نیم قلمی AAA

به طور کلی اکثر باتری های نیم قلمی تقریبا ظرفیت و قابلیت های یکسانی دارند و ویژگی هایی که باعث تفاوت قیمت در آن ها می شود شامل برند تولید کننده، نوع بسته بندی محصول، تکنولوژی ساخت و قابلیت شارژ مجدد آن ها می باشد. باتری نیم قلمی آلکالاین که قدرت و ظرفیت بالاتری نسبت به سایر باتری ها دارد طبیعتا از قیمت بالاتری برخوردار است. همچنین قیمت باتری نیم قلمی شارژی نسبت به مدل های غیر قابل شارژ گران تر است که علت این امر هم کاهش هزینه های اضافی برای خرید باتری مجدد است.

فروشگاه اینترنتی تکنوسان با ایجاد تنوع کالایی بالا در زمینه فروش انواع باتری بستری امن برای خرید شما عزیزان مهیا کرده است. شما عزیزان می توانید انواع باتری نیم قلمی سایز AAA را در بالای همین برگه مشاهده نموده و با در نظر گرفتن نوع کاربری نسبت به خرید بهترین باتری نیم قلمی اقدام نمایید.