Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

آچار آلن

یکی از پرکاربرد ترین ابزار آلات بازار، آچار آلن می باشد. این وسیله برای امور مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و تقریبا در هر جعبه ابزاری وجود دارد. آچار آلن نوعی آچار است که می‌توانید از آن برای باز و بسته کردن مدل‌های خاصی از پیچ‌ها استفاده کنید. شکل ظاهری آچار های آلن عموما به شکل L انگلیسی می باشد که در دست گرفتن آن را ساده تر می کند. با استفاده از این آچار، می توانید پیچ ها را در سفت ترین حالت خود ببندید و اتصال باز شدن آن ها را تا حد زیادی کاهش دهید. به دلیل کاربرد زیاد پیچ های آلن، امروزه خرید آچار آلن برای هر شخصی ضروری می باشد تا بتوانید در خودرو، منزل، محیط کار و… به سادگی پیچ های خود را باز و بسته کنید.

خرید آچار آلن

در خرید آچار آلن همواره باید به نکات مختلفی دقت کنید تا انتخاب شما کیفیتی درخور و متناسب ارائه کند. عموما آچار های باکیفیت، از متریال درجه یک مانند فلزات ضد زنگ، کروم وانادیوم و…. تشکیل می شوند که مقاومت و طول عمر آن ها را بالا می برد. برخی از این آچار ها در قسمت دسته از روکش های پلاستیکی بهره می برند؛ وجود این روکش ها موجب می شود در دست گرفتن آچار ساده تر شود و آسیبی به دست وارد نشود.

همچنین این روکش ها کمک می کنند بتوانید نیروی بیشتری وارد کنید و پیچ مورد نظر را سفت تر ببندید. آچار های آلن در سایز های مختلفی عرضه می شوند، از این رو با خرید ست آچار آلن می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و سایز های مختلف این آچار را در یک پکیج به همراه داشته باشید. در صفحه پیش رو لیستی از انواع آچار آلن موجود می باشد و می توانید محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید.