Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

انبردست

انبردست را می توان جزء پرکاربردترین ابزار آلات بازار محسوب کرد. انبردست موارد استفاده گسترده ای دارد و به همین دلیل برای اموری مانند سیم کشی، لوله کشی، تعمیر و تعویض قطعات مکانیکی و الکتریکی، تعمیر لوازم خانگی، کشیدن و گرفتن وسایل و اشیای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله کاربردی را می توان به نوعی مهم ترین ابزار برای هر جعبه ابزاری دانست و هر فردی با هر تخصصی قطعا به یکی از آن ها نیاز پیدا خواهد کرد.

نکات مهم برای خرید انبر دست

از آنجایی که همه ما به خرید انبردست نیاز داریم، بهتر است قبل از خرید چند نکته مهم را در نظر بگیریم تا بتوانیم خرید مطمئن تری را تجربه کنیم. اولین نکته ای که برای انتخاب یک انبردست باکیفیت باید به آن توجه کنید، جنس و نوع دسته انبردست می باشد. عموما دسته این ابزار به شکل نا رسانا طراحی می شود تا خطر برق گرفتگی کاهش یابد. استفاده از پلاستیک مقاوم و باکیفیت در دسته انبردست موجب می شود طول عمر آن بالا رفته و استفاده از این ابزار نیز ساده تر شود. دسته انبردست های باکیفیت، به صورت ارگونومیک و با در نظر گرفتن استاندارد دست انسان طراحی می شوند.

این ویژگی موجب می شود در استفاده های طولانی دست تان دچار خستگی نشده و در آسیبی به ان نرسد. جدا از این ارگونومیک مناسب تضمین می کند که بتوانید فشار بیشتری به جسم مورد نظر وارد کنید. جنس فلز مورد استفاده در انبردست نیز مورد دیگری است که حتما باید به آن توجه کنید. انبردست های باکیفیت عموما از آلیاژ کروم وانادیوم طراحی می شوند. این آلیاژ علاوه بر اینکه مقاومت بی نظیری در برابر ضربه و فشار دارد، قیمت چندان بالایی نداشته و در بسیاری از محصولات برند های معتبر استفاده می شود.

خرید انبردست با بهترین قیمت

در بازار ایران، برند هایی مانن رونیکس، اکتیو تولز، اینکو و… را می توان جزء برند های معتبر دانست. این برند ها عموما محصولات خود را با قیمتی مناسب عرضه می کنند و این محصولات به دلیل طول عمر بالا ارزش خرید زیادی دارند. شما می توانید در صفحه پیش رو انواع انبردست ر با بهترین قیمت به صورت تکی و عمده خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.