اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

دسته بازی کامپیوتر‍‍

امروزه بازی های کامپیوتری به یکی از سرگرمی های جذاب تبدیل شده اند و افراد زیادی آن را انجام می دهند. اما هرچقدر هم که انجام بازی های کامپیوتر با موس و کیبورد ساده تر بوده و با دقت بیشتری انجام شود، باز هم انجام برخی بازی ها بدون دسته بازی ممکن نخواهد بود. بازی های مسابقه ای، ریسینگ، ورزشی و… تنها با استفاده از دسته بازی است که حس و حال جذابی پیدا می کند. جدا از آن، اگر قصد انجام بازی های 2 یا چند نفره را روی سیستم خود داشته باشید، بدون دسته بازی قادر به انجام آن نخواهید بود. امروزه دسته بازی های کامپیوتر در انواع مختلفی وجود دارند و با هر سلیقه ای می توانید گزینه مناسب خود را خریداری کنید.

انواع گیم پد کامپیوتر

دسته بازی های کامپیوتر را می توان از نظر نوع اتصال و ویژگی های دیگر از یکدیگر تفکیک کرد. دسته بازی های سیمی، ارزان قیمت ترین دسته بازی های کامپیوتر محسوب می شوند و برای استفاده های زیادی کافی خواهند بود. این دسته ها عموما به صورت تکی یا جفتی به فروش می رسند و اگر قصد انجام بازی های حرفه ای را ندارید، گزینه ای اقتصادی برای تان خواهند بود. دسته بازی های بی سیم اما به دلیل عدم اتصال سیمی، راحتی بیشتری در اختیارتان قرار می دهند و قیمت به مراتب بیشتری هم دارند. این دسته ها اما به دلیل ارگونومیک بهتر، تریگر های باکیفیت تر و ویژگی های گیمینگ، برای انجام بازی های حرفه ای مناسب می باشند.

خرید دسته بازی کامپیوتر از تکنوسان

امروزه برند های زیادی مانند اکسون، تسکو، مایکروسافت، مچر، پاناتک، پی نت و… به طراح و تولید انواع گیم پد کامپیوتر می پردازند و شما می توانید بسته به سطح بازی، نیاز و بودجه تان یک گزینه را انتخاب کنید. شما می توانید در صفحه پیش رو از تکنوسان، به خرید انواع دسته بازی کامپیوتر با بهترین قیمت بازار بپردازید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.