Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

پایه نمایشگر (مانیتور)

در هنگام خرید مانیتور انتخاب یک پایه برای آن از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که این پایه ها علاوه بر ارتفاع دادن به مانیتورها که مانع از خم شدن سر و در نهایت گردن درد می شود، ویژگی هایی نظیر چرخش 360 درجه، وجود کشو و محافظت از مانیتور در ازای برخورد اجسام روی میز دارند.

انواع پایه مانیتور

در کل دو نوع پایه برای نمایشگرها وجود دارد:

پایه زیر مانیتوری

شامل پایه زیر مانیتور کشودار که می توانید وسایل کاری خود را در آن قرار دهید و پایه زیر مانیتور گردون که قابلیت تغییر ارتفاع و چرخش 360 درجه را دارد. اگر به صورت طولانی مدت از کامپیوتر استفاده می کنید برای جلوگیری از آسیب دیدگی به ستون فقرات و گردن حتما یک پایه زیر مانیتوری تنظیم شونده تهیه کنید.

پایه رومیزی متحرک

به ما امکان قرار دادن مانیتور بالای میز، روی دیوار یا حتی سقف را می دهد. پایه  رومیزی مانیتور که قابلیت تنظیم در ارتفاع را دارند، باعث جلوگیری از گردن درد و خستگی در هنگام استفاده طولانی مدت از کامپیوتر می شود. جنس آن ها اغلب از فلز (استیل یا آلومینیوم) بوده که باعث شده مقاومت خوبی داشته باشند.

پایه تلویزیون

با استفاده از این پایه می توانید در ارتفاع های مختلف تلویزیون را به دیوار متصل کنید. در ساخت این پایه ها از فولاد تقویت شده یا ورقه های مقاوم آهنی استفاده شده است. نصب تلویزیون به دیوار، نظم و جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی می دهد. یک پایه دیواری خوب باید قابلیت تحمل وزنی بیشتر از وزن نمایشگر را داشته باشد.

در هنگام خرید حتما به سازگاری پایه دیواری با اندازه پیچ های پشت تلویزیون توجه داشته باشید. همینطور جایی که می خواهید تلویزیون خود را بر روی آن نصب کنید باید مطمئن، مستحکم، انعطاف پذیر و زیبا باشد. به طور کلی نصب تلویزیون بر روی دیوار یک دکور لوکس به حساب می آید و زیبایی خاصی به فضا می بخشد. تماشای تلویزیون بر روی دیوار لذت بخش تر است و خستگی کم تری به همراه دارد.

انواع پایه تلویزیون

تلویزیون ها با پایه ای که برای آن ها تعبیه شده است بر روی میز تلویزیون قرار می گیرند، اما اگر قصد اتصال تلویزیون به دیوار را دارید از طریق چهار نوع پایه که در زیر معرفی می کنیم می توانید این کار را انجام دهید.

پایه دیواری ثابت

آسان ترین روش نصب تلویزیون ها بر روی دیوار استفاده از پایه ثابت می باشد. این پایه های محکم تا وزن 50 کیلوگرم و حتی بیشتر را تحمل می کنند.  تلویزیون بر روی این پایه ها حرکتی ندارد و به صورت موازی با دیوار قرار می گیرد. قیمت پایه دیواری ثابت از دیگر پایه های موجود ارزان تر است.

پایه دیواری متحرک 

تقریبا شبیه پایه دیواری ثابت است اما این امکان را فراهم می کند تا تلویزیون به صورت افقی حرکت کند. همچنین امکان چرخش با زاویه کمی در جهت بالا و پایین در این پایه ها فراهم شده است.

پایه دیواری شیب دار

این پایه برای حرکت تلویزیون به سمت بالا و پایین می باشد.از یک طرف با پایه ثابت به دیوار متصل شده و از طرف دیگر پایه شیب دار دارد که شیب آن به سمت پایین است و تلویزیون یا مانیتور بر روی آن وصل می شود. با قرار دادن تلویزیون بر روی این پایه می توانید ارتفاع آن را تغییر دهید.

پایه دیواری چرخشی یا تمام جهت

با استفاده از این پایه ها می توانید تلویزیون خود را هر طور که بخواهید تنظیم کنید. این پایه انعطاف پذیری بالایی دارد و این اجازه را می دهد تا تلویزیون چندین درجه متمایل شود و 180 درجه نیز بچرخد که تغییر گسترده ی زاویه ی دید را فراهم می کند. بازوی چرخشی آن قابل جمع شدن است که می تواند تلویزیون را به دیوار بچسباند. پایه تمام جهت که دارای دو بازو چرخشی است بیشترین قیمت را در بین پایه های دیواری دارد.

مشاهده قیمت و خرید پایه تلویزیون و نمایشگر

از طریق همین صفحه تمام قیمت های به روز دسته بندی پایه نمایشگر را ملاحظه نمایید و با انتخاب کردن هر کدام از محصولات بالا می توانید مشخصات فنی آن محصول را مشاهده کرده و با انتخاب گزینه “افزودن به سبد خرید” اقدام به خرید آن نمایید. فروشگاه اینترنتی تکنوسان این امکان را برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا در هر لحظه از طریق پشتیبانی آنلاین پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد. پس اگر برای خرید پایه تلویزیون یا نمایشگر سوالی دارید آن را با بخش پشتیبانی در میان گذارید تا با خیالی آسوده خرید کنید.