Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

قاب آینه ای

در دنیای امروزی، گوشی های هوشمند به جز برقراری ارتباط، ابزاری برای بیان سلیقه و شخصیت فرد نیز هستند. قاب و کاور گوشی، نه تنها به شما امکان می ‌دهد تا گوشی خود را در برابر خط و خش و آسیب ‌های روزمره محافظت کنید، بلکه به شخصیت و سلیقه شما نیز رنگ و بو می ‌دهند. با استفاده از قاب های زیبا و منحصر به فرد، می ‌توانید تمام جذابیت و زیبایی گوشی خود را به نمایش بگذارید. این لوازم جانبی از گوشی شما در برابر ضربه های فیزیکی، خط و خش و حتی آب محافظت می کند. علاوه بر این، با قاب و کاور مناسب، دسترسی به دکمه ‌ها و پورت‌ های گوشی نیز آسان‌ تر خواهد بود. قاب گوشی آینه ای یکی از محبوب ‌ترین و جذاب ‌ترین قاب ‌های موجود در بازار است. این قاب با متریال ‌های متنوعی ساخته می‌ شود که شامل شیشه نشکن و پلاستیک است.

ساختار قاب آینه ای 

بازتاب نور در قاب و کاور آینه ‌ای، همواره جذابیت خاصی برای کاربران داشته و ظاهری مدرن و جذاب به گوشی می بخشد. این نوع قاب‌ ها باعث می ‌شوند تا گوشی شما به یک آینه تبدیل شود و با نگاه کردن به آن، به راحتی می‌ توانید به ظاهر خود نگاه کنید. این قاب ها در واقع آینه ای هستند که توسط پلاستیکی نرم و مقاوم احاطه شده اند و عموما طرح های فانتزی، کارتونی و کلاسیک مختلفی روی آن ها نقاشی شده است. برخلاف تصور آینه بکار رفته در ساختار اکثریت این نوع قاب ها از جنس پلاستیک فشرده شده بوده و در برابر ضربه مقاوم است. سطح تماس این نوع قاب با گوشی از جنس پلاستیک بوده و به هیچ وجه شیشه و یا هر نوع متریال دیگری با گوشی برخورد نخواهد داشت.

مزایا و معایب استفاده از قاب آینه ‌ای

اگرچه قاب آینه ای، گوشی شما را به یک آینه جیبی تبدیل کرده، ظاهری بسیار زیبا، جذاب و مدرنیته به گوشی شما بخشیده و به خوبی گوشی شما را از خط و خش و دیگر آسیب ‌های فیزیکی مصون نگه می دارد اما دارای معایبی نیز بوده که بد نیست پیش از خرید از آن آگاهی داشته باشید. قاب و کاور گوشی آینه‌ ای به راحتی رد اثر انگشت را حفظ کرده و نیاز به پاک ‌کردن مداوم دارد. با توجه به سطح آینه ‌ای قاب و کاور، آنها به خط و خش حساسیت بیشتری داشته و ممکن است در استفاده طولانی مدت روی سطح خود خط و خش داشته باشند.

خرید عمده قاب آینه ای از تکنوسان

تکنوسان به عنوان یکی از فروشگاه های آنلاین، بهترین انتخاب برای خرید عمده قاب و کاور گوشی است. با تکنوسان، شما می ‌توانید از تنوع بیشمار طرح ‌ها و مدل‌ های قاب و کاور لذت ببرید و با بهترین قیمت ‌های بازار، خرید عمده را تجربه کنید. این مجموعه بستر مناسبی برای خرید انواع قاب چرمی، فانتزی، سیلیکونی، آینه ای و ... ایجاد کرده و شکل ‌ها و طرح‌ های متنوعی از قاب و کاور گوشی را گرد هم آورده است. برای خرید عمده قاب آینه ای تنها کافی است در سایت ثبت نام کرده و پس از تائید حساب کاربری خرید خود را انجام دهید.