اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

دکوراسیون اداری

مجموعه وسایلی که برای تجهیز ادارات و شرکت ها به کار می روند. تجهیزات و لوازم دکوراسیون اداری با دو هدف زیباسازی محیط و راحتی کاربر ارائه می شوند.

در یک دسته بندی کلی می توان لوازم دکوراسیون اداری را به موارد زیر دسته بندی کرد.

  • میز و صندلی اداری
  • کمد فایل و قفسه اداری
  • سایر لوازم اداری

در این برگه از فروشگاه اینترنتی تکنوسان دسته “سایر لوازم اداری” ارائه شده است که به اختصار در مورد محصولات موجود در این دسته بندی توضیح می دهیم.

پایه زیر مانیتور

برای کارمندان و افرادی که در طول روز با کامپیوتر سر و کار دارند و باید دائما به صفحه مانیتور یا لپ تاپ نگاه کنند، این وسیله می تواند از ایجاد درد در ناحیه گردن و شانه ها جلوگیری کند. در واقع پایه زیر مانیتور ارگونومیک با تنظیم ارتفاع نمایشگر از خم شدن سر در هنگام کار با رایانه جلوگیری می کند.

پایه افزایش ارتفاع مانیتور در مدل های مختلف و به صورت ثابت یا متحرک (گردون) ساخته می شود که در مدل پایه مانیتور گردون امکان چرخش 360 درجه مانیتور بر روی پایه وجود دارد. جنس پایه مانیتور عموما از پلاستیک فشرده بوده که در ازای وزن کم، استقامت بالایی دارد.

یکی دیگر از مدل های این محصول پایه مانیتور کشودار می باشد که از این کشو می توان به عنوان یک جامدادی برای جلوگیری از شلوغی روی میز استفاده کرد.

پایه رومیزی متحرک مانیتور

این پایه ها بیشتر برای نصب مانیتور بر روی دیوار و سقف استفاده می شوند، گرچه می توان از آن برای نصب روی میز استفاده کرد. پایه گیره ای مانیتور امکان چرخش در جهت عمودی و قابلیت چرخش 360 درجه در جهت افقی را دارند.

به طور کلی قیمت پایه رومیزی متحرک مانیتور از پایه زیر مانیتوری بالاتر است ولی برای مصارف اداری و داخل شرکت ها خرید پایه زیر مانیتوری می تواند یک گزینه مناسب در کنار قیمت ارزان باشد.

زیر پایی اداری

این محصول که در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارد، عموما از جنس پلاستیک بسیار قوی ساخته می شود که بر روی پایه های فولادی ضد زنگ قرار دارد و در زیر این پایه های فلزی زائده های پلاستیکی وجود دارد که از سر خوردن و حرکت آن جلوگیری می کند. در طراحی زیر پایی پلاستیکی اداری از برجستگی های کپسولی استفاده می شود که به گردش جریان خون در کف پا کمک می کند و از خستگی کف پا جلوگیری می کند. قیمت زیر پایی اداری بسته به اینکه ثابت یا متحرک باشد و نوع جنس پلاستیک و فولاد به کار رفته در آن متغیر است. پیشنهاد ما خرید زیرپایی متحرک می باشد چرا که در حالت های مختلف برای زوایای مختلف تنظیم می شود. یک زیرپایی ارزان می تواند به راحتی خستگی را از کف پای شما خارج کند و حس شادابی برای شما به ارمغان آورد.

سطل زباله اداری

سطل زباله های پلاستیکی یا فلزی مشبک که در ابعاد کوچک و بزرگ تولید شده و مناسب ادارات و شرکت ها می باشند. قیمت سطل زباله توری نسبت به نوع پلاستیکی آن گران تر است و علت این امر هم دوام و استقامت بیشتر آن ها می باشد. انواع سطل زباله در لیست بالا قرار دارد که می توانید از طریق انتخاب هر کدام اقدام به خرید سطل زباله اداری نمایید.

زیر کیسی

یکی از ضروری ترین ملزومات اداری که باعث راحتی جابجایی کیس کامپیوتر و همچنین ایجاد جریان هوا از زیر آن می شود زیر کیسی می باشد. در زیر این وسیله تعدادی چرخ جهت راحتی جابجایی تعبیه شده است.  خرید زیر کیسی علاوه بر زیباسازی دکوراسیون اداره یا شرکت به سلامت قطعات داخل کامپیوتر نیز کمک می کند. قیمت زیر کیسی پلاستیکی در لیست بالا ارائه شده است، شما عزیزان می توانید با انتخاب آن و افزودن به سبد خریدتان نسبت به خرید زیر کیسی اقدام نمایید.

خرید و قیمت لوازم دکوراسیون اداری

همانطور که در بالا اشاره کردیم با خرید دکوراسیون اداری که خود زیر مجموعه تجهیزات اداری است می توانید در کنار زیبا کردن محیط شرکت یا اداره به بهبود عملکرد پرسنل و جلوگیری از خستگی آن ها کمک کنید. قیمت دکوراسیون اداری نسبت به خود تجهیزات مانند کامپیوتر و مهم تر از همه سلامت نیروی انسانی کمتر است و شما با پرداخت هزینه ای اندک به راحتی می توانید جلوی ضرر و زیان های مالی و جانی را بگیرید.

محدوده قیمت (تومان)
0110,000