اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

تجهیزات فروشگاهی

معمولا شرایط حاکم در اماکنی نظیر فروشگاه ها، افراد را وادار به استفاده از ابزار و وسایلی تحت عنوان تجهیزات فروشگاهی می کند. مثلا در بانک ها، کارمندان بانک برای شمارش پول، اعتبارسنجی چک و یا اسناد مختلف از تجهیزاتی خاص استفاده می کنند تا کارشان را دقیق تر و با خطای کمتر پیش ببرند. البته این دسته از لوازم در فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ نیز استفاده می شوند. در ادامه به معرفی لیست کاملی از تجهیزات فروشگاهی می پردازیم.

لیست انواع تجهیزات فروشگاهی

برای خرید تجهیزات فروشگاهی مناسب با کسب و کارتان، ابتدا باید انواع این لوازم و کاربرد هرکدام را بدانید. در ادامه قصد داریم انواع تجهیزات فروشگاهی را بررسی کنیم.

بارکد خوان

از دستگاه بارکد خوان برای اسکن کردن بارکد کالا های فروشگاهی استفاده می شود. بدین صورت بارکد خوان ها مشخصاتی دقیق از کالا مانند قیمت را به ما نشان داده و درصد خطا در حساب و کتاب را به صفر می رسانند. با خرید بارکد خوان فروشگاهی در کسب و کارهای مختلف می توان مدیریت فروش آن کسب و کار را بهتر انجام داد. همچنین باید بدانید که بارکدخوان ها انواع مختلفی دارند و قیمت هر کدام بر اساس نوع آن متفاوت می باشند.

ابرک شمارش پول

ابرک شمارش پول یا انگشت تر کن برای راحت تر شمردن دستی پول می باشد. همچنین یادآوری این نکته الزامی است که استفاده از این وسیله برای شمارش پول، کاملا بهداشتی می باشد. با توجه به ارزان بودن قیمت ابرک شمارش پول، خرید آن امری منطقی می باشد.

دستگاه تشخیص اسکناس

دستگاه تشخیص اسکناس، اصالت اسکناس ها را با سنسور فرابنفش (UV) چک می کند و شما می توانید با این دستگاه به راحتی پول اصل از تقلبی را تشخیص دهید. در برخی مدل ها از یک ذره بین برای تشخیص بهتر و بزرگنمایی بالا در بدنه این دستگاه استفاده شده است.

لیبل زن دستی

لیبل زن دستی وسیله ای برای قیمت گذاری و نیز برچسب زدن بر روی محصولات مختلف در کم ترین زمان ممکن است. با خرید لیبل زن دستی حتی می توانید نام تجاری شرکت یا فروشگاه خود را روی محصولات تان چاپ کنید.

راهنمای خرید تجهیزات فروشگاهی

قیمت تجهیزات فروشگاهی بین برند های مختلف متفاوت است و معمولا شرکت های کمتری به تولید این دسته از محصولات می پردازند. لیست قیمت انواع تجهیزات فروشگاهی در وبسایت فروشگاه اینترنتی تکنوسان موجود است که می توانید با آگاهی کامل از آن نسبت به خرید بهترین تجهیزات فروشگاهی بپردازید .در خرید تجهیزات فروشگاهی به خصوصیات دقیق آن ها که در اطلاعات هر محصول نوشته شده است دقت کنید، چراکه این موضوع باعث آگاهی کامل شما از کالایی که می خرید، خواهد شد.

خرید تجهیزات فروشگاهی

تکنوسان به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های خرید عمده کشور در زمینه انواع لوازم تحریر، لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و... لیست کاملی از تجهیزات فروشگاهی را با ضمانت معتبر و ارسال سریع به سراسر کشور در صفحه پیش رو عرضه می کند. شما می توانید در این صفحه از جدیدترین  تجهیزات فروشگاهی، بهترین قیمت ها و پیشنهادات ویژه آن مطلع شوید و سفارش خود را ثبت کنید. تکنوسان با ارائه تنوع کالایی بالا و بهترین قیمت بازار، همواره در خدمت مشتریان و همکاران گرامی می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما همراه باشید.