اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

فیش پرینتر

حتما شما هم در مراکز خرید، فروشگاه ها و... با فیش پرینتر یا پرینتر فیش زن روبرو شده اید. این محصول وسیله ای است که رسید خرید و فیش مشتری را چاپ می کند و از رسید فروشگاه ها گرفته تا نوبت دهی بسیاری از اماکن و مطب ها به وسیله آن انجام می شود. فیش پرینتر ها برای چاپ فیش و رسید، از فناوری چاپ حرارتی استفاده می کنند که امکان چاپ اطلاعات با کیفیت قابل قبول و سرعت بالا را بر روی یک سری کاغذ های مخصوص فراهم می کند. این پرینتر ها در بازار به اسم پرینتر صدور فیش نیز شناخته می شوند.

انواع پرینتر فیش زن و صدور فیش

چاپگر های فیش زن، همانند بسیاری از چاپگر های دیگر دارای مدل ها و انواع مختلفی می باشند که هرکدام کاربرد خاص خود را داشته و برای استفاده های خاصی مناسب می باشد. در زیر شما را با انواع پرینتر فیش زن آشنا می کنیم.

فیش پرینتر رومیزی

فیش پرینتر های رومیزی رایج ترین مدل های فیش پرینتر در بازار می باشند که برای طیف وسیعی از استفاده ها مناسب اند. این نوع از فیش پرینتر ها برای محیط هایی که فضای نسبتا محدودی دارند گزینه مناسبی هستند و با سرعت چاپ قابل قبول می توانند نیاز محیط هایی مانند رستوران، سوپر مارکت، فروشگاه و... را برطرف کنند. قیمت مناسب این محصولات در کنار طول عمر بالای آن ها ارزش خرد آن ها را دوچندان کرده است.

فیش پرینتر قابل حمل

یکی دیگر از پرینتر های صدور فیش موجود در بازار، مدل قابل حمل می باشد. این محصول از ابعاد کوچک تری نسبت به فیش پرینتر رومیزی برخوردار است و عموما انرژی مورد نیاز خود را از طریق باتری تأمین می کند. فیش پرینتر قابل حمل استفاده های زیادی خواهد داشت و برای تحویل رسید مشتری در محل مناسب خواهد بود.

فیش پرینتر لیبل زن

این محصولات علاوه بر صدور فیش، از قابلیت چاپ لیبل و بارکد نیز برخوردارند که موجب می شود ارزش خرید ان ها بالا برود. این محصولات به دلیل طراحی به صورت چند کاره قیمت بالاتری نسبت به فیش پرینتر های معمولی دارند اما اگر به چاپ بارکد و لیبل نیاز دارید می توانند یک انتخاب اقتصادی به جای خرید چند دستگاه باشند.

خرید فیش پرینتر با بهترین قیمت

عموما برند های زیادی ددر بازار ایران در حوزه فیش پرینتر فعالیت می کنند که برند های رمو، موا، اپسون، بیکسولون و... را می توان جزء بهترین های این برند ها دانست. شما می توانید در صفحه پیش رو از تکنوسان به خرید فیش پرینتر حرارتی یا پرینتر صدور فیش بپردازید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما و دیگر کاربران در ارتباط باشید.

محدوده قیمت (تومان)
016,150,000