اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

دوشاخه و مادگی برق

انتقال جریان برق شهری به دستگاه های الکتریکی عملا بدون وجود دوشاخه و مادگی ممکن نمی باشد. به نوعی می توان اظهار داشت که دوشاخه و مادگی برق به عنوان یکی از اصلی ترین اقلام برقی در خانه، محل کار و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. در خرید دو شاخه و مادگی برق، مدل و برند محصول در کنار نیاز مشتری حرفی تعیین کننده را خواهند زد.

دو شاخه برق و انواع آن

در یک دسته بندی کلی دو شاخه برق را می توان به دو زیر گروه دو شاخه برق صنعتی و دو شاخه برق خانگی تقسیم کرد. همانطور که از نام این دو گروه نیز پیداست؛ دو شاخه برق خانگی در محیط هایی با نیازهای متداول (مانند خانه، مغازه، اداره و ...) مورد استفاده قرار گرفته و در مقابل دو شاخه صنعتی در محیط های صنعتی کاربرد دارد؛ بدیهی است که دو شاخه برق صنعتی با نوع خانگی آن تفاوت های فاحشی داشته و خرید دوشاخه و مادگی برق صنعتی صرفا برای صنعتکاران و کارخانه داران کاربردی می باشد.
دو شاخه برق خانگی خود، به زیرگروه های زیر تقسیم خواهد شد : 
1.   دوشاخه کلید دار
2.   دوشاخه ارت دار
3.   دوشاخه ضد برق
4.   دوشاخه دارای فیوز
5.   دوشاخه سیم دار
6.   دوشاخه تبدیل
لازم به ذکر است که این زیرگروه ها خود،هرکدام، مدل های متنوع و برندهای گوناگونی را شامل می شوند.

مادگی برق و انواع آن

در مواردی دایره پوشش انشعابات برقی کم بوده و بسته به نیاز و صلاح دید کاربر، لازم است این دایره به نسبت بزرگ شود. مادگی برق در این موارد به کمک آمده و ضمن افزایش این دایره، در موارد صنعتی حفاظت و مقاومت بیشتری را نیز رقم خواهد زد. به تبع با وجود دوشاخه های صنعتی و خانگی، مادگی دوشاخه برق نیز به دو زیرگروه به نسبت بزرگ مادگی برق صنعتی و مادگی برق خانگی تقسیم خواهد شد.

جنس قاب، فاکتوری تعیین کننده برای خرید دوشاخه و مادگی!

اگرچه در قدم اول این نیاز مخاطب است که تعیین کننده محصول نهایی خواهد بود؛ اما نمی توان منکر شد که بررسی مواردی همچون برند دو شاخه برق و مادگی، ابعاد و اندازه، میزان جریان و ولتاژ تحت پوشش و از همه مهم تر جنس قاب در کنار یکدیگر است که تجربه خریدی موفق را رقم خواهد زد. قاب محصول در واقع همان پوششی است که اجزا تشکیل دهنده را در بر می گیرد.
قاب در مادگی از اهمیتی دو چندان برخوردار است زیرا در نهایت برای برقراری جریان لازم است دو شاخه درون قاب مادگی قرار گیرد. به همین جهت بهتر و منطقی تر است هنگام خرید مادگی برق علی الخصوص هنگام خرید مادگی برق صنعتی به جنس قاب آن توجه ای دوچندان داشته باشیم. قیمت دو شاخه و مادگی برق نیز تا حد زیادی به خصوصیات ذکر شده وابسته بوده و بر اساس این ویژگی ها تعیین خواهد شد.

با تکنوسان خریدی مطمئن را تجربه کنید!

با توجه به وجود تنوع و گستردگی فراوان در دسته بندی برق و الکتریکی بخصوص تجهیزات برق ساختمان، عموما کاربران با چالش های متفاوت و مختلفی برای خرید دوشاخه و مادگی برق رو به رو خواهند شد. تکنوسان با تفکیک مناسب و توضیح دقیق مشخصات مادگی برق و دو شاخه برق می تواند تجربه ای موفق از خرید آنلاین را برای شما رقم بزند. قیمت دوشاخه برق و مادگی در این وب سایت، منصفانه لحاظ شده و برای جلب رضایت هرچه بیشتر برای عموم محصولات خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

محدوده قیمت (تومان)
041,000