‌ابزار برقی

در چند سال اخیر شاهد این موضوع بوده ایم که ابزار برقی گوی سبقت را از ابزار دستی ربوده است، دلایلی زیادی برای این موضوع وجود دارد، اما شاید اصلی ترین دلایل آن دو نکته زیر باشد :

  1. دقت کار با ابزار برقی

  2. آسانی کار با ابزار برقی

پرکاربردترین ابزار برقی

  • پیچ گوشتی شارژی : یکی از ویژه ترین ابزار های برقی که در چند سال اخیر تقاضای فراوانی داشته است، پیچ گوشتی شارژی می باشد. از این ابزار برقی برای باز و بسته کردن پیچ ها استفاده می شود. بیشترین کاربرد آن هم در صنایع چوب و به ویژه تولید و نصب کابینت ، کمد دیواری ، تخت خواب و … می باشد.

  • هویه : در گذشته از هویه ها با همان شکل و شمایل تفنگی برای تعمیرات لوازم الکترونیکی استفاده می شد، با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به تعمیر بردهای حساس و کوچکتر مانند برد موبایل و تبلت نیاز به تولید هویه با ساختاری متفاوت و همچنین گرمای متغیر شد، از این رو دستگاه هیتر و هویه دوکاره تولید شد و مورد استقبال تعمیرکاران قرار گرفت.

بهترین ابزار برقی

یکی از بهترین برندهای این دسته، ابزار برقی ماکیتا می باشد. برند ماکیتا حرف اول کیفیت را در بازار ایران می زند، ضمن اینکه تنوع بالایی در محصولات دارد و به همین منظور مورد استقبال بیشتر تعمیرکاران و تولید کنندگان است . اما به دلیل بالا رفتن قیمت آن برندهای دیگر نیز فروش خوبی پیدا کرده اند. برندهایی نظیر ابزار برقی توسن ، ابزار برقی پوکا ، ابزار برقی محک و ابزار برقی رونیکس .

خرید ابزار برقی در تهران

برای خرید ابزار برقی نیازی به صرف وقت و هزینه برای گشتن در بازار های حضوری نیست و شما عزیزان می توانید در هرجای ایران از طریق همین صفحه فروشگاه اینترنتی تکنوسان نسبت به خرید ابزار برقی با قیمت عمده اقدام نمایید. مزیت خرید اینترنتی امکان مقایسه قیمت ها، بررسی بهتر کالا و صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد. ضمن اینکه بازار خرید ابزار برقی در تهران میدان حسن آباد می باشد.

فروش عمده ابزار برقی

این امکان وجود دارد که به طور مستقیم از شرکت ابزار برقی با قیمت عمده خرید نمایید ولی معمولا همه شرکت ها یک عددی به عنوان حداقل میزان خرید دارند که رقم نسبتا بالایی هم می باشد و برای مغازه داران صرفه اقتصادی ندارد که مستقیما از شرکت تولید کننده ابزار برقی خرید نمایند. اما شما عزیزان همکار می توانید با ثبت نام به عنوان همکار و احراز هویت از طریق همین صفحه نسبت به خرید عمده ابزار برقی حتی به تعداد 1 عدد از فروشگاه اینترنتی تکنوسان اقدام نمایید.

دسته بندی ابزار برقی

برای راحتی شما عزیزان در انتخاب ابزار برقی در بالای این صفحه زیر مجموعه هایی برای ابزار برقی در نظر گرفته ایم که به شرح زیر می باشد :

  • هویه : شامل انواع هویه ، دستگاه قلع کش ، سیم لحیم ، پایه نگهدارنده هویه ، نوک هویه ، روغن لحیم ، سیم قلع کش

  • دمنده و مکنده : شامل پمپ باد دمنده و تلمبه پدالی

  • ابزار اندازه گیری : شامل انواع متر ، کولیس ، مولتی متر ، تراز بنایی

  • منگنه کوب و میخ کوب : شامل انواع منگنه کوب دستی