اکسسوری و گجتموبایل و تبلت

بهترین هندزفری برای کال اف دیوتی و پابجی موبایل

بسیاری از موبایل گیمر ها، به خصوص طرفدارن بازی های کال آف دیوتی موبایل و پابجی موبایل، همواره برای ارتباط بهتر با هم تیمی های خود نیاز به یک هندزفری باکیفیت دارند. یک هندزفری خوب علاوه بر چت صوتی با هم تیمی ها، به شما امکان این را می دهد که ریز ترین جزئیات بازی را هم بشنوید و از جای دشمنان خود مطلع شوید.

ما در این مقاله از تکنوسان مگ قصد معرفی بهترین هندزفری برای کال اف دیوتی و پابجی موبایل به شما را داریم. پس اگر قصد خرید هندزفری گیمینگ دارید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین هندزفری برای کال اف دیوتی و پابجی موبایل

بهترین هندزفری برای کال اف دیوتی موبایل

بهترین هندزفری برای پابجی و کال آف دیوتی موبایل باید به جز راحتی، کیفیت صدای بالایی نیز داشته باشد و بتواند فرکانس‌های مختلف را به خوبی از یکدیگر تفکیک نماید. یکی از ویژگی های بهترین هندزفری برای بازی پابجی و کال آف دیوتی، طراحی آرگونومیک این محصول است به گونه ای که هنگام استفاده از هندزفری ها به مدت طولانی احساس خستگی نکنید و همچنین باید با انواع دستگاه های بازی هماهنگ باشند.

در ضمن هر چه صدا دارای نویز کمتر و باس صدای بیشتر باشد آن هندزفری برای استفاده مناسب تر است. کیفیت صدا اصلی ترین نکته ای است که باید به آن دقت زیادی شود. به غیر از اندازه، راحتی و وزن باید به چند مولفه دیگر نیز دقت کنید تا بتوانید دستگاهی برای استفاده طولانی مدت خریداری کنید.

بهترین هندزفری برای پابجی موبایل

میکروفن ها به شما کمک می کنند تا در حین بازی با بازیکنان دیگر ارتباط بهتری برقرار کنید. بنابراین باید هندزفری مورد نظر شما دارای میکروفون های قدرتمندی باشد تا مکالمه کیفیتی را ارائه کند. برای پابجی و کال آف دیوتی موبایل هندزفری‌ های زیر بهترین انتخاب می باشند.

هندزفری بلوتوث دوتایی Lenovo Think Plus Live Pods GM3 TWS

بهترین هندزفری برای call of duty موبایل

اولین محصولی که به عنوان بهترین هندزفری برای پابجی گوشی به آن می‌پردازیم هندزفری بلوتوث دوتایی Lenovo Think Plus Live Pods GM3 TWS است. این هندزفری مجهز به باتری داخلی با ظرفیت 35 میلی آمپر ساعت می باشد. اتصال سریع به صورت بی سیم به وسیله بلوتوث نسخه 5.0 با برد 10 متر از مشخصات این هندزفری است. با استفاده از این محصول همگام سازی سریع تر و تاخیر کم تر در هنگام اجرای بازی ها تا حدود ۴۰ الی ۶۰ میلی ثانیه به دلیل حالت Low Latency خواهید داشت. این هندزفری بلوتوثی دارای میکروفنی است که قابلیت حذف نویز را دارد و به علت کیفیت عالی آن، می توان در حین بازی از صدای آن لذت بیشتری برد.

 • نوع اتصال: بی سیم
 • نسخه بلوتوث: 5.0
 • ظرفیت باتری گوشی ها: 35 میلی آمپر ساعت
 • ظرفیت باتری کیس شارژ همراه: 250 میلی آمپر ساعت
 • حالت گیمینگ: دارد

خرید هندزفری بلوتوث Lenovo Think Plus Live Pods GM3

هندزفری بلوتوث دو تایی Haylou W1

بهترین هندزفری برای کالاف موبایل

هندزفری بلوتوث دو تایی Haylou W1 به دلیل طراحی زیبایی که دارد از بهترین هندزفری های موجود برای کالاف موبایل می باشد. این محصول بی سیم بوده و به وسیله بلوتوث نسخه 5.2 به گوشی و یا تبلت وصل می شود و به علت برد 10 متری، به شما این امکان را می دهد بدون هیچگونه قطعی و نویز از دستگاه وصل شده دور شوید. این هندزفری با یک باتری داخلی 310 میلی آمپری تغذیه می شود.

به علت وجود چیپست QCC3040 تاخیر و یا لگ خاصی در صدا های مختلف مانند صدای شلیک گلوله و… در بازی برای بازیکنان شنیده نمی شود. این هندزفری دارای چهار میکروفن است و هر کدام از گوشی ها دارای 2 میکروفن هستند که قابلیت حذف نویز را دارند و به دلیل کیفیت مناسب آن ها می توان از این هندزفری ها در هنگام بازی استفاده نمود و در حین بازی از صدای آن لذت بیشتری برد.

 • نوع اتصال: بی سیم
 • نسخه بلوتوث: 5.2
 • ظرفیت باتری گوشی ها: 32 میلی آمپر ساعت
 • ظرفیت باتری کیس شارژ همراه: 310 میلی آمپر ساعت
 • حالت گیمینگ: دارد

خرید هندزفری بلوتوث دو تایی Haylou W1

هندزفری بلوتوث دوتایی Hiska FX-419

بهترین هندزفری برای pung موبایل

هندزفری بلوتوث دوتایی Hiska FX-419از بهترین هندزفری هایی است که برای بازی پابجی و کال آف دیوتی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول مجهز به باتری داخلی با ظرفیت 35 میلی آمپر ساعتی می باشد. اتصال سریع به صورت بی سیم به وسیله بلوتوث نسخه 5.0 و تا با برد 10 متر از مشخصات دیگر این هندزفری ها محسوب می شود. همچنین این محصول از میکروفن داخلی برای مکالمه ای شفاف پشتیبانی می کند.

 • نوع اتصال: بی سیم
 • نسخه بلوتوث: 5.0
 • ظرفیت باتری گوشی ها: 35 میلی آمپر ساعت
 • ظرفیت باتری کیس شارژ همراه: 300 میلی آمپر ساعت
 • حالت گیمینگ: دارد

خرید هندزفری بلوتوث دوتایی Hiska FX-419

هندزفری بلوتوث دو تایی Awei T85 ENC TWS

بهترین هندزفری گیمینگ کالاف موبایل

اگر به دنبال هندزفری بی سیم برای پابجی هستید، بهترین گزینه برای شما هندزفری بلوتوث دو تایی Awei T85 ENC TWS می باشد. این هندزفری بی سیم است و می تواند به وسیله ی بلوتوث نسخه 5.2 با برد تقریبی 10 متر به سایر دستگاه ها وصل شود. ظرفیت باتری گوشی ها 35 میلی آمپر ساعت می باشد و امکان وصل شدن به دو دستگاه مختلف به شکل همزمان وجود دارد. استفاده از هر کدام از گوشی ها به صورت مستقل و یا جفتی از مشخصات بارز این هندزفری است. به علت پشتیبانی از فناوری کاهش نویز ENC می توان تماسی با کیفیت صدای بالاتر را تجربه نمود.

 • نوع اتصال: بی سیم
 • نسخه بلوتوث: 5.3
 • ظرفیت باتری گوشی ها: 35 میلی آمپر ساعت
 • ظرفیت باتری کیس شارژ همراه: 300 میلی آمپر ساعت
 • حالت گیمینگ: دارد

خرید هندزفری بلوتوث دو تایی Awei T85 ENC TWS

هندزفری بلوتوث دوتایی Lenovo Think Plus Live Pods GM2 TWS

بهترین هندزفری گیمینگ پابجی موبایل

هندزفری بلوتوث دوتایی Lenovo Think Plus Live Pods GM2 TWSاز بهترین هندزفری های موجود در بازار است. گوشی های این هندزفری مجهز به باتری داخلی با ظرفیت 35 میلی آمپر ساعت می باشند. برای اتصال این هندزفری به سایر دستگاه ها از طریق بلوتوث می‌توان اقدام کرد و در ضمن یک هندزفری بی سیم محسوب می شود. این محصول دارای بلوتوث نسخه 5.1 بوده و امکان اتصال تا برد 10 متر را دارد.

همگام سازی سریع تر و تاخیر کمتر در هنگام اجرا کردن بازی ها به علت وجود حالت Zero Delay(تاخیر صفر) باعث می شود تا امکان گوش کردن به موسیقی با دو حالت انتخابی Music و Game را داشته باشیم و هنگام بازی های هیجان انگیز لذت بیشتری ببریم. همچنین می توان از هر گوشی به صورت تکی و یا مستقل از گوشی دیگر به منظور پاسخ به تماس، موسیقی و… استفاده نمود.

نوع اتصال: بی سیم

 • نسخه بلوتوث: 5.1
 • ظرفیت باتری: 35 میلی آمپر ساعت
 • ظرفیت باتری کیس شارژ همراه: 400 میلی آمپر ساعت
 • حالت گیمینگ: دارد

خرید هندزفری بلوتوث دوتایی Lenovo Think Plus Live Pods GM2 TWS

هندزفری گیمینگ Mcdodo HP-133

بهترین هندزفری گیمینگ کالاف موبایل

یکی دیگر از بهترین هندزفری های موجود در بازار در زمینه گیمینگ هندزفری گیمینگ Mcdodo HP-133 است. برای اتصال این هندزفری به انواع گوشی، تبلت و … می توانید از کابلی که به همراه هندزفری به شما عرضه می شود استفاده کنید. این کابل دارای طول 120 سانتی متر بوده و روکش آن از جنس TPE است که دارای مقاومت زیادی در مقابل صدمات احتمالی مانند کشش و خمیدگی می باشد. همچنین دارای دو میکروفن یکی داخلی و دیگری مجزا است که قابلیت تنظیم زاویه و جداسازی را دارد.

 • نوع اتصال: با سیم
 • نسخه بلوتوث:
 • ظرفیت باتری:
 • حالت گیمینگ: دارد

خرید هندزفری گیمینگ Mcdodo HP-133

جمع ‌بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین هندزفری که می‌توانید برای کال اف دیوتی و پابجی موبایل مورد استفاده قرار دهید را برای شما معرفی نماییم. بسیاری از افراد ممکن است به هنگام مراجعه به بازار برای خرید هندزفری برای کال اف دیوتی و پابجی موبایل به دلیل وجود تعدد در برند و مدل دچار سردرگمی شوند و نتوانند مدل و برند مناسب را انتخاب کنند. خواندن این مقاله به این افراد کمک می‌کند تا انتخاب راحت‌تری داشته باشند. نظر شما در این خصوص چیست؟ شما خرید کدام یک از هندزفری های موجود در بازار را برای استفاده در کال اف دیوتی و پابجی موبایل مناسب می‌دانید؟ با در میان گذاشتن نظرات خود در این زمینه می‌توانید به کاربران در یافتن بهترین هندزفری یاری رسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا