اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

چراغ اضطراری

امروزه تجهیزات روشنایی جزء محصولات پر استفاده در زندگی روزمره مان محسوب می شوند و بدون آن ها پیش بردن بسیاری از امور سخت خواهد شد. در بین انواع تجهیزات روشنایی، چراغ اضطراری اهمیت ویژه ای برای بسیاری از کاربران دارد. چراغ های اضطراری در محیط هایی مانند مسافرت، کمپینگ، گشت و گذار در طبیعت، زمان قطعی برق و… مورد استفاده قرار می گیرند و نیاز هر خانه ای می باشند. امروزه چراغ های اضطراری به دلیل طرفداران زیاد، در انواع مختلفی طراحی می شوند و می توانید از مدل های بند انگشتی گرفته تا چراغ های بسیار بزرگ بیابید.

نکات مهم برای خرید چراغ اضطراری

برای انتخاب یک چراغ اضطراری خوب، ابتدا باید چند فاکتور اساسی را در نظر بگیرید. اما توجه داشته باشید خرید اضطراری باکیفیت بسته به نیاز های هرفرد متفاوت است. برای برخی از افراد، یک چراغ کوچک و قابل حمل که نور متوسطی داشته باشد کافی است اما برخی دیگر به چراغ های بزرگ و پرنور نیاز دارند. در زیر چند نکته مهم برای خرید چراغ اضطراری را بررسی می کنیم.

ویژگی های ظاهری

به طور کلی چراغ های اضطراری در هر شکل و شمایلی که فکرش را بکنید یافت می شوند. شما می توانید این محصولات را در انواع جیبی، آویز، دستی و رومیزی بیابید. چراغ های دستی و رومیزی رایج ترین انواع این محصولات هستند و می توان در هر محیطی اعم از مسافرت و منزل از آن ها استفاده کرد. چراغ های جیبی و فانتزی نیز برای استفاده در خودرو و… مناسب می باشند. برخی از چراغ های اضطراری به صورت دو یا چند کاره طراحی می شوند و می توانید آن ها را برای استفاده های مختلف مورد استفاده قرار داد. برخی از این محصولات علاوه بر چراغ اصلی، دارای یک چراغ جانبی نیز هستند که با قرار دادن چراغ اضطراری می توانید از آن به عنوان چراغ مطالعه استفاده کنید. برخی دیگر از این محصولات به صورت مگنتی طراحی می شوند تا بتوانید آن ها را به محل مورد نظر متصل کنید.

میزان نوردهی

نوردهی را می توان اصلی ترین فاکتور خرید چراغ اضطراری دانست. میزان نوردهی یک چراغ تضمین می کند ک در شرایط اضطراری تا چه حد می توانید روی آن حساب کنید. در یک فاکتور ساده، میزان نوردهی چراغ با اندازه آن رابطه مستقیم دارد اما امروزه به لطف تکنولوژی های LED و SMD می توانید چراغ های کوچکی بیابید که نور بسیار زیادی پخش می کنند. به طور کلی چراغ های اضطراری که از SMD بهره می برند، نوردهی بالا و مصرف انرژی بهینه ای دارند و دارای ارزش خرید زیادی می باشند.

باتری و نگهداری شارژ

همانطور که از اسم چراغ اضطراری پیداست، از این وسیله انتظار می رود که در شرایط مختلف آماده استفاده باشد. به همین دلیل نوع باتری و میزان شارژدهی این وسیله اهمیت بسیار زیادی دارد. در هنگام خرید سعی کنید چراغ هایی با ظرفیت باتری مطلوب را تهیه کنید. عموما چراغ های اضطراری قاب شارژ هستند و می توان آن هات ها را با شارژر مخصوص شارژ کرد. البته برخی مدل ها قابلیت شارژ به وسیله پاوربانک را نیز دارند که در شرایط مختلف می تواند کاربردی واقع شود.

خرید چراغ قوه اضطراری

از بهترین برند های عرضه کننده چراغ اضطراری در ایران می توان به دی پی، ویداسی، پرووان، کامی سیف و… اشاره کرد. شما می توانید در صفحه پیش رو، انواع چراغ اضطراری را با بهترین قیمت بازار خریداری کنید. همچنین علاوه بر خرید تکی، همکاران و مغازه داران می توانند خرید خود را به صورت عمده ثبت کنند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.