Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

محافظ برق پکیج

به دلیل نوسانات برق و امکان قطع شدن مداوم آن، امکان آسیب رسیدن به لوازم برقی همواره وجود دارد و به دلیل قیمت بالای این لوازم، این موضوع می توان ما را محتمل هزینه های سنگین کند. از این رو محافظ برق یکی از محصولات مهم برای تضمین ایمنی وسایل برقی می باشد و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن ها همواره بهتر است که از محافظ برق استفاده شود. محافظ های برق دارای انواع مختلفی می باشند که هرکدام از آن ها برای وسایل برقی متفاوتی مناسب می باشند. محافظ برق پکیج یکی از انواع این محصول می باشد که همانطور از اسمش پیداست، برای پکیج های دیواری طراحی شده است. بیشتر شرکت های گارانتی دهنده پکیج، سوختن قطعات پکیج دیواری را در صورتی پوشش دهی می کنند که از محافظ برق در آن استفاده شده است و این موضوع اهمیت استفاده از محافظ برق پکیج را دو چندان می کند.

خرید محافظ برق پکیج دیواری

محافظ های پکیج عموما به صورت بدون سیم عرضه می شوند و بر روی آن ها 3 چراغ LED برای نمایش وضعیت تعبیه شده است. در صورتی که محافظ افت یا افزایش غیر عادی جریان را تشخیص دهد، اقدام به قطع کردن جریان برق خواهد کرد و رنگ LED به قرمز تغییر می کند. ک تایمر پیش فرض برای اطمینان از ثبات جریان در محافظ ها در نظر گرفته شده که در طول آن چراغ LED به زرد تغییر می کند. در صورت عادی بودن جریان برق نیز چراغ LED همواره به رنگ سبز در خواهد آمد.

در هنگام خرید محافظ برق پکیج همواره سعی کنید محصول خود را از برند های معتبر بازار خریداری کنید؛ این برند ها همواره سعی می کنند با تولید محصولاتی باکیفیت و عرضه آن ها با قیمت های رقابتی سهم بیشتری از بازار را بدست بیاورند. شما می توانید در صفحه پیش رو، انواع محافظ پکیج از برند های سارا ترانس، پارت الکتریک، فرحان الکتریک، امگا و الکترو فاز را با بهترین قیمت بازار خریداری کنید. همچنین مغازه داران و همکاران گرامی می توانند خرید خود را به صورت عمده و با قیمت همکاری ثبت نمایند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.