Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

محافظ برق کولر گازی

کولر گازی یکی از تجهیزات برقی پر مصرف می باشد که در فصول گرما موارد استفاده بسیار زیادی دارد. این وسیله برای کارکرد صحیح به انرژی الکتریکی زیادی نیاز دارد و بروز نوسانات الکتریکی می تواند آسیب های جبران ناپذیری به موتور یا قطعات الکتریکی آن وارد کند. از این رو و به دلیل نوسانات زیاد برق ایران، خرید محافظ برق کولر گازی اهمیت بسیار زیادی دارد. به کمک یک محافظ برق باکیفیت می توانید ایمنی بیشتری برای کولر گازی یا اسپیلت خود به ارمغان بیاورید.  به دلیل کاربرد بالای محافظ های کولر گازی، امروزه برند های مختلفی به طراحی و تولید این محصولات می پردازند و انواع مختلفی از این وسیله ذر بازار وجود دارد.

نکات مهم برای خرید محافظ برق کولر گازی

برای خرید یک محافظ برق کولر گازی باکیفیت و متناسب با نیازتان، باید فاکتور های زیادی را در نظر بگیرید. محافظ های برق کولر گازی عموما به صورت تک خانه طراحی می شوند اما با کمی گشت و گذار می توانید مدل های 2 خانه نیز بیابید. در هنگام خرید محافظ کولر گازی باید به حداکثر توان خروجی آن توجه داشته باشید، محافظ برق های عادی عموما توانی بین 2500 تا 3000 وات را ارائه می کنند که برای اکثر استفاده های روزمره مناسب می باشد. اما کولر ها به دلیل مصرف برق بالاتر، ممکن است به محافظ برق هایی تا 6500 وات نیاز داشته باشند. بیشتر محافظ های مخصوص کولر گازی، به صورت بدون سیم عرضه می شوند؛ این نوع محافظ ها به دلیل اشغال فضای کم، محصولات کاربردی هستند اما اگر پریز برق با کولر تان فاصله دارد بهتر است به دنبال گزینه های سیم دار بگردید.

خرید محافظ برق کولز گازی با بهترین قیمت

توجه به برند سازنده نیز عاملی تاثیر گذار در کیفیت یک محافظ برق می باشد. عموما برند های مطرح از متریال درجه یک در محصولات خود بهره می برند و تلاش می کنند قیمتی رقابتی را برای آن ها در نظر بگیرند. برند های پارت الکتریک، امگا، تیراژه و… را می توان جزء برند های مطرح بازار ایران دانست. شما می توانید در صفحه پیش رو به خرید انواع محافظ برق با بهترین قیمت بازار بپردازید. علاوه بر خرید تکی، امکان خرید عمده انواع محافظ برق برای مغازه داران و همکاران گرامی وجود دارد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.