Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

محافظ برق صوتی و تصویری

امروزه لوازم صوتی و تصویری فراوانی مانند تلویزیون و دستگاه پخش صوتی و تصویری در هر خانه ای وجود دارد و جزء پر فروش ترین لوازم خانگی به شمار می روند. از آنجایی که این دستگاه ها قیمت بالایی دارند و در مقابل نوسان برق آسیب پذیر هستند، خرید یک محافظ برق صوتی و تصویری برای آنها به یک نیاز ضروری تبدیل شده است.

محافظ برق لوازم صوتی و تصویری چه کاربردی دارد؟

نوسان ولتاژ برق مهم ترین عامل در خرابی لوازم خانگی برقی است و وسایلی مانند تلویزیون و سینمای خانگی نسبت به نوسان برق بسیار حساس و آسیب پذیر هستند و ممکن است نوسان برق به آنها آسیب های جبران ناپذیری وارد کند. برای محافظت از این لوازم برقی می توان یک محافظ مخصوص تهیه کرد که به آن محافظ برق لوازم صوتی و تصویری می گویند. این دستگاه ها مانند سایر محافظ برق ها، دارای یک محافظ ولتاژ داخلی هستند که در هنگام نوسان برق و بالا و پایین شدن ولتاژ، برق ورودی به دستگاه ها را قطع خواهد کرد و اینگونه از آسیب رسیدن به لوازم خانگی برقی جلوگیری خواهد کرد.

خرید انواع محافظ برق صوتی و تصویری به صورت عمده و جزئی از تکنوسان

محافظ برق صوتی و تصویری معمولا در دو نوع با سیم و بی سیم تولید می شود که نوع بی سیم آن به وسیله یک دوشاخه مستقیم به پریز برق وصل می شود و نوع با سیم آن کابلی به طول 1.5، 3 یا 5 متر و بالاتر دارد که متداول ترین و پرفروش ترین نوع محافظ های صوتی و تصویری هستند. فروشگاه اینترنتی تکنوسان با داشتن تنوع بالای محصولات در انواع محافظ برق صوتی تصویری و گردآوری برترین برندهای تولید محافظ برق مانند پارت الکتریک، امگا، الکتروفاز و… با قیمتی مناسب و رقابتی، امکان عرضه محصولات را به صورت تک و عمده در بستری امن و راحت برای خرید مشتریان عزیز در سراسر کشور فراهم کرده است.