مرکز پخش تکنوسان

تکنوسان، بزرگترین سایت خرید عمده

 

تکنوسان به عنوان بزرگترین سایت پخش لوازم جانبی ایران ، با تنوع بیش از ۱۰,۰۰۰ قلم کالا و ارسال به سراسر ایران نامی شناخته شده در بازار آی تی کشور می باشد. تنوع بالای کالای سایت تکنوسان باعث می شود تا شما همکار گرامی از دغدغه همیشگی تامین کالای مغازه برای همیشه راحت شوید. کافی است در سایت ثبت نام کنید و حساب همکاری شما تایید شود. بعد از تایید حساب همکاری، قیمت های خرید عمده لوازم جانبی در سایت برای شما قابل مشاهده خواهد بود. با مشاهده قیمت خرید عمده می توانید بدون دردسرهای زمانی و  رفت و آمد و جور کردن اجناس از چندین مغازه ، تنها با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سبد خرید برای همکاران گرامی پانصد هزار تومان در هر سفارش می باشد (به جز هارد و سخت افزار). البته برای محاسبه قیمت خرید عمده برای همکاران نیازی به خرید تعداد بالا از هر محصول نیست و الزامی برای تعداد وجود ندارد و شما می توانید بدون دغدغه تعداد کالای مورد نیاز خود را با قیمت خرید عمده خریداری کنید.

ما در فروشگاه اینترنتی تکنوسان سعی کرده ایم با ایجاد تنوع بسیار بالای کالا تمام نیازهای یک مغازه را به طور کامل برآورده سازیم تا هم در زمان و هم هزینه های ارسال صرفه جویی خوبی ایجاد شود. با کاهش هزینه های خرید و قیمت خرید بهتر می توانید فروش و سود بیشتری داشته باشید.

در مورد قیمت گذاری ها سعی شده تا شما بتوانید با پایین ترین قیمت بازار ، اجناس خود را خریداری کنید و این تضمین به شما داده می شود که اگر حتی بعد از خرید ، احتمالا قیمت پایین تری پیدا بکنید با هماهنگی با بخش فروش ، قیمت برای شما اصلاح شود.

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید از دو طریق تماس تلفنی و چت آنلاین سایت می توانید از همکاران ما مشاوره گرفته و خرید بهتری را تجربه کنید.

 

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کالاهای موجود در سایت کافیست تا بعد از ثبت نام در سایت، ایمیل یا نام کاربری خود را برای تایید حساب همکاری به شماره ۰۹۹۰۳۸۵۹۹۳۶ تلگرام کنید یا در چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

 

  • همکارانی که قبلا از سایت خرید انجام داده اند نیاز به تایید حساب ندارند و تایید حساب مختص ثبت نام کنندگان جدید می باشد.

 

  • حداقل خرید همکاری مبلغ ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

 

  • در صورت بروز مشکل یا نیاز به راهنمایی در ورود یا ثبت نام با شماره ۶۶۹۶۹۹۲۱-۰۲۱ داخلی ۶ (سایت) در تماس باشید.

ورود

عضویت