برق و ابزار آلات

معرفی و بررسی بهترین سیم چین های بازار

سیم چین یکی از پرکاربردترین ابزارهای دستی موجود در بازار می باشد که می توان وجود آن در هر کیف ابزاری را ضروری دانست. همانطور که می دانید، سیم چین ها دارای دو فک محکم هستند تا بتوانند به آسانی سیم ها را قطع کنند و پوشش عایقی دارند که آن ها را جهت برش سیم های مسی، برنجی، آهنی، آلومینیومی و فولادی مناسب می سازد. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی تعدادی از بهترین سیم چین های بازار بپردازیم و بهترین محصولات را به شما معرفی نماییم تا در نهایت بتوانید با شناخت کامل مشخصات این محصولات، نسبت به تهیه آنها اقدام کنید. اگر قصد خرید سیم چین دارید، در ادامه با تکنوسان مگ همراه باشید تا به معرفی این مدل ها بپردازیم.

معرفی بهترین سیم چین های بازار

بهترین انبر سیم چین

در این بخش از مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین سیم چین های موجود در بازار را برای شما معرفی نماییم. این سیم چین ها عبارتند از:

انبر سیم چین رونیکس Ronix RH-1293

نحوه انتخاب بهترین سیم چین بازار

از بهترین سیم چین های موجود در بازار انبرسیم چین رونیکس مدل RH-1293 می باشد. سایز انبر سیم چین رونیکس 8 اینچ می باشد. بدنه انبر سیم چین رونیکس نیز از جنس فولاد کروم-وانادیوم حرارت دیده و سخت کاری شده ای ساخته شده است که سبب افزایش مقاومت این محصول در برابر فشار و ضربه می شود.

انبر سیم چین رونیکس دارای یک دسته فلزی با روکشی از جنس پلاستیک TPR است. این محصول مجهز به لبه برشی شیار داری است که برای برش های صاف از آن استفاده شده و از خراب شدن سیم ها جلوگیری به عمل می آورد. انبر سیم چین رونیکس برای استفاده در صنایع برق، ساختمانی و مصارف عمومی مناسب می باشد. این سیم چین دارای دسته ارگونومیک جهت انتقال بهتر نیرو به سطح کار است.

مشخصات:

 • ابعاد: 5*19 سانتی متر
 • جنس: کروم- وانادیوم

خرید انبر سیم چین رونیکس Ronix RH-1293

انبر سیم چین رونیکس Ronix Leo RH-1237

انتخاب بهترین سیم چین

یکی دیگر از بهترین انبرسیم چین های موجود در بازار Leo RH-1237 می باشد که توسط برند رونیکس و در سایز 7 اینچ تولید و به بازار عرضه شده است. تیغه انبر سیم چین رونیکس از جنس فولاد کروم-وانادیوم حرارت دیده و سخت کاری شده ساخته شده است که مقاومت آن را در برابر فشار و ضربه افزایش می دهد. انبر سیم چین رونیکس مدل Leo RH-1237 برای استفاده در صنایع برق، ساختمانی و مصارف عمومی مناسب است. سایز این انبر سیم چین ۷ اینچ بوده و دارای یک دسته پلاستیکی با روکش TPR می باشد.

مشخصات:

 • ابعاد: 180 میلی متر
 • جنس: کروم- وانادیوم

خرید انبر سیم چین رونیکس Ronix Leo RH-1237

انبر سیم چین Ronix RH-1277

بهترین سیم چین های موجود در بازار

اگر به دنبال یک انبرسیم چین خوب و با کیفیت برای انجام کارهای خود می گردید RH-1277 می تواند گزینه مناسبی برای خرید معرفی گردد. متریال ساخت بدنه انبر سیم چین رونیکس مدل RH-1277 از فولاد ضد زنگ با روکش کروم- وانادیوم می باشد و از آلیاژ سخت کاری شده برای افزایش مقاومت محصول استفاده شده است.

این انبر سیم چین دارای تیغه های تیز برای برش سیم های نرم و سخت است. انبر سیم چین رونیکس دارای دسته ای از جنس پلاستیک TPR می باشد که وجود آن باعث می شود تا در حین استفاده از ابزار از لغزیدن آن در دست جلوگیری به عمل آورده شود. رونیکس برای تولید RH-1277 سعی کرده است تا کلیه اصول ارگونومیک را رعایت نماید تا کاربران در استفاده های طولانی مدت از آن احساس خوبی داشته باشند و دستشان خسته نشود.

مشخصات:

 • ابعاد: 180 میلی متر
 • جنس بدنه: کروم- وانادیوم

خرید انبر سیم چین Ronix RH-1277

انبر سیم چین Ronix RH-1267

پرفروش ترین انبر سیم چین

یکی دیگر از بهترین انبر سیم چین های موجود در بازار RH-1267 می باشد که توسط برند مطرح رونیکس تولید و به بازار عرضه شده است. این برند در زمینه تولید ابزارهای مختلف دستی و برقی فعالیت می کند و به خاطر تولید محصولات با کیفیت جایگاه خوبی در بین مشتریان دارد. متریال ساخت بدنه انبر سیم چین رونیکس از فولاد ضد زنگ است که دارای روکشی از کروم می باشد. طراحی ارگونومیک و ضد لغزش دسته انبر سیم چین رونیکس مدل RH-1267 باعث کارکرد بهتر این محصول در استفاده ی طولانی مدت شده است. انبر سیم چین رونیکس تیغه های تیزی برای برش سیم های نرم و سخت دارد. دسته این انبر سیم چین روکشی از جنس TPR دارد که از لغزیدن انبر در حین کار جلوگیری به عمل می آورد.

مشخصات:

 • ابعاد: 180 میلی متر
 • جنس بدنه: کروم- وانادیوم

خرید انبر سیم چین Ronix RH-1267

انبر سیم چین رونیکس Ronix Ultra RH-1278

ایده آل ترین سیم چین

انبر سیم چین رونیکس مدل Ultra RH-1278 یکی دیگر از بهترین سیم چین های موجود در بازار می باشد. تیغه انبر سیم چین رونیکس از جنس فولاد حرارت دیده و سخت کاری شده ای ساخته شده است که برای افزایش مقاومت در برابر فشار و ضربه مناسب می باشد. سایز سیم چین رونیکس مدل Ultra RH-1278، ۷ اینچ بوده و حداکثر میزان باز شدن دهانه تیغه آن ۱۶ میلی متر است. سیم چین رونیکس دارای دسته فلزی با روکشی از نوع TPR با طول ۱۳۰ میلی متر می باشد.

مشخصات:

 • ابعاد: 18*6*1.8 سانتی متر
 • جنس بدنه: کروم- وانادیوم

خرید انبر سیم چین رونیکس Ronix Ultra RH-1278

انبر سیم چین اینکو Ingco HDCP08188

بهترین سیم چین باکیفیت بازار

انبر سیم چین HDCP08188 یکی دیگر از بهترین سیم چین های موجود در بازار می باشد که توسط برند اینکو تولید شده است. جنس بدنه انبر سیم چین اینکو از کروم-وانادیوم ساخته شده است که آن را در برابر فشار، ضربه و زنگ زدگی مقاوم نموده است. حداکثر میزان باز شدن دهانه انبر سیم چین اینکو ۲۲ میلی متر می باشد. سایز این سیم چین ۷ اینچ بوده و طول کلی آن ۱۸۰ میلی متر است. انبر سیم چین اینکو مدل HDCP08188 برای لخت کردن و برش سیم مناسب است. نوع تیغه این سیم چین از فولاد فورج سیاه اندود شده، پولیش شده و سخت کاری شده بوده و دارای دسته ضد لغزش از جنس فلز می باشد. روکش آن از پلاستیک TPR بوده که در برابر لغزش مقاوم است.

مشخصات:

 • ابعاد: 18*6*2 سانتی متر
 • جنس بدنه: کروم- وانادیوم

خرید انبر سیم چین اینکو Ingco HDCP08188

انبر سیم چین اینکو Ingco HMDCP08115

بهترین سیم چین ارزان

بی شک یکی از بهترین انبرسیم چین های موجود در بازار، HMDCP08115 می باشد که توسط برند اینکو تولید شده و به خاطر بدنه خوش دستی که دارد توانسته فروش بالایی را به خود اختصاص دهد. این محصول در سایز 4.5 اینچ ساخته شده و بدنه آن از کروم-وانادیوم ساخته شده است. جنس تیغه آن از فولاد فورج سیاه اندود، پولیش و سخت کاری شده بوده که در مقابل سایش و فشار دارای مقاومت بالایی است. به همین دلیل طول عمر و کارایی آن بالاست و می توانید مدت زمان زیادی از این محصول استفاده کنید. سیم چین اینکو مدل HMDCP08115 دارای دسته ای آج دار از جنس TPR می باشد که از تعریق، سر خوردن و خستگی دست در استفاده های طولانی جلوگیری می کند.

مشخصات:

 • ابعاد: 5*5*11.5 سانتی متر
 • جنس بدنه: کروم -وانادیوم

خرید انبر سیم چین اینکو Ingco HMDCP08115

انبر سیم چین جی تی ان JTN

پرفروش ترین انبر سیم چین

آخرین محصولی که می توانیم از آن به عنوان یکی از بهترین انبرسیم چین های موجود در بازار یاد کنیم JTN می باشد. بدنه انبر سیم چین JTN از جنس فلزی ساخته شده است که باعث افزایش مقاومت آن در برابر فشار و زنگ زدگی می گردد. دسته انبر سیم چین JTN به صورت ارگونومیک طراحی شده و دارای روکش پلاستیکی است که از تعریق، لغزش و خستگی دست در استفاده های طولانی مدت جلوگیری می کند. سایز انبر سیم چین جی تی ان نیز ۶ اینچ بوده و جهت نگه داشتن، جداسازی و برش روکش سیم و کابل مناسب می باشد.

مشخصات:

 • ابعاد: 155*55*25 میلی متر
 • جنس بدنه: کروم-وانادیوم

خرید انبر سیم چین جی تی ان JTN

جمع بندی

در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین سیم چین های موجود در بازار پرداختیم تا به شما کمک کنیم تا بتوانید محصول مناسب نیاز خود را یافته و آن را خریداری کنید. مدل های زیادی از برندهای گوناگون سیم چین در بازار موجود هستند و به همین خاطر برای انتخاب سیم چین مناسب باید حوصله و دقت زیادی به خرج دهید. خواندن این مقاله به این افراد کمک می‌کند تا انتخاب راحت‌تری داشته باشند. نظر شما در این خصوص چیست؟ شما خرید کدام یک از سیم چین های موجود در بازار را مناسب می‌دانید؟ با در میان گذاشتن نظرات خود در این زمینه در بخش کامنت می‌توانید به کاربران در یافتن بهترین سیم چین موجود در بازار یاری رسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا