برق و ابزار آلات

نکات مهم و راهنمای خرید پولیش خودرو

عموما همه افراد تمایل دارند تا بدنه خودروی آنها فاقد هرگونه خط و خش باشد. در نتیجه امروزه پولیش ها کاربرد زیادی دارند و از فروش بالایی برخوردار می باشند. اگر شما هم دوست دارید خط و خش به وجود آمده بر روی بدنه خودروی خود را برطرف نمایید، می‌توانید اقدام به پولیش کاری آن کنید. در نتیجه پولیش را می‌توان یک راه حل‌ مناسب و کاربردی برای ترمیم بدنه خودرو معرفی نمود.

ما در این مقاله از تکنوسان مگ قصد داریم با ارائه راهنمای خرید پولیش به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین پولیش موجود در بازار را برای رفع خط و خش‌های به وجود آمده بر روی بدنه خودروی خود خریداری نمایید و ظاهر خودروی خود را تمیز و مرتب کنید. پس اگر شما هم به دنبال خرید پولیش هستید، پیشنهاد می‌کنیم خواندن ادامه این مقاله را از دست ندهید.

چرا پولیش خودرو مهم است؟

راهنمای خرید پولیش خودرو

همانطور که در ابتدای مطلب هم به آن اشاره کردیم، شما با استفاده از پولیش می‌توانید اقدام به بازیابی زیبایی بدنه خودروی خود نموده و ظاهر آن را شکیل و مرتب نمایید. بنابراین آن دسته از افراد که دوست دارند خودرویشان براق و درخشنده به نظر برسد، با استفاده از پولیش می‌توانند به این هدف دست پیدا کنند. استفاده از پولیش علاوه بر اینکه منجر به حذف خط و خش‌های سطحی یا عمیق به وجود آمده بر روی بدنه خودرو می‌شود، می‌تواند ارزش ریالی خودرو را نیز افزایش دهد و به هنگام فروش نیز مشتریان بیشتری طالب خرید خودروی شما خواهند بود.

با استفاده از پولیش می‌توانید از سطح خودروی خود در برابر عوامل محیطی مختلف نیز محافظت نمایید. باید بدانید که انواع مختلفی از پولیش خودرو در بازار وجود دارد که توسط برندهای مختلف به بازار عرضه شده است و کیفیت آنها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. بنابراین قیمت پولیش ماشین در بازار بسیار متغیر است و فاکتورها و عوامل مختلفی بر روی قیمت این محصول تاثیرگذار می‌باشند. جدا از این، باید بدانید که پولیش تنها می‌تواند برخی از خطوط به وجود آمده در بدنه خودرو را برطرف کند و نمی‌توانید از آن انتظار معجزه داشته باشید.

راهنمای خرید پولیش خودرو

راهنمای خرید پولیش ماشین

اگر قصد خرید پولیش خودرو را دارید، بهتر است به هنگام خرید به یک سری نکات مهم دقت کنید تا بتوانید یک محصول خوب مطابق با نیازتان خریداری نمایید. در ادامه به این نکات اشاره خواهیم نمود:

توجه به میزان چربی پولیش

یکی از اصلی‌ترین نکاتی که به هنگام خرید پولیش خودرو می‌بایست به آن دقت کنید، در نظر گرفتن میزان چربی پولیش می باشد. پولیش ‌‌هایی برای خرید بهتر هستند که کم چرب یا بدون چربی باشند. بنابراین به هنگام خرید این محصول حتماً به مقدار سیلیکون و پارافین موجود در آن دقت کنید و محصولاتی را برای خرید انتخاب نمایید که این مواد در تولید آن ها کمتر استفاده شده باشد.

پولیش ‌هایی که میزان چربی آنها بالا است، برای برطرف کردن خط و خش موجود بر روی بدنه خودرو اقدام به پوشاندن خطوط با مواد چرب موجود در ترکیباتشان می‌نمایند. در نتیجه فرایند رفع خط و خش از روی بدنه خودرو به صورت سمباده ای انجام نشده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی که این چربی‌ها از روی بدنه خودرو زدوده شد، شاهد بازگشت مجدد آنها بر روی بدنه خواهیم بود.

توجه به استانداردهای موجود بر روی بدنه محصول

یکی دیگر از نکات مهمی که به هنگام خرید پولیش خودرو حتماً می‌بایست به آن توجه کنید، داشتن استانداردها و گواهینامه‌های معتبر اخذ شده از سوی تولید کننده محصول برای تولید آن می‌باشد. برندهای معتبر تولید کننده پولیش سعی کرده‌اند تا با رعایت قوانین و استانداردهایی که در زمینه تولید این محصول وجود دارد، محصولات خود را تولید و روانه بازار نمایند و محصولات تولیدی توسط آنها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حتماً داشتن پولیش هایی که از استاندارد و گواهی‌های مربوطه برخوردار می‌باشند را برای خرید انتخاب نمایید.

نکات مهم خرید پولیش

توجه به برند تولید کننده و خرید از مراکز معتبر

همانطور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، برندهای مختلفی به کار تولید انواع پولیش خودرو مشغول هستند و این محصول را در درجات کیفی مختلفی تولید و روانه بازار نموده‌اند. برندهای معتبری که در این زمینه مشغول فعالیت می‌باشند، علاوه بر رعایت کلیه قوانین و استانداردهای لازم برای تولید این محصول، سعی در استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب برای تولید پولیش‌های خود دارند تا بتوانند با بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی خود، رضایت مشتریان را دست بیاورند و آنها را به مشتریان وفادار خود تبدیل نمایند. اما برندهای متفرقه همواره در تلاش برای کم کردن هزینه‌های جانبی خود هستند تا سود بیشتری به جیب بزنند و درآمد بیشتری کسب کنند.

به همین خاطر اغلب برندهای متفرقه برای تولید پولیش‌های خود از مواد اولیه نامرغوب و درجه چند استفاده می‌کنند. به همین خاطر کیفیت پولیش‌های تولیدی توسط برندهای متفرقه به هیچ عنوان قابل مقایسه با پولیش ‌های تولید شده توسط برندهای معتبر نخواهد بود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم خرید این محصول را از برندهای معتبر و نام آشنا انجام دهید تا خیالتان از بابت کیفیت محصولی که خریداری می‌نمایید راحت باشد. خرید از مراکز معتبر نیز به شما کمک می کند تا محصول تقلبی و فیک را به جای محصول اصلی نخرید.

خرید پولیش متناسب با رنگ و سطح خودرو

یک سری از پولیش های موجود در بازار برای خط و خشگیری خودروهایی که دارای رنگ‌های به خصوصی می‌باشند طراحی شده‌اند و چنانچه از این پولیش‌ها بر روی این خودروها استفاده کنید، می‌توانید بهترین نتیجه را حاصل نمایید. بنابراین به هنگام مراجعه برای خرید پولیش بهتر است به فروشنده بگویید که قصد استفاده از پولیش برای چه خودرویی، با چه رنگی و چه میزان خط و خش دارید تا بتواند بهترین محصول را در اختیار شما قرار دهد.باید بدانید که انتخاب نوع پولیش کاملاً وابسته به میزان خط و خش و عمق این خطوط می بایست انجام شود. چرا که برخی پولیش‌ها توانایی برطرف کردن خطوط ریز و برخی دیگر توانایی برطرف کردن خطوط عمیق را دارا هستند و خرید شما می‌بایست متناسب با اهدافتان انجام شود.

بهترین برند های پولیش

مشخص کردن عمقی یا سطحی بودن خطوط

در حین خرید پولیش خودرو، شما باید عمقی یا سطحی بودن خطوط موجود بر روی سطح بدنه خودرو را مشخص نمایید. برای این کار می‌توانید از ناخن دست خود کمک بگیرید و با لمس کردن خراش به عمق آن پی ببرید. اگر خراش موجود بر روی بدنه خودرو با ناخن قابل لمس بود، خط فوق عمیق است و باید از پولیش‌های مخصوص برای رفع آن استفاده کنید. اما اگر خط به وجود آمده بر روی بدنه عمیق نبود، تنها یک خراش سطحی بر روی بدنه ایجاد شده و به کیلر موجود بر روی رنگ آسیب رسیده است و به عمق رنگ و آستر آن آسیبی وارد نشده است.

جمع ‌بندی

در این مقاله سعی کردیم با ارائه یک راهنمای خرید جامع و کامل به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین پولیش موجود در بازار را برای برطرف کردن خط و خش به وجود آمده بر روی بدنه خودروی خود خریداری نمایید و با استفاده از آن، ظاهر خودروی خود را شیک و زیبا نمایید. به طور کلی پولیش‌هایی که میزان چربی به کار گرفته شده برای تولید آنها کمتر می‌باشد، از کیفیت بهتری برخوردار هستند و خطوطی که توسط این پولیش ‌ها از بین می‌رود، سمباده کاری شده و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی آشکار نمی‌شوند.

وجود برندهای مختلف عرضه کننده پولیش در بازار ممکن است کار خرید این محصول را برای کاربران کمی دشوار سازد و آنها نتوانند از بین برندهای مختلف، برند مناسب برای خرید را بیابند. شما خرید پولیش‌های تولید شده توسط کدام برند را به کاربران توصیه می‌کنید؟ دلایل شما برای این انتخاب چیست؟ با در میان گذاشتن نظرات خود در بخش کامنت می‌توانید به کاربران در یافتن برند مناسب تولید کننده پولیش خودرو یاری رسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا