برق و ابزار آلات

معرفی بهترین ست پیچ گوشتی موجود در بازار

پیچ گوشتی ها جزو ابزارهای ساده هستند و با طراحی های مختلفی که دارند توانسته اند در صنایع مختلف و اکثر امور مربوط به تعمیرات ضروری می باشند. اکثر افراد حداقل برای یک بار از پیچ گوشتی استفاده نموده اند. زیرا در بیشتر اتصالات از پیچ استفاده شده است و برای اتصال قطعات به یکدیگر به پیچ نیاز دارید. داشتن چندین پیچ گوشتی باعث اشغال فضای بیشتری می شود به همین دلیل خرید ست پیچ گوشتی برای افرادی که با این ابزار ها سر و کار زیادی دارند اهمیت ویژه ای خواهد داشت. ست پیچ گوشتی، شامل پیچ گوشتی هایی است که چندکاره هستند و دارای یک دسته مشترک بوده و امکان تعویض سری آن ها وجود دارد. این محصولات در انواع سری های مختلف مانند سری های چهارسو، دوسو، ستاره ای تولید و … به بازار عرضه شده اند. در ادامه با تکنوسان مگ همراه باشید تا به معرفی چند مدل از بهترین ست پیچ گوشتی های موجود در بازار بپردازیم.

معرفی بهترین ست پیچ گوشتی

راهنمای خرید انواع ست پیچ گوشتی

پیچ ها در اندازه ها و شکل های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند. پس برای باز و بسته نمودن آن ها به یک پیچ گوشتی احتیاج خواهید داشت که با توجه به مدل پیچ باید از پیچ گوشتی مخصوص به آن استفاده نمایید. برای همین به منظور باز و بسته کردن پیچ های بزرگ و کوچک با لبه های مختلف نیاز به پیچ گوشتی های مختلفی دارید. اما ست های پیچ گوشتی می توانند یک گزینه مقرون به صرفه و ایده آل برایتان باشند. در این بخش از مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین ست های پیچ گوشتی موجود در بازار را برای شما معرفی نماییم.

ست سری پیچ گوشتی دو سر چهار سو و دوسو Hizan

بهترین ست پیچ گوشتی بازار

ست سری پیچ گوشتی دو سر چهار سو و دو سو Hizan یکی از بهترین ست پیچ گوشتی موجود در بازار است. این محصول از آلیاژ کروم وانادیوم برای ساخت سری ها بهره برده و طول سری ها 6.5 سانتی متر است. این محصول از یک مجموعه ۱۰ عددی سری پیچ گوشتی دو سر از نوع یک سر دوسو و یک سر چهارسو تشکیل شده است. ست پیچ گوشتی Hizan در برابر عواملی چون خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی داشته و سری ها دارای خاصیت مگنتی هستند. ست سری پیچ گوشتی Hizan برای انواع دریل های پیچ گوشتی همانند دریل پیچ گوشتی دستی، برقی و … مناسب است.

مشخصات:

 • جنس: کروم وانادیوم
 • نوع سری: چهارسو و دوسو
 • قیمت حدودی: 570,000 تومان

خرید ست سری پیچ گوشتی دو سر Hizan

ست پیچ گوشتی جغجغه ای و سری بکس 63 عددی Ronix RH-2716

معرفی بهترین ست پیچ گوشتی بازار

ست پیچ گوستی جغجغه ای و سری بکس 63 عددی Ronix RH-2716 یکی از بهترین ست های پیچ گوشتی موجود در بازار می باشد. ست پیچ گوشتی رونیکس دارای یک عدد پیچ گوشتی جغجغه ای با دسته ای از جنس پلاستیک TPR می باشد که طراحی ارگونومیکی داشته و همچنین ضد لغزش و ضد تعریق است. درون پک این محصول ۹ عدد سری پیچ گوشتی ۲ سو و ۱۲ عدد سری پیچ گوشتی ۴ سو در سایز های مختلف و ۹ عدد سری بکس از سایز ۴ تا ۱۲ میلی متر و ۹ عدد سری پیچ گوشتی چهارسو خاردار قرار دارد. سری های ست پیچ گوشتی رونیکس از آلیاژ کروم وانادیوم ساخته شده است. این محصول دارای ۱۳ عدد سری پیچ گوشتی ستاره ای و ۱۰ عدد سری پیچ گوشتی شش گوش می باشد.

مشخصات:

 • جنس: کروم وانادیوم
 • نوع سری: چهارسو، دوسو، چهارسو خاردار، شش گوش
 • قیمت حدودی: 545,000 تومان

خرید ست پیچ گوشتی جغجغه ای Ronix RH-2716

ست پیچ گوشتی جغجغه ای 19 عددی Ronix RH-2725

بهترین ست پیچ گوشتی جغجغه ای

ست پیچ گوشتی جغجغه ای 19 عددی Ronix RH-2725 نیز جزو یکی از بهترین ست های پیچ گوشتی موجود در بازار می باشد. ست RH-2725 شامل ۱ عدد پیچ گوشتی جغجغه ای، سری SL6، سری S2، سری مثلثی سایز ۳٫۰ و ۲٫۰، سری هایT10 ،T8 ،H5 ،H4 ،T20 ،T15 ،PH2 ، SL8می باشد. روکش دسته ست پیچ گوشتی رونیکس از جنس پلاستیکی TPR بوده و دارای طراحی ارگونومیکی می باشد که به منظور جلوگیری از لیز خوردن هنگام کار کردن است. جنس میله ها از فولاد S2 می باشد که در برابر خط و خش، سایش، فشار و ضربه دارای مقاومت بالایی است.

مشخصات:

 • جنس: کروم وانادیوم
 • نوع سری: چهارسو و دوسو
 • قیمت حدودی: 510,000 تومان

خرید ست پیچ گوشتی جغجغه ای Ronix RH-2725

ست پیچ گوشتی جغجغه ای و سری بکس 24 عددی اینکو Ingco HKSDB0248

بهترین ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل

یکی دیگر از ست های پیچ گوشتی با کیفیت مناسب موجود در بازار، ست پیچ گوشتی جغجغه ای و سری بکس 24 عددی اینکو Ingco HKSDB0248 است. این محصول دارای ۷ عدد سری بکس، ۴ عدد سری پیچ گوشتی چهارسو، ۲ عدد سری پیچ گوشتی چهارسو خاردار، ۶ عدد سری پیچ گوشتی دوسو و ۴ عدد سری پیچ گوشتی ستاره ای ۲۳ عدد سری پیچ گوشتی و بکس می باشد. ست پیچ گوشتی جغجغه ای اینکو با خاصیت آهنربایی ساخته شده است و جنس آن از آلیاژ فولاد کروم- وانادیوم بوده و دسته این ست پیچ گوشتی ضد لغزش می باشد. طراحی این محصول به صورت جغجغه ای بوده و از استاندارد SEA برخوردار است.

مشخصات:

 • جنس: کروم وانادیوم
 • نوع سری: چهارسو، دوسو، چهارسو خاردار، ستاره ای
 • قیمت حدودی: 335,000 تومان

خرید ست پیچ گوشتی جغجغه ای Ingco HKSDB0248

ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل Sunshine SS-5103A

بهترین ست پیچ گوشتی شارژی

ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل Sunshine SS-5103A یکی دیگر از بهترین ست های پیچ گوشتی موجود در بازار است. دسته ی این محصول به صورت چرخشی 360 درجه طراحی شده است. ست پیچ گوشتی Sunshine که دارای سری بکس نیز می باشد برای تعمیرات گوشی موبایل، دوربین، ساعت، عینک، دسته بازی و …بسیار مناسب است. نوک پیچ گوشتی Sunshine از آلیاژ فولاد S2 ساخته شده است که در برابر ضربه، فشار، سایش، خوردگی و …دارای مقاومت بالایی می باشد. این ست پیچ گوشتی دارای دو عدد قاب بازکن سه گوش بوده و طول پیچ گوشتی های این محصول 12 سانتی متر است. عرض قسمت انتهایی پیچ گوشتی 1.3 سانتی متر می باشد. این محصول به صورت ارگونومیک طراحی شده و بر روی بدنه خود واشری از نوع پلاستیکی دارد که برای جلوگیری از لغزیدن پیچ گوشتی در دست می باشد. اجزای داخل این ست شامل یک عدد پیچ گوشتی پنج پر 0.8 میلی متری، یک عدد چهارسو 1.2 میلی متری، یک عدد سه پر 0.6 میلی متری، یک ستاره ای شش پر T2 و یک عدد دوسو 2.0 میلی متری می باشد.

مشخصات:

 • جنس: آلیاژ فولاد S2
 • نوع سری: چهارسو، دوسو، سه پر، ستاره ای
 • قیمت حدودی: 210,000 تومان

خرید ست پیچ گوشتی تعمیرات موبایل Sunshine SS-5103A

ست پیچ گوشتی ساعتی 12 عددی Ronix RH-2713

راهنمای خرید انواع ست پیچ گوشتی

اگر به دنبال یک ست پیچ گوشتی خوب هستید، ست پیچ گوشتی ساعتی 12 عددی Ronix RH-2713 می تواند گزینه ایده آلی برای خرید معرفی شود. دسته های این محصول فلزی بوده و سری های آن از جنس آلیاژ کروم وانادیوم سخت کاری شده ساخته شده است که مقاومت بالایی دارند. ست پیچ گوشتی ساعتی رونیکس ضد اکسید و سایش بوده و جعبه آن از پلاستیکی مقاوم ساخته شده است. این محصول دارای طراحی ارگونومیکی می باشد که در استفاده ی طولانی مدت از محصول دستان شما دچار خستگی نشود.

مشخصات:

 • جنس: کروم وانادیوم
 • نوع سری: چهارسو و دوسو
 • قیمت حدودی: 210,000 تومان

خرید ست پیچ گوشتی ساعتی Ronix RH-2713

ست پیچ گوشتی ساعتی 6 عددی Ronix RH-2712

بهترین ست پیچ گوشتی بازار

اگر به دنبال یک ست پیچ گوشتی خوب هستید، ست پیچ گوشتی ساعتی 6 عددی Ronix RH-2712 می تواند یکی از گزینه های مناسب برای انتخاب این نوع محصول معرفی شود. این محصول دارای سه عدد پیچ گوشتی ۴ سو و ۳ عدد پیچ گوشتی دو سو در سایز های مختلف می باشد. جنس میله ست پیچ گوشتی رونیکس از کروم وانادیم سخت کاری شده و مقاوم ساخته شده است و جنس بدنه آن نیز از پلاستیک TPR می باشد. جنس جعبه ست پیچ گوشتی ساعتی رونیکس از پلاستیکی ساخته شده که دارارای مقاومت بالایی می باشد. طراحی این محصول ارگونومیک بوده و برای تعمیرات الکتریکی، موبایل و …مناسب است.

مشخصات:

 • جنس: کروم وانادیوم
 • نوع سری: چهارسو و دوسو
 • قیمت حدودی: 180,000 تومان

خرید ست پیچ گوشتی ساعتی Ronix RH-2712

پیچ گوشتی 8 کاره Sunshine SS-5108

بهترین ست پیچ گوشتی

پیچ گوشتی 8 کاره Sunshine SS-5108 جزو یکی از بهترین ست های پیچ گوشتی در بازار به شمار می آید. این محصول از یک پک ۱۰ عددی تشکیل شده است که مخصوص گوشی های آیفون و هواوی می باشد. اقلام داخل این پک شامل یک رابط و دسته پیچ گوشتی بوده و ۸ پیچ گوشتی در سایزهای مختلف درون این پک قرار دارد. درون پک پیچ گوشتی های چهارسو 1.5 ، چهارسو 1.2، چهارسو 2.5، سه سو 0.6، دوسو 1.5، ستاره ای 0.8، ستاره ای T2، ستاره ای 1.2 قرار دارند.

مشخصات:

 • جنس: فولاد
 • نوع سری: 8 سری شامل چهارسو، دوسو، چهارگوش، مثلثی و…
 • قیمت حدودی: 130,000 تومان

خرید پیچ گوشتی Sunshine SS-5108

جمع بندی

پیچ گوشتی ها جزو ابزارهای محبوبی هستند که در سایزها و سری های مختلف در بازار وجود دارند. پیچ گوشتی هایی که ست هستند به دلیل راحتی در حمل و نقل و کاربردی بودنشان به محبوب ترین پیچ گوشتی ها تبدیل شده اند در این مقاله تعدادی از آن ها را برای شما معرفی نمودیم تا بتوانید با خواندن مشخصات و ویژگی های این محصولات یک ست پیچ گوشتی مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. بنظر شما بهترین ست پیچ گوشتی موجود در بازار کدام است؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا