میکرولب، 24 ماه ضمانت یک عمر پشتیبانی

آدرس گارانتی Microlab

microlab

شرکت بیت پرداز در سال 1368 تاسیس و با ثبت برند microlab شروع به تولید محصولاتی با کیفیت در زمینه انواع اسپیکر و هدفون کرد. کیفیت و خلاقیت در تولید این محصولات سبب گشت که نه تنها در داخل کشور محبوبیت بالایی در بین مردم و بازار الکترونیک پیدا کند بلکه به سرعت محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر نمود و حتی کشور هایی همانند چین و امارات متحده عربی شروع به نمونه برداری و شبیه سازی محصولات این شرکت ایرانی کردند.

محصولات این شرکت شامل انواع اسپیکر از جمله بلند گو و ساب ووفر ،Hi-Fi سیستم های دو تکه ،بلندگوهای رومیزی ،بلندگوهای قابل حمل ،سیستم های حرفه ای ،سینمای خانگی و … می باشد.

پروبیت

تفاوت کالای خوب با کالای کامل در برخورداری از ضمانت و خدمات پس از فروش مطمئن می باشد و اینجاست که نقش گارانتی  پروبیت به عنوان یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان خدمات پس از فروش لوازم جانبی رایانه در ایران نمایان می گردد. بیش از بیست سال تجربه (از سال 1374) در ارائه خدمات به مصرف کنندگان محصولات تولیدی شرکت بیت پرداز سرمایه ای قابل اطمینان برای خریداران میکرولب شده تا در هر نقطه از کشور با آرامش خاطر از محصول خود استفاده نمایند.

تهران – بلوار کشاورز، پلاک 138 – ساختمان پروبیت.guarantee old badge

تلفن تماس: 88984139-40 9821+

               88961664-5

فکس      :88968099 9821+

شما می توانید برای مشاهده دیگر نمایندگی های میکرولب بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

میکرولب

مشاهده محصولات میکرولب در فروشگاه اینترنتی تکنوسان