تسکو (TSCO)

تسکو (مختصر شده عبارت توسن سیستم شرق) یک برند ایرانی است که در سال 1381 شمسی تاسیس شده است. tsco با عرضه تنوع کالایی بالا از محصولات لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر، شبکه، صوتی و تصویری و … ، کیفیت قابل قبول، قیمت رقابتی و ارائه گارانتی برای محصولات خود، توانسته تا سهم بزرگی از بازار محصولات جانبی آی تی ایران را به خود اختصاص دهد.

آیا محصولات تسکو ساخت ایران هستند؟

علی رغم اینکه تسکو یک برند ثبت شده ایرانی می باشد اما اکثر محصولات تسکو (همانند دیگر برندها) ساخت کشور چین به سفارش شرکت تسکو هستند و ساخت ایران نیستند. مزیت اصلی محصولات تسکو نسبت به برندهای خارجی، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش برای کالاهای برند TSCO می باشد.

لوگو تسکو tsco

گارانتی محصولات تسکو کجاست؟ (آدرس و شماره تلفن)

دفتر مرکزی گارانتی و خدمات پس از فروش تسکو در شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر ، بالاتر از طالقانی ، مجتمع اداری ولیعصر ، برج جنوبی ، طبقه 3 ، واحد 62 قرار دارد. ساعت کاری دفتر گارانتی شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 – پنجشنبه 9 الی 14 می باشد و حتما قبل از مراجعه حضوری برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با تلفن : 88939795-021 و  88948774-021 در تماس باشید.

(برای آگاهی از دفاتر خدمات گارانتی تسکو در سایر شهرها، با شماره تلفن دفتر مرکزی در تماس باشید)

حتما به موارد زیر برای استفاده از گارانتی محصولات تسکو توجه داشته باشید:

قبل از ارسال کالا به بخش گارانتی تسکو، از معیوب بودن آن اطمینان حاصل کنید و کالای معیوب را بدون کم شدن قطعات، همراه کارتن کالا و کارت گارانتی به واحد خدمات پس از فروش شرکت tsco ارسال کنید.

خدمات پس از فروش تسکو از پذیرفتن کالا و اجناسی که لیبل و هولوگرام گارانتی آن ها مخدوش شده یا توسط افراد غیر مجاز تعمیر شده باشد، معذور است .

ارائه کارت گارانتی و تطبیق شماره سریال آن با کالا در مورد کالاهایی که دارای کارت گارانتی هستند ، الزامی است.

هزینه ارسال کالای معیوب در هر دو مرحله رفت و برگشت به عهده مشتری است و بخش گارانتی هیچ گونه مسئولیتی در مورد نحوه دریافت و ارسال کالای معیوب ندارد . برای کاهش هزینه ها

برای خرید عمده و دریافت لیست قیمت محصولات تسکو چکار باید کرد؟

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده در حوزه آی تی هستید برای مشاهده لیست قیمت فروش همکاری و خرید عمده محصولات تسکو کافیست تا به عنوان همکار در سایت تکنوسان (بزرگترین نمایندگی فروش محصولات تسکو) ثبت نام کنید و پس از تایید حساب، موجودی و قیمت عمده محصولات برند TSCO را مشاهده کنید.

برای این منظور باید به صفحه خرید عمده تکنوسان مراجعه کرده و پس از ثبت نام ، ارسال کارت ویزیت (یا عکس مغازه) و تایید حساب کاربری، لیست قیمت عمده تمامی محصولات را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در چت آنلاین سایت پاسخگوی شما هستیم