موس Genius

Genius یکی از برندهای با قدمت و معتبر جهانی و یکی از شرکت هایی است که از سال ها پیش در بازار آی تی ایران حضور دارد.

محصولات این شرکت دارای کیفیت ساخت بالایی هستند. جنیوس جز برندهای توصیه شده توسط افراد حرفه ای، برای خرید یک محصول با کیفیت می باشد.

موس Genius در رده موس های با کیفیت و از لحاظ قیمتی، متوسط رو به بالا در بازار محسوب می باشد. موس های اداری و بی سیم جنیوس خیلی محبوب بوده و فروش بالایی نیز دارند.

کیبورد Genius

کیبورد یکی از پر مصرف و مهم ترین لوازم یک کامپیوتر به شمار می رود و شما برای اجرای بسیاری از دستورات به کیبورد نیازمندین حتی گاهی می توان از کامپیوتر ها بدون موس استفاده کرد ولی بدون کیبرد تنها راه استفاده از کیبورد های مجازی است. جنیوس یکی از مارک های با قدمت و معتبر جهانی و یکی از برندهایی است که از سال ها پیش در بازار IT کشورمان حضور دارد. یکی از پر فروش ترین تولیدات این کمپانی انواع کیبورد Genius است که به خاطر داشتن کیفیت در کنار قیمت های مناسب به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

جینوس انواع کیبورد بی سیم و باسیم را برای کاربری های عادی و خانگی، مولتی مدیا، گیمینگ و حرفه ای طراحی کرده است تا در تمام بخش های این بازار به رقابت بپردازد.

هدفون Genius

جنیوس یکی از مارک های با قدمت و معتبر جهانی و یکی از برندهایی است که از سال ها پیش در بازار IT کشورمان حضور دارد. محصولات این شرکت دارای کیفیت ساخت بالایی هستند. Genius جز برندهای توصیه شده توسط افراد بسیاری، برای خرید یک محصول قابل اطمینان و با کیفیت می باشد. هدفون Genius یکی از مهمترین محصولات این شرکت است.

داشتن یک اتاق شخصی و شنیدن صدایی که شما تنها شنونده آن هستید و هیچ صدای مزاحم گوش دادن شما به آن نمی شود هدیه است که هدست و هدفون به ما می دهند.

این دو دستگاه تنها در میزان توان خروجی و قابلیت مکالمه با یک دیگر تفاوت دارند و با توجه به نحوه اتصالشان تقسیم بندی می شوند. اتصال بی سیم و یا با سیم انواع هدفون و هدست را از یک دیگر جدا می کند ولی رقابت اصلی آن ها در کیفیت و قابلیت هاست. نوع سیم متصل، تعداد و نوع درگاه های ورودی، کیفیت پخش صدا و … از جمله قابلیت هایی است که در آن به رقابت می پردازند.

اسپیکر Genius

اسپیکر ها یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی هر فردی است که به موسیقی گوش فرا داده است. پخش یک آهنگ خوب و رها شدن در امواج موسیقی هدیه است که اسپیکر ها به ما می دهند. جنیوس یکی از مارک های با قدمت و معتبر جهانی و یکی از برندهایی است که از سال ها پیش در بازار IT کشورمان حضور دارد.محصولات این شرکت دارای کیفیت ساخت خوبی هستند و با توجه به قیمت مناسبی که دارند طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده اند. اسپیکر Genius به عنوان یک برند شناخته شده می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

اسپیکر ها در مجموع به دو نوع بی سیم و با سیم تقسیم می شوند. اسپیکر های چند تکه برای سیستم های رایانه ای یا اسپیکر های شارژی و قابل حمل هر کدام ویژگی های خاص به خود را دارند. یک اسپیکر خوب باید بتواند صدا را در کیفیت مناسبی ارائه دهد و قابلیت هایی نظیر کیفیت خوب بدنه و وزن مناسب ، نوع اتصال بی سیم و با سیم با توجه به نیاز مخاطب، داشتن پنل کنترل و … را نیز در بر داشته باشد.