معرفی برند نیلکین

کمپانی نیلکین ( NILLKIN ) یک شرکت فعال در حوزه تولید لوازم جانبی گوشی های هوشمند ، گجت های الکترونیکی، نوآوری ، طراحی صنعتی ، توسعه فناوری است.

شرکت nillkin سال ۲۰۰۹ در شنزن چین تأسیس شد. فلسه کاری این شرکت بر پایه “یکپارچگی ، مبتنی بر نوآوری” است. طبق ادعای این شرکت “نوآوری ، سادگی ، کمال” هدف همیشگی nillkin بوده است.

سابقه این کمپانی نشان از کیفیت بالای محصولات در کنار به روز بودن و تنوع بالا در بازار لوازم جانبی لوازم الکترونیکی دارد. کیفیت بالای این برند تفاوت قیمت آن را با برندهای دیگر توجیه می کند. در کشور ایران ، در مقایسه با برند های بزرگ ، nillkin کمتر شناخته شده اما سال های اخیر محبوبیت این شرکت افزایش چشم گیری داشته است.

برند نیلکین nillkin

محصولات تولیدی nillkin بسیار متنوع می باشد که از جمله این محصولات می توان به گلس یا محافظ صفحه نمایش ، قاب و گارد های متنوع ، اسپیکر ، شارژر و … اشاره کرد. اما مصرف کنندگان ایرانی بیشتر با گلس و گارد های این شرکت نسبت به بقیه تولیدات nillkin آشنا هستند.

از معروف ترین سری قاب های محافظ نیلکین می توان به Frosted Shield ، Qin Leather ، Striker ، Flex PURE ، Nature TPU و … اشاره کرد.

گارانتی محصولات نیلکین

متاسفانه کمپانی Nillkin به دلایل مختلف تا به امروز امکان ایجاد نمایندگی در کشور ایران را نداشته است و استفاده از سرویس گارانتی و خدمات پس از فروش آن در داخل ایران امکان پذیر نیست. سایت تکنوسان محصولات برند nillkin را با گارانتی ۳۰ روزه مهلت تست ارائه مینماید.

نــکـــتــه : دقت بفرمایید مرکز پخش تکنوسان ، نماینده و مرکز فروش لوازم جانبی و  تجهیزات محصولات NILLKIN بوده و گارانتی یا مرکز سرویس محصولات این شرکت نمی باشد به همین خاطر از مراجعه حضوری در این زمینه جداً خودداری کنید.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات و لوازم جانبی نیلکین

مرکز پخش تکنوسان ، از بزرگترین مراکز فروش محصولات و لوازم جانبی اورجینال نیلکین در ایران می باشد که گستره و تنوع بالا محصولات فروشگاه از گارد و قاب محافظ نیلکین ، گلس و محافظ صفحه نمایش نیلکین و … را شامل می شود. برای خرید عمده لوازم جانبی نیلکین یا خرید به صورت تکی با بهترین قیمت ، می توانید صفحه محصولات نیلکین در سایت اینترنتی تکنوسان را مشاهده بفرمایید.