درباره برند شی کاریزما

شی کاریزما یک برند کاملا ایرانی می باشد که از سال 1399 با تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی پرند، شروع به تولید محصولات مختلف کرده است. عمده محصولات برند  She Charisma در حوزه محصولات روشنایی نظیر لامپ های کم مصرف، بک لایت، چراغ و پروژکتور بوده اما با تولید اولین کابل شارژ گوشی موبایل تمام ایرانی، شی کریزما با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی وارد حوزه تولید لوازم جانبی موبایل شده است. شعار شرکت کمال آفرین یزدان راد (صاحب برند)، یعنی”متفاوت بودن جسارت می خواهد” نشان از عزم جزم این کمپانی برای حضور پرقدرت در بازار برای سال های متوالی می باشد.

کابل موبایل شی کریزما

شی کاریزما در تولید کابل های SheCharisma سعی کرده تا با استفاده از بهترین مواد و تست های متعدد، محصولی با توانایی رقابت با برندهای مطرح جهانی را به دست مشتریان ایرانی برساند. پشتیبانی از جریان 3 تا 5 آمپر، فست شارژ و انتقال داده با سرعت بالا، در کنار تنوع بالای رنگی روکش کنفی کابل (20 رنگ)، قیمت رقابتی و گارانتی 18 ماهه باعث شده تا امیدها برای ظهور یک برند واقعا ایرانی در حوزه تولید لوازم جانبی موبایل پررنگ تر از گذشته شده باشد.

گارانتی شی کاریزما

She Charisma با اطمینان از کیفیت بالای محصولات تولید خود و برای اطمینان خاطر مشتریان بازار، کابل های موبایل خود (آیفون لایتنینگ، تایپ سی و میکرو یو اس بی) را با گارانتی 18 ماهه به بازار عرضه کرده است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص گارانتی محصولات می توانید با شماره 021-52888808 در تماس باشید.