درباره برند Small sun

شرکت Dongyang Small Sun Lighting Co. Ltd در سال 2003 با چراغ قوه های آلیاژ آلومینیوم به عنوان محصول اصلی تاسیس شد. کارخانه اسمال سان در خیابان ماکسیانگ شماره 63، خیابان بایون، شهر دونگیان، سرزمین اصلی چین، با مساحت 10000 متر مربع و مساحت ساخت و ساز 20000 متر مربع واقع شده است. این شرکت اکنون بیش از 500 کارمند با تولید سالانه بیش از 10 میلیون چراغ قوه اسمال سان را دارا می باشد.

چراغ قوه اسمال سان ساخت کجاست؟

همانطور که بالاتر اشاره شد، چراغ قوه های اسمال سان ساخت چین هستند. ولی با توجه به قیمت این محصولات دارای کیفیت خوب و قابل قبولی بوده و جز برندهای پرفروش چراغ قوه در بازار ایران هستند.

محصولات اسمال سان

محصولات اصلی برند اسمال سان شامل چراغ قوه (شارژی، پلیسی)، چراغ قوه پیشانی (هدلایت)، چراغ های چندکاره، چراغ های دستی، لامپ های جستجو، چراغ های ماهیگیری، چراغ های دوچرخه، لامپ های کمپینگ، لامپ های ضد انفجار و سایر چراغ قوه های فضای باز هستند. از ویژگی های چراغ قوه های small sun می توان به کیفیت خوب، عملکرد پایدار، روشنایی بالا و زمان روشنایی طولانی اشاره کرد. البته اصلی ترین محصولات این برند در بازار ایران محصولات چراغ قوه اسمال سان هستند که هم کیفیت ساخت مطلوبی دارند و هم قیمت مناسبی برای خرید.

تکنوسان، نمایندگی فروش چراغ قوه اسمال سان

برند small sun نمایندگی رسمی در ایران ندارد اما تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات اسمال سان، تنوع بالایی از انواع چراغ قوه ها و سایر محصولات اسمال سان نظیر لامپ کمپینگ، چراغ مطالعه و باتری را گردآوری کرده و شما می توانید هم به صورت تکی و هم به صورت عمده محصولات برند small sun را با بهترین قیمت از سایت فروشگاه اینترنتی تکنوسان خریداری کنید.

اگر مغازه دار هستید و قصد خرید عمده چراغ قوه های اسمال سان را دارید، می توانید در کمتر از چند دقیقه، حساب کاربری خود را در صفحه خرید عمده تکنوسان به حساب همکار ارتقا دهید تا پس از آن قیمت های سایت به صورت قیمت عمده برای تان به نمایش در بیایند.