شرکت جووی (JOWAY) یک شرکت چینی است که به تازگی وارد بازار رقابت لوازم جانبی الکترونیک کرده است. جووی در تلفظ اصلی ژی او وی وی خوانده می شود. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات لوازم جانبی الکترونیک را در دستور کار تولید خود قرار داده است.

تولید انواع هدست، هندزفری بلوتوث ،قاب و کیف انواع گوشی نوت بوک، اسپیکر و ده ها محصول دیگر از تولیدات JOWAY است. کیفیت ساخت محصولات این شرکت چینی بر خلاف تصورات بسیار بالا می باشد و دارای کارایی های فراوانی نیز هستند به صورتی که نه تنها از دیگر شرکت ها در توسعه امکانات محصولات خود باز نمانده است بلکه گاه دست به تولید محصولات جدید و خلاقانه نیز میزند.

محصولات شرکت جووی دارای کیفیت بالا و امکانات فراوانی می باشند که این شرکت توانسته است خود را به سرعت به فرای مرزهای کشورش در دیگر قاره ها برساند. Joway با آنکه به تازگی به بازار ایران راه پیدا کرده است اما مخاطبین خود را در میان بازار ایران نیز به دست آورده است و توانسته نمایندگی هایی را نیز برای پخش محصولات خود به دست آورد از جمله فروشگاه تکنوسان که به فروش تولیدات این شرکت می پردازد.

متاسفانه در ایران محصولات این شرکت شامل گارانتی نمی شوند ولی فروشگاه تکنوسان این محصولات را با 30 روز گارانتی مهلت تست برای آرامش شما عرضه می نماید.

برای مشاهده شرایط و آدرس گارانتی این برند در ایران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جووی

وب سایت اصلی شرکت جووی