جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطعات لپ تاپ و یا استعلام کالاهای مشابه با شماره تلفن : 021-86037824 (بخش فروش قطعات لپ تاپ تکنوسان) یا شماره تلگرام 09918084208 در ارتباط باشید.

قطعات تعمیر لپ تاپ

با کوچک شدن فضاهای اداری و خانگی و دست پا و گیر بودن سیستم های کامپیوتر(pc) و سهولت در جابجایی لپ تاپ و نوت بوک، خرید لپتاپ به انتخاب اول افراد تبدیل شده است. اما لپ تاپ ها هم مثل دیگر لوازم الکتریکی دارای عمر مفید هستند و بعد از مدتی نیاز به تعمیرات و سرویس پیدا خواهند کرد (اگر آسیب های ناشی از حادثه را هم اضافه کنیم که نیاز به تعمیر و خرید قطعات تعمیرلپ تاپ بسیاز فزاینده تر خواهد شد).

یکی از چالش های اصلی در تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک، پیدا کردن و خرید قطعات مناسب برای تعمیر لپ تاپ در شرایط فعلی کشور ما می باشد. ما در سایت مرکز پخش تکنوسان در تلاش هستیم تا تمام قطعات و لوازم موجود بازار برای تعمیرات را گردآوری کنیم تا از تمام نقاط ایران، این قطعات قابل تهیه و خریداری باشند.

فرقی نمی کند لپ تاپ شما ایسوس، لنوو، فوجیستو، دل، سونی، مک بوک، ایسر و … باشد یا به دنبال باتری لپ تاپ، فلت، تاچ و ال سی دی، کیبورد و تاچ پد، هارد لپتاپ و رم، باتری و شارژ و … باشید، حتی اگر کالای مدنظر خود را در سایت پیدا نکردید برای مشاوره یا استعلام موجودی با ما در تماس باشید.

چون مبحث قطعات و هماهنگی قطعه با مدل های مختلف، نیاز به دانش و تجربه بالایی دارد، برای هماهنگی و پاسخگویی به سوالات قبل از خرید می توانید با شماره های قید شده در بالای صفحه، بخش قطعات تعمیری لپ تاپ تکنوسان تماس حاصل نمایید.