لوازم جانبی iPhone 11 pro max

همه ی ما عاشق گوشی تلفن همراهمون هستیم و علاقه ای به آسیب دیدن آن نداریم. اگر این گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس باشد که بیشتر !

گوشی iPhone 11 Pro Max به قدری گوشی خوب و خوش ساختی است که در برخورد با زمین برعکس گوشی برند های دیگر ، با توجه به ضربه آسیب چندانی نخواهد دید. یعنی باعث از کار افتادن گوشی و صفحه نمایش آن نخواهد شد اما شاهد شکستن و آسیب دیدگی و زدگی بدنه آن خواهید بود.

هدف ما کاهش این خرابی هایی است که پس از برخورد به وجود می آید. با داشتن یک قاب و گلس مناسب بی شک علاوه بر آسیب نرسیدن به سخت افزار و نمایشگر آن ، از ایجاد شکستن لایه شیشه ای محافظ که روی این گوشی قرار دارد هم جلوگیری کنید.

همیشه نقاطی بی دفاع وجود خواهد داشت که بیشترین آسیب را ببینند. یکی از این نقاط آسیب پذیر در گوشی گران قیمت آیفون ۱۱ پرو مکس دوربین های سه گانه آن است که حتی خارج از بدنه گوشی ، با مقداری بر آمدگی قرار دارند. به شما پیشنهاد می شود با خرید یک محافظ لنز ، گوشی خود را تا دندان مسلح کنید!

تمام لوازم جانبی آیفون ۱۱ پرو مکس در تکنوسان تقریبا موجود است و از همین حالا می توانید سفارش دهید.

لوازم جانبی آیفون 11 پرو مکس شامل گارد ضد ضربه 360 درجه، کاور سیلیکونی، قاب فانتزی و طرح دار دخترانه و پسرانه، قاب شفاف و محافظ پشت بدنه گوشی، کیف چرم کلاسیک و لاکچری، قاب مگنتی، محافظ صفحه نمایش (گلس فول چسب، پرایوسی، سرامیکی)، گلس لنز، ماکت گوشی ایفون 11 پرو مکس و … می باشد.