قاب گوشی آیفون 6

برای خرید قاب گوشی آیفون 6 باید در ایتدا انواع قاب را بشناسید. ایفون شش هم مانند دیگر گوشی های اپل ، در لوازم جانبی مخصوص به خود تنوع بسیار بالاتری نسبت به سایر برندها دارد. البته باید توجه داشته باشید چون تفاوت چندانی در بدنه دو گوشی iPhone 6 و iPhone 6s وجود ندارد قاب ، گلس و لوازم جانبی یکسانی دارند.

قاب فانتزی آیفون 6

در بین قاب ها ، معمولا قاب فانتزی و طرح دار تنوع بیشتری دارد. قاب فانتزی آیفون 6 دخترانه بیشترین تنوع و طرفدار را در بین قاب های فانتزی دارد اما قاب های با طرح پسرانه ، سینمایی ، ورزشی و … هم مشتری های خود را دارند.

قاب سیلیکونی گوشی ایفون 6

قاب های رنگی که در ابتدا تنها برای ایفون در بازار قابل تهیه بودند و بعدها برای گوشی های سایر برندها در بازار موجود شدند. قاب سیلیکونی ایفون شش این امکان را برای شما فراهم می کند تا با حق انتخاب های زیاد برای انتخاب رنگ ، قاب گوشی خود را با تیپ خود ست کنید.

قاب ضد ضربه و 360 درجه

اگر گوشی آیفون 6 یا 6 اس شما خیلی از دست شما می افتد ، برای جلوگیری از خرید یک گوشی جدید که با شرایط فعلی قیمت بالایی هم دارد بهتر است یک قاب گوشی ضد ضربه تهیه کنید. قاب ضد ضربه ایفون شش به خوبی از بدنه گوشی شما در مقابل خط و خش یا ضربه های احتمالی محافظت می کند. هر چند ممکن است وزن و ضخامت گوشی شما را افرایش دهد.

گلس و محافظ صفحه نمایش آیفون 6s

درسته که قاب گوشی از بدنه گوشی شما محافظت می کند اما برای محافظت از قسمت آسیب پذیر گوشی یعنی صفحه نمایش توصیه اکید می شود که حتما گلس یا محافظ صفحه نمایش مناسب برای آیفون 6 را تهیه کنید.

محافظ های فول کاور و فول چسب ، گلس سرامیکی ، پرایوسی (برای جلوگیری از سرک کشیدن اطرافیان به صفحه گوشی) ، مات و … انواع گلس های موجود در بازار هستند که به فراخور نیازتان می توانید تهیه کنید.

لوازم جانبی آیفون 6/6s شامل گارد ضد ضربه 360 درجه، کاور سیلیکونی، قاب فانتزی و طرح دار دخترانه و پسرانه، قاب شفاف و محافظ پشت بدنه گوشی، کیف چرم کلاسیک و لاکچری، قاب مگنتی، محافظ صفحه نمایش (گلس فول چسب، پرایوسی، سرامیکی)، گلس لنز، ماکت گوشی ایفون سیکس اس و … می باشد.