لوازم جانبی گوشی سامسونگ J7

سامسونگ کمپانی بزرگی که در تمامی زمینه های زندگی دیجیتال ما نقش و تصویری زیبا و با کیفیت به جای گذاشته است.

خانواده GALAXY سامسونگ دارای یک سری میان رده و به صرفه اقتصادی است به نام سری J که با قیمت بسیار مناسب تری از سری A این کمپانی عرضه می شوند. این شرکت در سال 2015 تلفن هوشمند SAMSUNG J7 را به بازار جهانی عرضه کرد.

تولید گوشی محبوب سامسونگ J7 در سال های بعدی هم با حفظ کلیت و ارتقا در سخت افزار آن ادامه پیدا کرده است.

در این صفحه شما شاهد لوازم جانبی مربوط به گوشی Samsung Galaxy J7 ساخت سال 2015 یا همان J700 می باشید.
همچنین برای مشاهده محصولات مربوط به نسخه های بعدی گوشی J7 ، بر روی لینک مورد نظر مطابق با گوشی خود کلیک نمایید.
Samsung Galaxy J7 2016          Samsung Galaxy J7 2017
Samsung Galaxy J7 Max         Samsung Galaxy J7 Pro
Samsung Galaxy J7 Prime         Samsung Galaxy J7 Prime 2

درباره گوشی SAMSUNG J7 2015

در سال های اخیر شرکت سامسونگ با ارائه تلفن های  سامسونگ j7 تحول عظیمی در سری تلفن های هوشمند دنیای فناوری ارتباطات و اطلاعات  ارائه کرده است. این محصولات حتی در رقابت با محصولات  Galaxy S توانسته است جایگاه خوبی در بین مشتریان همیشگی این کمپانی مشهور به دست آورد. این شهرت تا جایی است که این سری از محصولات به ویژگی کاربردی بودن و قیمت مناسب شهرت یافته اند.

یکی از مزیت های موجود در این سری به روزرسانی سالیانه در این محصول است و بنا به شایعات موجود احتمال ادامه عرضه این محصول با نام J8 نیز در اینده وجود خواهد داشت.

گفتنی است این محصول که هم اکنون نسل سوم خود را در بازار عرضه کرده، سعی داشته است بسیاری از مشکلات سخت افزاری خود را در این سری برطرف کند.  در ادامه این مقاله با ما ( تکنوسان) همراه باشید تا با مشخصات کاربر پسند این محصول اشنا شده و سیر به روزرسانی  و رشد این محصول را در سال های 2015، 2016 …تا 2018 دنبال کنیم.

محصولات سری J

سامسونگ در سری J خود تلاش کرده است تا با ایجاد ویژگی های بر تر نسبت به مدل های دیگر از جمله سری A  خود علاقه مندان بیشتری را به سمت سری J جلب کند. اولین مزیتی که میتوان به طور کلی در محصولات سامسونگ j7 ذکر کرد، سبکی و قیمت ارزان این محصول نسبت به سری A است. مهندسین سامسونگ با بکارگیری بدنه پلاستیکی، در قیمت و وزن این نوع تلفن های هوشمند در سری J7 2015 و 2016 تغیییرات اساسی ایجاد کرده و باعث کاهش قیمت آن شدند. با این وجود سامسونگ در نسخه 2018  یعنی مدل J7 pro خود، با بکارگیری بدنه فلزی، جلوه زیباتری به این محصولات بخشیده است.

گفتنی است در میان این سری محصولات، یکی از ویژگی های مهم  J 7 Pro که در آوریل 2018 عرضه شده است، افزایش رم داخلی آن تا 32 گیگیابایت است که در نسخه های سال های پیش، این مقدار 16 گیگابایت بوده است. همچنین میتوان از ارتقای امنیت و حفاظت بهرت از اطلاعات کاربر اشاره کرد.

از دیگر تفاوت های موجود بین نسل های قدیم با J7 2017 و  J7 pro طراحی ساده تر  و عملکرد روان آن نسبت به نسخه های 2015  و 2016 است. در این مدل ها حاشیه سمت  و راست ان بسیار نازک شده تا حدی که حس میکنید فقط صفحه نمایشگر را به دست گرفته اید و البته برای محافظت بیشتر از آن تکنوسان محافظ صفحه نمایش …. را به شما پیشنهاد میدهد که ……. مزیت و لینک درونی.

به علاوه موارد ذکر شده انتقال بلندگوهای گوشی به سمت راست دستگاه موجب ایجاد تغیییراتی در نسخه های 2017 به بعد سامسونگ j7 است. (برای دریافت قاب مناسب تلفن همراه خود اینجا کلیک کنید.)

سامسونگ j7

اگر شما هم از صاحبان این سری پرطرفدار تلفن های هوشمند سامسونگ j7 هستید میتوانید لوازم جانبی و قاب های زیبای خود را از این صفحه انتخاب کنید.