همه ممکن است نیاز به خرید شارژر لپ تاپ پیدا کنند

علت های بسیاری برای از کار افتادن شارژر لپ تاپ Acer شما وجود دارد نوسانات برقی را میتوان جز مهم ترین علت ها دانست؛ در حقیقت اگر شارژر لپ تاپ شما بیش از 2 سال است که بدون مشکل کار میکند، باید قدردان کیفیت ساخت بالای برند Acer در ساخت شارژر های لپ تاپ خودش باشید. البته همشه نیاز به خرید شارژر جدید محدود به از کار افتادن شارژر قدیم نمیشود؛ بسیاری از مشتریان ما برای اینکه همیشه لپ تاپ Acer خود را تا محل کار خود حمل میکنند، ترجیح میدهند یک شارژر مشابه برای محل کار خود تهیه کنند تا دغدغه حمل یا فراموشی جاگذاشتن آن را برای همیشه حذف کنند. در ادامه شما اطلاعاتی به دست خواهید آورد که برای خرید مناسب ترین شارژر لپ تاپ Acer کاملا ضروری است.

اعداد حیاتی که قبل از خرید آداپتو لپ تاپ Acer به آن حتما نیاز خواهید داشت

اگر تا به امروز سعی کرده باشید شارژر مناسب لپ تاپ ایسر خود را به صورت حضوری تهیه کنید حتما متوجه شده اید که فروشنده از شما راجع به سه مورد سوال می کند؛ نوع پورت، ولتاژ و شدت جریان خروجی آداپتور لپ تاپ شما!! خب از کجا باید بدانید که ولتاژ و شدت جریان آداپتور شما چیست؟؟ اصلا نگران نباشید در این مرحله دو حالت پیش می آید:

  • آداپتور اصلی لپ تاپ شما در دسترس است:

روند بسیار ساده است؛ کافی است شما به پشت آداپتور شارژر لپ تاپ ایسر خود مراجعه کنید. برای مثال در تصویر زیر همانطور که مشاهده میکنید این آداپتور ایسوز خروجی 19 ولت با شدت جریان 6.32 آمپر را داراست.

آداپتور لپ تاپ

  • امکان دسترسی به آداپتور وجود ندارد:

مشخصات کامل مربوط به آداپتور لپ تاپ شما در سایت رسمی Acer به نشانی www.acer.com مراجعه و مدل لپ تاپ خود را جستجو کنید. با یک مثال روند کامل را به شما نشان می دهیم؛ فرض میکنیم مدل لپ تاپ شما asus n551 zu است (مدل هر لپ تاپ معمولا زیر آن حک شده است). وارد سایت رسمی Asus می شویم و مدل لپ تاپ را سرچ میکنیم؛ پس از آن همانند تصویر وارد گزینه Specifications میشویم:

در ردیفی با نام  Power Adapter اطلاعات مربوط به ولتاژ و شدت جریان خروجی شارژر اصلی لپ تاپ Acer شما قابل مشاهده است:

ولتاژ، شدت جریان یا نوع پورت؛ کدام مهم تر است؟؟

اگر پورت ورودی شارژر مناسب لپ تاپ شما نبود باید خوشحال باشید که قبل از ورود جریان الکتریسیته به لپ تاپ متوجه انتخاب شارژر اشتباه شده اید؛ زیرا ممکن بود آسیب های جدی ای به آن وارد شود. در رابطه با شدت جریان خروجی آداپتور باید شما بدانید که هر چه شدت جریان بیشتر باشد، باتری لپ تاپ شما سریع تر شارژ می شود اما توصیه میکنیم شدت جریان را تا آنجایی که مقدور است مشابه مقداری که روی شارژر اصلی درج شده است وارد کنید. مهم ترین پارامتری باید به آن توجه کنید ولتاژ خروجی شارژر است که باید دقیقا همان عدد مربوط به شاژر اصلی باشد زیرا هرگونه اشتباه در ولتاژ خروجی آداپتور میتواند آسیب های جدی ای به لپ تاپ شما وارد کند.

کابل و آداپتور جداگانه به فروش میرسند

همانطور که میدانید شارژر های لپ تاپ از دو تکه تشکیل شده اند؛ آداپتور و کابل برق. جالب است بدانید که معمولا هنگام آسیب دیدگی شارژر ها معممولا یکی از این قسمت ها دچار مشکل می شوند  با تعویض آن شارژر به درستی کار خواهد کرد. به همین علت کابل برق و اداپتور مربوط شارژر لپ تاپ های Acer جداگانه به فروش میرسند و اگر قصد خرید یک ست کامل را دارید، باید هر دو قسمت را به صورت مستقل سفارش دهید.

شارژر لپ تاپ

لیست قیمت مربوط به خرید اینترنتی شارژر لپ تاپ Acer

با توجه به تنوع آداپتور های ایسر موجود در فروشگاه اینترنتی تکنوسان، این صفحه می تواند به عنوان مرجع مناسبی برای لیست قیمت شارژر های ایسر موجود در بازار باشد. ما به خوبی از مشکلات شما در رابطه با خرید اینترنتی شارژر های لپ تاپ آگاهیم و برای تجربه یک خرید مطمئن، خدمات ویژه ای را برای شما در نظر گرفته ایم که به طور کامل در ادامه برای شما توضیح داده خواهد شد.

30 روز ضمانت بازگشت شارژر لپ تاپ Acer در فروشگاه اینترنتی تکنوسان

ما در فروشگاه اینترنتی تکنوسان علاوه بر مشاوره خرید مناسب ترین شارژر لپ تاپ ایسر (88931836 021) این امکان را در اختیار شما قرار داده ایم تا پس از 30 روز همچنان امکان بازگشت کالا را داشته باشید تا به این طریق از کیفیت کالای خریداری شده اطمینان کامل پیدا کنید. لازم است بدانید که سفارش هایی که در تهران قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شوند در همان روز و سفارش های مربوط به شهرستان ها حداکثر  پس از 3 روز کاری به مشتری تحویل داده خواهد شد.

امکان مشاهده قیمت عمده آداپتور لب تاب های Acer

در صورتی که شما قصد خرید عمده شارژر لپ تاپ های ایسر را دارید برای مشاهده قیمت مربوط به همکاران، کافی است وارد قسمت خرید عمده از تکنوسان شده و پنل خود را ثبت نمایید؛ از آن پس می توانید تمامی سفارش های خود را با قیمت مربوط به خرید عمده به صورت آنلاین ثبت کنید.