نیاز به نگرانی نیست؛ خرید یک شارژر لپ تاپ طبیعیه !!

از کار افتادن و خراب شدن شارژر های لپ تاپ ممکن است برای هر کسی اتفاق بیوفتد و یک امر بسیار طبیعی است؛ در حقیقت اگر شما بیش از سه سال است که از شارژر لپ تاپ خود استفاده میکنید و همچنان شارژر شما سالم است، شما خوش شانس محسوب می شوید. البته همیشه نیاز به خرید مجدد شارژر لپ تاپ به علت از کار افتادن آن نخواهد بود، ممکن است شما دائما در حال انتقال لپ تاپ خود به محل کار خود باشید که خرید شارژر اضافی برای شما ضروری به نظر آمده تا زحمت شما را در حمل لپ تاپتان کم شود. ما در ادامه قصد داریم شما را راهنمایی کنیم تا بدون دغدغه از فروشگاه های آنلاین آداپتور مورد نیاز لپ تاپ خود را پیدا کنید.

شارژر Asus جدید مورد نیاز شما این مشخصات را دارد

ولتاژ ، شدت جریان و نوع پورت لپ تاپ شما بسیار مهم است حتما باید این پارامتر ها را در اختیار داشته باشید. در رابطه با پورت اگر بخواهیم خیال شما را راحت کنیم میگوییم که نوع پورت نگران کننده نیست و ره راحتی قابل پیدا کردن است. برای مثال معمولا سری N (مالتی مدیا ایسوز) با سری G (مخصوص بازی ایسوز) پورت های مشابهی دارند؛ در حقیقت هر برند لپ تاپ تعداد بسیار محدودی تنوع از نظر پورت ها دارند. خب برویم سراغ ولتاژ و شدت جریان؛ برای پیدا کردن مقدار دقیق ولتاژ و شدت جریان خروجی برای شما دو حالت پیش می آید:

  • شما شارژر asus خود را موجود دارید:  خب کار بسیار ساده است اطلاعات مورد نیاز شما در پشت شارژر شما وجود دارد؛ برای مثال در تصویر زیر ولتاژ خروجی آداپتور شارژر لپ تاپ 19 ولت با شدت جریانی برابر با 6.32 آمپر است.

آداپتور لپ تاپ

  • شما دسترسی به شارژر لپ تاپ asus خود ندارید: برای این مورد نیاز است شما اطلاعات مربوط به شارژر لپ تاپ خود را از سایت اصلی شرکت سازنده آن پیدا کنید. برای مثال فرض کنید ما به دنبال شارژر لپ تاپ ایسوز n551 zu هستیم؛ د راابتدا وارد سایت ایسوز www.asus.com می شویم؛ سپس مدل لپ تاپ را سرچ کرده و مطابق تصویر بر روی گزینه Specifications کلیک میکنیم.

در ردیف مربوط به Power Adapter اطلاعات مربوط به آداپتور شارژر لپ تاپ ایسوز شما قابل مشاهده است.

جزییاتی که بی توجهی به آن ممکن است آسیب شدیدی به لپ تاپ شما وارد کند

اگر پس از خرید شارژر برای لپ تاپ ایسوز خود متوجه شدید که پورت آن اشتباه است باید خوشحال باشید که نتوانستید شارژر اشتباه را به لپ تاپ خود متصل کنید زیرا ممکن بود با شارژر نامناسب آسیب شدیدی به لپ تاپ خود وارد کنید. شدت جریان خروجی آداپتور لپ تاپ ها هم به همین شکل هستند و با اینکه پیشنهاد میکنیم دقیقا برابر با آداپتور اصلی لپ تاپ باشد، معمولا اگر آمپر خروجی کمی تفاوت داشته باشد آسیبی به لپ تاپ شما نمیرسد. پارامتر خیلی مهمی که باید توجه ویژه به آن داشته باشید، میزان ولتاژ خروجی آداپتور است؛ توجه کنید دقیقا مقدار ولتاژ خروجی آداپتور جدید با آداپتور اصلی باید مطابقت داشته باشد.

آداپتور و کابل برق جداگانه به فروش می رسند

اگر قصد دارید یک شارژر کامل برای خود خریداری کنید، حتما این موضوع را مورد توجه قرار دهید که کابل برق و آداپتور مربوط به شارژر لپ تاپ ها به صورت جداگانه به فروش می رسد زیرا معمولا در مواقع آسیب دیدگی شارژر معمولا تنها یکی از این دو قسمت دچار مشکل می شود.

شارژر لپ تاپ

قیمت روز شارژر های لپ تاپ ایسوز Asus

تکنوسان با سابقه 7 ساله در زمینه خرید و فروش شارژر های لپ تاپ ایسوز ، دائما قیمت شارژر های ایسوز موجود در این صفحه را  به روز نگه داشته و با توجه به تنوع قابل توجه محصولات موجود در سایت، این صفحه می تواند به عنوان مرجع مناسبی در رابطه با لیست قیمت شارژر لپ تاپ ایسوز مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه شما را با مهم ترین خدمات تکنوسان در رابطه با خرید اینترنتی شارژر های Asus آشنا خواهیم کرد.

فروشگاه اینترنتی تکنوسان؛ قیمت روز و امکان خرید اینترنتی شارژر لپ تاپ ایسوز

برای خرید و استعلام قیمت انواع شارژر لپ تاپ ایسوز شما میتوانید به لیست موجود در این صفحه مراجعه کنید. تکنوسان برای تمامی سفارش های آداپتور لپ تاپ Asus مهلت تست 30 روزه در اختیار کاربران قرار می دهد که در این صورت نگرانی ای در رابطه با عدم مطابقت پورت با لپ تاپ و خرید شارژر اشتباه  وجود نخواهد داشت.

قیمت خرید عمده شارژر لپ تاپ ایسوز و راهنمای ثبت نام همکاران

شما با ثبت پنل کاربری خود در فروشگاه آنلاین تکنوسان به عنوان خریدار عمده محصولات اعم از شارژر و آداپتور لپ تاپ ایسوز ، میتوانید قیمت مربوط به همکار محصولات را مشاهده و سفارش خود را ثبت نمایید.  برای شروع بر روی خرید عمده از تکنوسان کلیک کنید.

شما می توانید برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین با پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح سازید.