پاور بانک هوکو

امروزه تقریبا اکثریت ما، حداقل دارای یک تلفن هوشمند هستیم. باتری های گوشی و تبلت معمولا در استفاده های روزانه خیلی زود تخلیه می شوند. مشکل زمانی پیش می آید که از پریز برق دور باشیم و یا به آن دسترسی نداشته باشیم. اینجاست که کاربرد شارژر های همراه یا همان پاور بانک ها برای شارژ مجدد کاملا ملموس خواهد بود. اما برای اینکه در هنگام خرید پاوربانک با چالش رو به رو نشویم، بهتر است که اطلاعاتی در مورد آن داشته باشیم. با توجه به وجود برندهای مختلف پاوربانک در بازار، خرید پاوربانک هوکو با توجه به کیفیت ساخت بالا و گارانتی معتبر میتواند یکی از انتخاب های مطمئن برای شما باشد. برای آشنایی بیشتر با این برند در ادامه به بررسی این کمپانی پرداخته ایم.

درباره برند Hoco

هوکو (Hoco) یک کمپانی تولید کننده لوازم دیجیتال می باشد. از جمله محصولاتی که در این شرکت تولید می شود، لوازم جانبی موبایل است. شرکت هوکو در سال ۲۰۰۹ میلادی تاسیس شده است و در این چندین سال چنان پیشرفتی را تجربه کرده که اکنون در بیش از ۵۰ کشور دنیا دارای نمایندگی و شعبه می باشد.

برند هوکو بر روی واحد تحقیق و توسعه خود سرمایه گذاری کرده است و  استراتژی که برای ماندن در این بازار پر رقابت در نظر گرفته، طراحی و ساخت کالاهایی است که مشریان، عاشق آن باشند و علاوه بر آن سعی بر ایجاد تنوع کالایی بالا و بالابردن کیفیت محصولات خود می باشند. در حال حاضر یکی از انواع محصولاتی که این شرکت در حال تولید آن است، انواع مختلف پاوربانک ها می باشد.

پاوربانک هوکو به دلیل طراحی های منحصر به فرد و کیفیت ساخت بالا در نظر مشتریان خود از محبوبیت خاصی برخوردار است. این کمپانی سعی کرده برای تنوع سبد محصولاتش و جهت رفع نیازهای کاربران خود، محصولاتی را ارائه کند تا با نیازهای متغیر بازار سازگار باشد.

در بازار امروزی، پاور بانک هوکو بر اساس ظرفیت باتری در سه گروه تقسیم بندی می شوند:

  1. پاور بانک کم ظرفیت که محبوب ترین این دسته، پاور بانک  های 5000 هوکو می باشد.
  2. پاور بانک های با ظرفیت متوسط که از ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ را شامل می شود. محبوب ترین و پرفروش ترین ظرفیت پاوربانک ها، پاور بانک ۱۰۰۰۰ هوکو می باشد.
  3. پاور بانک های با ظرفیت بالا که از ۱۵۰۰۰ شروع می شوند و در این دسته به علت تنوع محصولات، ظرفیت های ۱۵۰۰۰، ۲۰۰۰۰، ۳۰۰۰۰ مشتریان خاص خود را دارند.

پاوربانک کم ظرفیت

این دسته از شارژهای همراه هوکو بیشتر برای کسانی مناسب است که در طول روز می خواهند دستگاه الکترونیکی شان تا زمانی که به پریز برق برسند خاموش نشود و یا همراه خود مقداری ظرفیت باتری داشته باشند تا در صورت لزوم از آن استفاده کنند.

از مزایای این گروه می توان به وزن کم و همینطور ابعاد کوچک شان یا طراحی فانتزی محصولات اشاره کرد.

پاوربانک با ظرفیت متوسط

همانطور که اشاره شد یکی از محبوب ترین محصولات در این گروه، پاور بانک هوکو ۱۰۰۰۰ می باشد. این ظرفیت، بیشترین تولید را در میان شارژر های همراه میان ظرفیت دارا می باشد.

از ویژگی های پاوربانک ۱۰۰۰۰ هوکو می توان به خوش دست بودن و وزن مناسب آن اشاره کرد که باعث شده در طول روز وقتی از آنها استفاده می کنیم، با مشکل سنگنینی و بزرگ بودت دستگاه مواجه نشویم.

پاوربانک با ظرفیت بالا

این شارژر های همراه به دلیل ظرفیت بالایی که دارند می توانند حتی بیش از یک روز شما را جهت شارژ کردن گوشی تان، از برق اصلی بی نیاز کنند. همین موضوع باعث شده که این دسته از پاوربانک های هوکو برای سفر بسیار مناسب باشند.

همانطور که می دانید، وقتی ظرفیت باتری شارژر همراه افزایش پیدا کند، به مراتب وزن آن نیز اضافه می شود. بنابراین این گروه از محصولات با توجه به ظرفیتشان از وزن بیشتری برخوردار هستند.

اگر پاوربانک را برای استفاده در طول روز می خواهید و همینطور به جای استفاده در یک مکان ثابت، در طول حرکت از آن استفاده کنید، شاید وزن این دسته قدری برای در دست گرفتن مطلوب نباشد و انتخاب شارژرهای همراه میان ظرفیت مناسب تر باشد.

گارانتی پاوربانک هوکو

اکثر محصولات برند هوکو از جمله پاوربانک، دارای ضمانت ۱۲ ماهه شرکت پژواک رایانه فرداد، نماینده انحصاری برند hoco در ایران، هستند. وجود گارانتی معتبر خیال شما را از کیفیت ساخت مناسب پاوربانک هوکو راحت می کند.