پاوربانک 5000

برای خیلی از ما، همراه داشتن پاوربانک از ملزومات زندگی مان شده است. تقریبا اکثریت مان از دستگاه های هوشمند الکرونیکی مثل موبایل و تبلت استفاده می کنیم. یکی از مشکلاتی که با آنها رو به رو می شویم تمام شدن شارژ دستگاه ها می باشد. این موضوع زمانی اذیت کننده تر است که به پریز برق دسترسی نداشته باشیم. مثل هنگامی که در رفت و آمد هستیم. کاری که برای رفع مشکلمان می توانیم انجام دهیم، خرید پاوربانک مناسب می باشد.

یکی از تقسیم بندی هایی که می توان درگروه پاور بانک ها انجام داد بر اساس ظرفیت شان می باشد. به طوریکه ما پاور بانک ها را به سه دسته کم ظرفیت (کمتر از ۱۰۰۰۰ که معروفترین آنها پاور بانک 5000 میلی آمپری است)، ظرفیت متوسط (بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ یا همان پاوربانک معروف 10000)، با ظرفیت بالا (بیش تر از ۱۵۰۰۰) تقسیم می کنیم.

در اینجا سعی کردیم به مواردی که در هنگام خرید پاور بانک های با ظرفیت کمتر از ۱۰۰۰۰ باید مد نظر داشته باشید اشاره کنیم. پرفروش ترین ظرفیت هایی که در این دسته قرار دارند، پاور بانک ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی می باشند.

ظرفیت پاور بانک

همانطور که می دانید ظرفیت پاوربانک، حداکثر میزان انرژی است که پاور بانک می تواند در خودش ذخیره کند. معمولا پاوربانک های با ظرفیت کمتر از 10000 میلی آمپر، بیشتر برای کسانی کاربرد دارد که به ظرفیت خیلی بالایی احتیاج نداشته باشند.

بد نیست بدانید ما دو نوع ظرفیت داریم. 1.ظرفیت اسمی که بر روی پاور بانک ها درج می شود و 2.ظرفیت واقعی. پاور بانک ها وقتی در حال برق رسانی به گجت های هوشمند هستند، در هنگام شارژر، انرژی ذخیره شده در پاور به صورت های دیگر انرژی مانند گرما تبدیل می شود. به همین علت هیچ وقت پاوربانک ها اندازه ظرفیت اسمی شان نمی توانند برق رسانی کنند و معمولا در بهترین حالت شارژرهای همراه حداکثر 70 تا 80 درصد راندمان دارند.

یعنی اگر شما قصد خرید پاور بانک ۵۰۰۰ داشته باشید، باید بدانید که در حدود 3000 میلی آمپر می تواند به دستگاه تان برق برساند. و اگر فکر می کنید که ۵۰۰۰ میلی امپر نیاز دارید، بهتر است که پاور بانک 8000 خریداری کنید تا با کمبود شارژ باتری مواجه نشوید.

طراحی فانتزی پاوربانک

پاوربانک های با ظرفیت کم طوری طراحی شده اند که برای استفاده روزانه، وزن کم و ابعاد کوچکی داشته باشند تا در حمل و نقل روزانه مشکلی ایجاد نکنند. اما زمانی که شما یک گجت را هر روز به همراه دارید احتمالا ترجیح می دهید تا پاوربانک خریداری شده، طراحی خاص و زیبایی نیز داشته باشد. به همین دلیل تولید کننده های لوازم جانبی پاوربانک های در رنج ظرفیت 5000 را با طراحی های فانتزی نیز به بازار عرضه می کنند تا کسانی که زیبایی در کنار کارایی برایشان اهمیت دارد، حق انتخاب مدل های مختلف را نیز داشته باشند.

درگاه خروجی

با توجه به ظرفیت کم این نوع پاوربانک ها معمولا دارای یک پورت خروجی می باشند.

جمع بندی

به صورت کلی مهم ترین مزیت و ویژگی پاور بانک های ۵۰۰۰ این است که کاملا مناسب استفاده روزانه می‌باشند و بسیار سبک طراحی شده است از قیمت خوبی برخوردارند و به علت طراحی ظریفی که دارند همه جا و هر لحظه می توانند در اختیارتان باشند.
این نوع پاور بانک ها مناسب هدیه دادن به دوستان و آشنایان هستند. همینطور جهت خرید عمده پاوربانک و یا پاور بانک تبلیغاتی این دسته از ظرفیت به علت قیمت های مناسب شان پیشنهاد می شود.

اگر قصد خرید عمده پاور بانک ارزان و با کیفیت را دارید، جهت مشاهده قیمت همکار می توانید داخل سایت از قسمت پنل آن وارد شوید.