شارژر تایپ سی Type-C

بیشتر گوشی های جدید چه اندرویدی چه آیفون در آینده نزدیک از کابل و شارژر تایپ سی type-c استفاده خواهند کرد. استفاده از تایپ سی به عنوان یک استاندارد واحد برای شارژر گوشی مدت ها در اتحادیه اروپا مطرح بوده و کم کم رنگ اجبار و الزام به خود خواهد دید و همه شرکت ها از قبیل اپل (ایفون)، سامسونگ، شیائومی، هواوی، نوکیا و … ملزم به اجرا برای از دست ندادن بازار اروپا خواهند بود.

اما در هنگام خرید یک شارژر مناسب به چه نکاتی باید توجه داشت؟

انتخاب بهترین شارژر Type-c

در هنگام خرید یک شارژر مناسب علاوه بر فاکتور قیمت به ویژگی های نظیر پشتیبانی از فست شارژ ، توان خروجی شارژر، شرکت سازنده (برند) و گارانتی، متصل بودن یا نبودن کابل تایپ سی به بدنه شارژر، طول کابل، تعداد پورت و ابعاد (طراحی بدنه) شارژ باید توجه داشت.

نکته خوشحال کننده در مورد کابل های USB-c یا همان تایپ سی این نکته است که مهم نیست از کدام طرف کابل را وارد پورت می کنید چون تایپ سی یک پورت متقارن و دو طرفه می باشد.

اگر شارژر اورجینال و اصلی گوشی شما در دسترس نبود میتوانید شارژر جایگزین خود را از برند های دیگر تهیه کنید اما توجه داشته باشید که جریان و توان خروجی شارژر با گوشی شما مطابقت داشته باشد.

نکته انتهایی: یک شارژر خوب نیاز به یک کابل خوب هم دارد و این دو مکمل هم هستند. برای خرید انواع کابل type c اورجینال می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید کابل تایپ سی

در صورت نیاز به راهنمایی در چت آنلاین سایت، پاسخگوی سوالات شما هستیم.