ست موس و کیبورد (Desktop)

موس و کیبورد از مهم ترین لوازم اصلی سیستم های کامپیوتر های امروزی می باشند و بسیاری از کار ها را نمی توان بدون آن ها انجام داد. کیبورد و موس کار و استفاده از نرم افزار ها و بازی های رایانه ای را برای ما لذت بخش تر و راحت تر می سازند. شرکت های تولید کننده این محصولات با معرفی انواع ست موس و کیبورد قصد افزایش کیفیت و کاهش قیمت را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. خرید ست موس و کیبورد سبب می شود تا قیمت نهایی خرید کیبورد و ماوس به صورت مجزا کاهش یابد و در عین حال انتخاب نیز برای شما بسیار آسان تر می گردد بدون آنکه کیفیت کالا کاهش یابد. موس و کیبورد ها با توجه به نوع استفاده و کارایی در این بسته بندی ها قرار می گیرند و تناسب بین آن ها وجود دارد. به ترکیب کیبورد و موس، ست دسکتاپ (Desktop) هم گفته می شود.

قیمت ست کیبورد و ماوس

انواع و مدل های مختلفی از این محصولات در بازار عرضه شده که مرکز پخش تکنوسان سعی کرده تنوع کاملی از این محصولات را با بهترین قیمت به صورت فروش عمده و تک فروشی عرضه کند.

شرکت هایی همچون ای فورتک a4tech ، سادیتا SADATA ، فراسو Farassoo ، مایکروسافت Microsoft ، تسکو TSCO، لاجیتک Logitech و … ست دسکتاپ های مختلفی را به بازار عرضه کرده اند.

بنا به قیمت و بودجه در نظر گرفته شده و کاربرد مدنظر میتوان ار بین ست های دسکتاپ د موجود در سایت، ست موس و کیبورد بی سیم (wireless)، سیمی )که اغلب کاربرد اداری دارد( یا ست موس و کیبورد گیمینگ (که دارای ظاهر جذاب و عملکرد منحصر به فردی هستند) را تهیه کرد.

یکی از مزیت های استفاده از ست دسکتاپ بی سیم، استفاده از یک دانگل برای اتصال همزمان ماوس و کییورد به سیستم است که باعث می شود یک پورت USB کمتر اشغال شود.