جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید شارژر لپ تاپ و یا استعلام کالاهای مشابه ناموجود با شماره تلفن 86037824-021 (بخش فروش قطعات لپ تاپ تکنوسان) یا شماره تلگرام 09918084208 در ارتباط باشید.

شارژر لپ تاپ دل (DELL)

اگر شارژر لپ تاپ Dell شما دچار مشکل شده و دیگر کار نمی کند، اصلا نگرا نباشید؛ عوامل زیادی از جمله نوسانات برق باعث می شوند شارژر لپ تاپ شما دچار مشکل شود. در حقیقت اگر بیش از 2 سال است که از شارژر لپ تاپ Dell خود بدون هیچ مشکلی استفاده می کردید، باید قدر دان کیفیت ساخت بالای برند Dell باشید. اما همیشه نیاز به خرید یک شارژر لپ تاپ بر اثر خراب شدن شارژر قدیم به وجود نمی آید؛ بسیاری از مشتریان ما نیاز به شارژر دوم برای لپ تاپ Dell خود هستند تا از حمل دائمی و احتمال جا گذاشتن آن در محل کار خود برای همیشه خلاص شوند. در ادامه اطلاعاتی ضروری برای خرید مناسب ترین شارژر یا آداپتور مناسب لپ تاپ Dell در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بدون این اعداد حیاتی، خرید شارژر Dell مناسب لپ تاپ خود را فراموش کنید

پارامتر های مهمی که قبل از خرید شارژر لپ تاپ باید در اختیار داشته باشید  تابتوانید مناسب ترین آن را برای خود انتخاب نمایید، عبارت اند از: نوع پورت، شدت جریان و ولتاژ خروجی آداپتور. برای پیدا کردن نوع پورت کار سختی در پیش رو ندارید زیرا برند های سازنده لپ تاپ ها سعی میکنند از پورت های ورودی مشابهی استفاده کنند در سری های مختلف خود؛ برای مثال سری G (گیم) و سری N (مالتی مدیا) ایسوز غالبا پورت های مشابهی دارند و شما هنگام خرید به سادگی پورت مناسب لپ تاپ خود را از روی تصویر تشخیص خواهید داد. اما در رابطه با شدت جریان و ولتاژ دو حالت ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

  • شما آداپتور اصلی را در اختیار دارید:

خب شما باید به قسمت پشتی آداپتور لپ تاپ Dell خود مراجعه کنید. برای مثال ولتاژ خروجی مربوط به آداپتور ایسوز موجود در تصویر زیر 19 ولت و شدت جریان آن برابر 6.32 آمپر است.

آداپتور لپ تاپ

  • امکان دسترسی به آداپتور اصلی وجود ندارد:

در این حالت نیاز است شما به سایت سازنده لپ تاپ خود یعنی سایت رسمی Dell با آدرس www.dell.com مراجعه و مدل مربوط به لپ تاپ خود را در آن سرچ کنید تا اطلاعات مربوط به آداپتور اصلی لپ تاپ را مشاهده کنید.

قبل از هر چیزی، ولتاژ آداپتور را جدی بگیرید

اشتباه در خرید پورت مربوط به آداپتور شارژر شاید در ظاهر شما را عصبی کند در انتخاب شارژر نا مناسب اما در حقیقت شما باید خوشحال باشید که با وجود خرید شارژر نا مناسب، جریان برق وارد لپ تاپ شما نرسیده و آسیبی به آن وارد نشده است؛ پس اشتباه در پورت ورودی لپ تا

پ آسیب جدی به سیستم شما وارد نمی کند. در رابطه با شدت جریان خروجی آداپتور لپ تاپ هم همین موضوع صدق میکند؛ به طور کلی هر چه میزان شدت جریان خروجی لپ تاپ بیشتر باشد، باتری آن با سرعت بیشتری شارژر می شود؛ اما توصیه ما به شما این است که سعی کنید تا آنجایی که ممکن است مقدار آمپر روی شارژر جدید حدا

کثر تا 1 واحد با شارژر اصلی تفاوت داشته باشد. مقدار ولتاژ هم باید دقیقا مشابه عددی باشد که روی آداپتور اصلی لپ تاپ Dell شما حک شده است. حتما توجه داشته باشید که هرگونه خطا در ولتاژ ورودی به لپ تاپ شما ممکن است آسیب جدی ای به آن وارد کند.

آداپتور جدا؛ کابل برق جدا !!

شارژر های لپ تاپ از اتصال 2 بخش آداپتور و کابل برق تشکیل می شوند. معمولا هنگام آسیب دیدگی شارژر تنها یکی از ای دوقسمت دچار مشکل شده است که با تعویض قسمت آسیب دیده، شارژر مجددا قابل استفاده خواهد بود. به همین دلیل در بازار آداپتور و کابل برق مربوط به شارژر لپ تاپ ها جداگانه به فروش میرسند. پس فراموش نکنید که اگر نیاز به یک ست کامل شارژر برای لپ تاپ Dell خود دارید، حتما آداپتور و کابل برق را با هم خریداری کنید.

شارژر لپ تاپ

لیست قیمت شارژر های لپ تاپ دل Dell

ما در فروشگاه اینترنتی تکنوسان تمامی شارژر های لپ تاپ Dell را با 7 روز ضمانت بازگشت کالا به شما عرضه میکنیم تا با اطمینان کامل شارژر با کیفیت و مناسب لپ تاپ خود را خریداری نمایید.

شما می توانید برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین با پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح سازید.