جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید شارژر لپ تاپ و یا استعلام کالاهای مشابه ناموجود با شماره تلفن 86037824-021 (بخش فروش قطعات لپ تاپ تکنوسان) یا شماره تلگرام 09918084208 در ارتباط باشید.

شارژر لپ تاپ اچ پی (HP)

از کار افتادن شارژر های لپ تاپ همیشه برای کاربران موضوعی نگران کننده بوده است اما اصلا نیاز نیست شما نگران باشید؛ حقیقتی وجود دارد که اگر پس از گذشت 2 سال همچنان از شارژر لپ تاپ Hp خود استفاده میکردید، باید قدردان کیفیت ساخت بالای محصولات برند اچ پی باشید. البته همیشه نیاز به خرید شارژر جدید برای لپ تاپ محدود به از کار افتادن شارژر اصلی نمیشود؛ افراد زیادی هستند که لپ تاپ خود را دائما از محل کار به خانه و بالعکس جابجا میکنند؛ آن ها برای کاهش زحمت حمل شارژر و فراموشی ترس از جاگذاشتن آن، تصمیم به خرید شارژر جدید برای لپ تاپ Hp خود می کنند. اگر شما هم با این مشکلات مواجه هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا بدون نگرانی و با اطمینان کامل، مناسب ترین شارژر را برای لپ تاپ خود انتخاب کنید.

اطلاعاتی که قبل از خرید شارژر Hp باید به همراه داشته باشید

پورت آداپتور، شدت جریان و ولتاژ خروجی آن جز مهم ترین پارامتر هایی هستند که شما باید قبل از خرید شارژر جدید برای لپ تاپ اچ پی خود، اطلاعات کاملی در رابطه با آن ها داشته باشید. نوع پورت آداپتور شما به سادگی از روی تصویر آداپتور قابل تشخیص است نیاز به توضیح خاصی ندارد. اما برای پیدا کردن اطلاعات مربوط به شدت جریان و ولتاژ خروجی لپ تاپ Hp شما دو حالت پیش می آید:

  • شارژر اصلی موجود است: کافی است شما به پشت آداپتور لپ تاپ خود مراجعه کنید؛ میزان ولتاژ و شدت جریان خروجی آداپتور در پشت آن حک شده است. برای مثال آداپتور ایسوز زیر دارای ولتاژ خروجی 19 ولت و شدت جریان 6.32 آمپر است.

آداپتور لپ تاپ

  • امکان دسترسی به شارژر اصلی وجود ندارد: نیاز به نگرانی نیست؛ کافی است شما وارد سایت رسمی HP شوید و مدل لپ تاپ خود را در آن سرچ کنید.

اهمیت هر پارامتر مهم آداپتور لپ تاپ Hp

  • پورت ورودی به لپ تاپ: نیاز به نگرانی نیست و به سادگی قابل تشخیص هستند و در برند Hp سعی شده است از تنوع پورتی محدودی در لپ تاپ ها استفاده شود.
  • شدت جریان خروجی آداپتور: هرچند به شما توصیه میکنیم که شدت جریان خروجی آداپتور جدید مشابه آداپتور اصلی لپ تاپ Hp شما باشد، اما لازم است بدانید که معمولا هر چه شدت جریان بیشتر باشد، باتری لپ تاپ شما سریع تر شارژ می شود و شدت جریان کمی کمتر یا بیشتر  به نسبت شدت جریان مجاز لپ تاپ، معمولا آسیبی به دستگاه شما نمی رساند.
  • ولتاژ خروجی آداپتور: این حیاتی ترین پارامتر در خرید آداپتور برای لپ تاپ Hp شماست. به شما توصیه میکنیم که ولتاژ خروجی آداپتور جدید با آداپتور اصلی لپ تاپ اچ پی شما کاملا مطابقت داشته باشد.

آداپتور جداست؛ کابل برق جدا !!

شارژر لپ تاپ شما از دو قسمت آداپتور و کابل شارژر تشکیل شده است که وظیفه تنظیم شدت جریان و ولتاژ مورد نیاز لپ تاپ بر عهده آداپتور است؛ معمولا زمانی که شارژر لپ تاپ دچار مشکلی شده است با تعویض یکی از این دو قسمت شارژر لپ تاپ مجددا قابل استفاده خواهد بود؛ دقیقا به همین دلیل است که آداپتور و کابل برق شارژر های لپ تاپ Hp جداگانه به فروش می رسند. درصورتی که شما نیاز به خرید کابل برق مناسب لپ تاپ خود هستید به قسمت انواع کابل برق مراجعه کنید.

شارژر لپ تاپ

خرید با اطمینان در فروشگاه اینترنتی تکنوسان

مشاوره خرید رایگان و مهلت تست 7 روزه تمامی شارژر های لپ تاپ HP از جمله امکاناتی است که فروشگاه اینترنتی تکنوسان در اختیار شما قرار داده است تا بدون نگرانی شارژر مناسب لپ تاپ اچ پی خود را انتخاب و خریداری نمایید.

شما می توانید برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین با پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح سازید.