جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید شارژر لپ تاپ و یا استعلام کالاهای مشابه ناموجود با شماره تلفن 86037824-021 (بخش فروش قطعات لپ تاپ تکنوسان) یا شماره تلگرام 09918084208 در ارتباط باشید.

شارژر لپ تاپ لنوو (Lenovo)

لپ تاپ های Lenovo همیشه جز برند های محبوب و خوش ساخت بازار بوده اند؛ اگر شارژر لپ تاپ شما بیش از 2 سال است که برای شما کار میکرده است، شما باید قدر دان کیفیت ساخت بالای محصولات برند Lenovo باشید . بله درست متوجه شدید؛ از کار افتادن شارژر های لپ تاپ یک امری طبیعی است. در حقیقت همیشه نیاز به خرید شارژر جدید بر اثر از کار افتادن شارژر اصلی لپ تاپ احساس نمیشود؛ جالب است بدانید که بسیاری از مشتریان ما برای اینکه ترسی از جاگذاشتن شارژر لپ تاپ در محل کار خود را نداشته باشند، شارژری جدید برای لپ تاپ Lenovo خود خریداری میکنند. در ادامه شما با مطالبی آشنا خواهید شد که بدون آن ها نه تنها نمی توانید شارژری مناسب خریداری کنید، بلکه ممکن است آسیب های جدی ای به لپ تاپ خود وارد نمایید؛ با ما همراه باشید.

مهم ترین پارامتر هایی که بدون آن ها نمی توانید شارژری برای لپ تاپ خود پیدا کنید

مهم ترین پارامتر هایی که برای خرید یک شارژر لپ تاپ لنوو نیاز است، نوع پورت، ولتاژ و شدت جریان خروجی آداپتور آن است. برای پیدا کردن نوع پورت تنها مشاهده تصویری از آداپتور شارژر کافی است و مطمئنا شما درست تشخیص خواهید داد. اما در رابطه با ولتاژ و شدت جریان خروجی آن ها ممکن است شما با دو حالت روبرو شوید:

  • شما دسترسی به آداپتور اصلی لپ تاپ دارید: ولتاژ و شدت جریان خروجی هر آداپتور معمولا بر پشت آن حکاکی شده است. برای مثال این آداپتور لپ تاپ asus دارای خروجی ولتاژ 19 ولت و شدت جریان 6.32 آمپر می باشد.

آداپتور لپ تاپ

  • امکان دسترسی به شارژر اصلی وجود ندارد: در این حالت چاره ای جز مراجعه به سایت اصلی شرکت سازنده لپ تاپ شما یعنی سایت لنوو به نشانی www.lenovo.com مراجعه کرده و مدل لپ تاپ خود را در آن سرچ کنید. ب

اشتباه در کدام پارامتر ممکن است لپ تاپ شما را از کار بیندازد؟

خوبی اشتباه در نوع پورت این است که حداقل با وجود خرید آداپتور نا مناسب برای لپ تاپ خود، جریان برقی را وارد دستگاه نمیکنید و آسیبی به آن وارد نمیشود؛ شدت جریان هم تقریبا به همین شکل است؛ یعنی اگر شدت جریان کمی کمتر یا بیشتر از شدت جریان آداپتور اصلی لپ تاپ ، معمولا آسیب جدی ای به آن وارد نمیکند هرچند ما به شما پیشنهاد میکنیم شدت جریان آداپتور جدید با آداپتور اصلی مطابقت داشته باشد. اما در رابطه با ولتاژ شما باید بسیار محتاط باشید زیرا کوچکترین اختلاف بین ولتاژ خروجی آداپتور جدید و آداپتور اصلی ممکن از به لپ تاپ شما آسیب جدی ای وارد کند.

آداپتور یا کابل برق ؟ به کدام نیاز دارید ؟

همان طور که میدانید شارژر های لپ تاپ لنوو از دو قسمت آداپتور و کابل برق، تشکیل می شوند؛ در مواقعی که شارژر دچار آسیب دیدگی می شود معمولا با تعویض یکی از این دو قسمت مشکل برطرف شده و شارژر مجددا قابل استفاده خواهد بود. به همین دلیل آداپتور و کابل برق مربوط به شارژر ها جداگانه به فروش می رسند. پس اگر نیاز به خرید یک ست کامل شارژر برای لپ تاپ Lenovo خود دارید، به یاد داشته باشید که آداپتور و کابل برق مناسب لپ تاپ خود را خریداری نمایید.

شارژر لپ تاپ

خرید شارژر لپتاپ از فروشکاه اینترنتی تکنوسان

ما به خوبی از اهمیت خرید یک شارژر مناسب برای شما  مطلع هستیم و کاملا مشکلات ناشی از یک اشتباه کوچک در انتخاب شارژر لپ تاپ را تجربه کرده ایم؛ به خاطر همین موضوع امکان مشاوره تخصصی خرید شارژر لپ تاپ های لنوو و ضمانت بازگشت کالا 7 روزه را در اختیار شما قرار داده ایم تا بدون هیچ نگرانی شارژر مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید.

شما می توانید برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین با پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح سازید.