انواع محافظ و گلس آیفون iPhone

گوشی های آیفون همیشه متفاوت از سایر برندهای موبایل بوده اند و از نظر زیبایی نیز توجه بسیاری از مخاطبان تلفن همراه را به خود جلب می کنند. غالب گوشی های ایفون گران قیمت هستند و بسیاری از کاربران برای حفاظت از این گوشی ها کارهای گوناگونی می کنند. اکثر کاربران گوشی های آیفون می خواهند که ظاهر تلفن همراه خود را بدون هیچ تغییری حفظ کنند و در عین حال احتمال خط و خش افتادن ، وارد آمدن ضربه و … به موبایل خود را به حداقل برسانند. برای جلوگیری از ایجاد هرگونه آسیب به بدنه و قسمت های مختلف ، گلس ایفون و محافظ های گوناگون با ویژگی های متفاوت وجود دارد که از نمایشگر ، لنز و قسمت پشتی بدنه iPhone محافظت می کند.

انتخاب بهترین محافظ و گلس ایفون

محافظ صفحه نمایش و گلس ایفون یکی از اصلی ترین راه‌های پیشگیری از بروز آسیب برای نمایشگر گوشی های محبوب شرکت Apple است. بیشترین قسمت موبایل که در روز با آن سر و کار داریم ، صفحه نمایش آن است که دائماً در حال کار کردن با آن ها هستیم.

انواع مختلفی هم از گلس ایفون و محافظ صفحه نمایش با ویژگی های متفاوت وجود دارد.

گلس فول کاور / فول چسب صفحه نمایش ایفون را بطور کامل می پوشاند و افزون بر آن قاب رویی تلفن همراه را که دارای انحنا نیز هست ، پوشش می دهد و همچنین باتوجه به رنگ گوشی می توانید آن ها را انتخاب کنید.

گلس پرایوسی آیفون اجازه دیده شدن محتویات روی صفحه نمایش شما را به اطرافیانتان نمی دهد و این بخاطر زاویه ای است که بین فرد کناری شما و موبایل ایجاد می شود.

گلس مات هم از انعکاس نور توسط صفحه نمایش گوشی جلوگیری می کند و سطح براق نمایشگر iPhone را ضمن بالا بردن ایمنی به حالت مات در می آورد و در جاهایی که نور زیادی وجود دارد ، استفاده از گوشی را راحت تر می کند.

محافظ لنز iPhone همین طور که مانع از ایجاد خط و خش روی لنز گوشی های آیفون می شود ، برخی از انواع مدل ها مانند iPhone X / XS را به iPhone 11 بدل می کند.

محافظ پشت ایفون هم بیشتر برای آن دسته از افرادی است که معمولاً از قاب برای گوشی iPhone استفاده نمی کنند و ظاهر ساده و زیبای گوشی را به استفاده از قاب های محافظ ترجیح می دهند.