محافظ صفحه نمایش LG

برای محافظت هرچه بهتر از صفحه نمایش های موبایل و پیشگیری از هزینه های سنگینی که برای تعمیرات آن ها انجام می دهید ، استفاده از گلس ها و محافظ های صفحه نمایش توصیه می شود ؛ چراکه بیشترین قسمت گوشی که دائماً با آن کار می کنیم و مورد استفاده قرار می دهیم، صفحه نمایش آن است.

گلس و محافظ صفحه نمایش گوشی های ال جی به خوبی مانع از ایجاد خط و خش روی نمایشگر آن ها شده و همین طور در برابر ضربه هایی که ممکن است به نمایشگر وارد شود ، مقاومت می کند (البته این به معنای ضد ضربه بودن گلس ها نیست.)

زمانی که گوشی خود را در جیب شلوار و کیف و در کنار باقی وسایل مانند دسته کلید ، سکه و … قرار می دهید ، گلس ها عملکرد خود را به خوبی نشان می دهند و صفحه نمایش تلفن همراه شما را در برابر آسیب ها به شکل چشمگیری مصون و ایمن می کنند.

ناگفته نماند که امروزه در ساخت اغلب نمایشگرهای گوشی های LG از صفحه های مقاوم و ضد خش استفاده می شود ، اما نمی توان گفت که صفحه نمایش های الجی نیز کاملاً در برابر خطرات گوناگون مقاوم هستند ، به این دلیل محافظت از نمایشگرهای موبایل با این گلس ها راه بهتر و مناسب تری است.

غیر از محافظت صفحه نمایش ، می توانید با استفاده از قاب های گوشی LG مراقبت بیشتری نیز از بدنه تلفن همراه خود داشته باشید و امکان صدمه دیدن گوشی را به حداقل برسانید. با انتخاب قاب مناسب از وارد آمدن برخی آسیب های احتمالی به بدنه موبایل به خوبی جلوگیری خواهید کرد.