گلس و محافظ صفحه نمایش Samsung

بسیاری از ما برای اینکه به خوبی از گوشی خود مراقبت کنیم و از صدمه دیدن آن جلوگیری کنیم ، از گلس و محافظ گوشی سامسونگ خود استفاده می کنیم. بدین شکل از آسیب های احتمالی که ممکن است به تلفن همراه وارد شوند ، جلوگیری خواهیم کرد.

احتمالاً تا به حال با قرار دادن گوشی همراه در جیب ، کوله و … آن هم کنار اشیاء تیزی مانند دسته کلید ، قلم ، سکه و چیزهایی از این قبیل ، خط و خش انداختن آن ها روی بدنه را دیده اید، اما با استفاده از محافظ ها ، جلوی اینگونه آسیب ها گرفته می شود.

بررسی انواع گلس و بهترین محافظ گوشی سامسونگ

انواع محافظ صفحه نمایش سامسونگ و گلس برای نمایشگر ، پشت گوشی و لنز وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان احتمال صدمه دیدن گوشی (از ضربه گرفته تا ایجاد خط و خش و …) را بسیار کم کرد.

از گلس های گوناگونی که می توان برای سامسونگ نام برد ، گلس فول کاور / فول چسب است که این نوع از محافظ به خوبی صفحه نمایش و افزون بر آن دور تا دور صفحه رویی موبایل را می پوشاند و از آن محافظت می کند. برخی از گلس های فول چسب ، نواری رنگی دور خود دارند که می توان آن را همرنگ با گوشی انتخاب کرد.

برخی گلس های دیگر نیز هستند که علاوه بر حفاظت از نمایشگر ، برای حفظ حریم شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. گلس پرایوسی با زاویه ای که بین شما و افراد کناری شما ایجاد می کند ، مانع از دیده شدن صفحه نمایش توسط آن ها می شود. این گلس برای حفظ حریم شخصی است.

دو نوع محافظ دیگر نیز وجود دارد ، یکی گلس لنز سامسونگ که روی لنز قرار می گیرد و آن را در برابر آسیب های مختلف محافظت می کند و دیگری محافظ پشت است که از قسمت پشتی بدنه تلفن همراه به خوبی محافظت می کند.

البته بیشتر ، کسانی از محافظ پشت گوشی استفاده می کنند که برای گوشی خود قاب تهیه نمی کنند ، اما توصیه می شود که برای محافظت هرچه بیشتر و بهتر از بدنه ، از قاب محافظ Samsung استفاده شود.